hayatınızın erkeğiyle kaç yaşında tanıştınız?

16 yaşındaydık tanıştığımizda simdi 26yasindayiz 3aydir evliyiz. O benm herseyim biz beraber büyüdük onsuz bir hayat nasil oluyordu hatırlamıyorum bile....

mini mini bir'lerdik o zaman :) :emir_bebek:

ben okul değiştirince koptuk, lisede tekrar aynı okula düştük, ben onu unutmuşum ama o beni hala hatırlıyordu :KK22::KK22:

birkaç ay sonra da evleniyoruz nasipse :KK60:

bizde siz gibiyiz, o yaşlarda tanıştık 2 yıldır beraberiz. Siz evlendiniz mi? Biliyorum yaş sınırı çok fazla değil ama yinede sıkıntı yaşıyor musunuz, ya da aileniz tepki gösterdi mi ?
Yok henüz evli değiliz, askerden dönünce kısmetse.. Bizimki çok geç gitti askere :-)
Sıkıntı diyemem ama jenerasyon farkı illaki oluyor.. Özellikle ilk zamanlarda benim hareketlerim, hayatı algılayış biçimim ona çok tuhaf geliyordu mesela. Ama zaman geçtikçe biz de olgunlaşıyoruz illa ki.. Ben daha çok iyi taraflarını gördüm yaş farkının.. Erkekler geç olgunlaşır derler ya, kesinlikle doğru bence.. O yüzden erkeğin hatrı sayılır bir miktar kadından büyük olması çok büyük avantaj..
Babamla henüz tanıştırmadım ama annemle ilgili bir sıkıntı olmadı hiç, aksine o da memnun benden daha büyük olmasından.. Annemle babam arasında 9 yaş var benim.. O yüzden sanmıyorum babamın da bir şey diyeceğini..
Kimin ne diyeceğini boş ver, yaşadığın ilişkiyi en iyi sen bilirsin. Mutluysan, seviyorsan, seviliyorsan, huzurun da yerindeyse boş ver hiç takılma böyle şeylere :KK68:

Ben hayatımın erkeğine 12 yaşında karşılaştım. O günden beri asla kalbime hiçkimseyi almadım, alamadım :) güzel günlerin gelmesini bekliyorum büyük bir umutla

14 yaşında tanıştık 16 yaşında sevgili olduk 6 yıldır devam ediyoruz.. yani toplamda 8 yıldır tanıyorum :KK37:

18 yasında Lise son sınıfta aynı iş yerinde staj yaparken tanıstık ve o günden beri 4 yıldır beraberiz .Ömür boyuda birlikte olcaz ins.

evet kızlar...umutsuz bir vaka mıyım merak ettim...25 yaşındayım ve bir aşkın izlerini silmeye çalışıyorum...umutlanmak istiyorum,yeniden sevmek için...ya da benim gibi yalnızlar varsa paylaşalım dertlerimizi...
8. Sayfada sana umut verecek bi yorumum var :)

19 tanıştım
19 da evlendim
hadi kırın rekorumu bakalım...
valla kızlar ne kadar seviosan sev
gözden uzak olunca gönlündende uzak oluyor yani zamanla unutuyorsunuz
zamanla geçer
sonra bu şarkı düşer diline
sene bir gün senede birgün ( bu şarkı ne alakaysa )puhahhah:KK14::KK14::KK33::KK33::KK33::KK33:
Kırıyorum :) 18 de evlendik :) 8 Temmuz istediler 11 Temmuz o benim artık eşim olmuştu :) 19 da oğlum oldu şimdi 20 yim kızımızı bekliyoruz Allah'ın izniyle :)

ben 18 sevgilim 20 yaşındayken tanıştık şimdi ben 20 sevgilim 22 yaşında rabbim ayırmasınn:nazar:

Hayatimin erkegiyse eğer 18yasinda.. Bu ara uzuyor beni. Onun daim olmasini oyle istiyorum ki hep o olsun sadece o kalsin .. Of konuşmaya baslarsam aglarim.

X