Haziran ayinda hamile kalan Anne adaylarii toplanalim

95 kilodan 85 e dustum.iki ayda.suan 85 halince karinbolgem yagli biraz sanirim bu da geciktirir bebisi gormeyi.yani iki hafta daha beklicem

Orası belli olmaz canım. ..
Sen doktorun ne zaman cqgirdiysa git.
Bu arada boyun kaç?
Benim de kalça ve basen bolgem biraz fazla boyum 165 kilom da 70 :KK43:

95 kilodan 85 e dustum.iki ayda.suan 85 halince karinbolgem yagli biraz sanirim bu da

tecrubeliler daha iyi bilir ama benim gordugum bayan doktorlar cok ilgisiz.ben once erkek doktora gittim keseyi gorduk.ertesi gun bayan doktara gittim alttan ultrasyon dedi.gozukmezmis karindan e erkek doktor gordu.ilgiside sifirdi ayrica.bana hic bilgi vermedi.sunu ye bunu yap.direk alttan muayene:KK43:((

95 kilodan 85 e dustum.iki ayda.suan 85 halince karinbolgem yagli biraz sanirim bu da

tecrubeliler daha iyi bilir ama benim gordugum bayan doktorlar cok ilgisiz.ben once erkek doktora gittim keseyi gorduk.ertesi gun bayan doktara gittim alttan ultrasyon dedi.gozukmezmis karindan e erkek doktor gordu.ilgiside sifirdi ayrica.bana hic bilgi vermedi.sunu ye bunu yap.direk alttan muayene:KK43:((

Aslında kişiden kişiye değişiyor ama ben de erkek doktoru tercih ederim.
Kadınlar kendileri de o yollardan geçtikleri için biraz duyarsız olabiliyorlar...
Ebe bi arkadasim var o da kadin doktora gitme diyo :)

Bebegini martta dogurucak anne adaylari varmiii???

Ben de varım 😊😊Suan 6+1günlüğüz keseyi ve bebeği gördük , 12 gün sonra kalp atımını duymak için randevumuz var 🙌🙌🙌👯👯👼👼👼

Ben de varım 😊😊Suan 6+1günlüğüz keseyi ve bebeği gördük , 12 gün sonra kalp atımını duymak için randevumuz var 🙌🙌🙌👯👯👼👼👼

gozunuz aydinn..bebegi ne zaman gordunuz?ben gectigimiz sali sadece 8 mm olan keseyi gordum.karindan ultrasyondami gozuktuu ona gore cumayi bekleyemeyip doktora gidebilirim:)))))

hayirli olsun canim tekrat.bende suan 5+6 gecen carsamba keseyi gorduk.vajinal ultrason ile mi gordunuz peki.benim oyle gorundu ve bir gun.sonra kanamam basladi hemn doktora gittim ve dusuk onleyici igne vurdular.yatak isterahati dediler 4 gundur yatiyorum.kalp atisi ve bebek icin pazartesi cagirdi fakat alttan izin vermicem bi kac hafta daha beklicem karnimdan baksin.doktorlarin umrunda biledegil insanlar nezorluklarla hamile kaliyolar bilmiyar ki .

hayirli olsun:)ben de su an 6+1im.benim de cok hafif acik kahve akintim oldu.proluton depot vurdurdu doktorum.persembe kalp atislari icin gidecegiz.hepimiz bebeklerimizi sagsalim kucaklarimiza aliriz insallah.

Herkesinki hayırlı olsun. bende 4 haftalık hamile olduğumu bugün öğrendim... icimden hem gülmek hem ağlamak geliyo. Ilk hamileligim ve hala inanamiyorum.. bu arada kasiklarimda cok agri var bu durum ne kadar surer bilen varmi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkesinki hayırlı olsun. bende 4 haftalık hamile olduğumu bugün öğrendim... icimden hem gülmek hem ağlamak geliyo. Ilk hamileligim ve hala inanamiyorum.. bu arada kasiklarimda cok agri var bu durum ne kadar surer bilen varmi ?

hayirli olsun.gozun aydinnn.benimde hep agrim var.daha once bir dusuk yaptigim icin doktor ilac verdi.suan 6.haftadayım ama hala agriyor.bebek kendine yer aciyor diyorlarr:)))iyi dusunelim iyi olsunnn

Seninde hayirli olsun canim Allah saglikli bi bebek nasip etsin.. sanırım bu durumlara alismam ve hamileliği kabullenmem biraz zaman alicak. Haklisin elimizden geldigince pozitif düşünelim yinede biz :)

Seninde hayirli olsun canim Allah saglikli bi bebek nasip etsin.. sanırım bu durumlara alismam ve hamileliği kabullenmem biraz zaman alicak. Haklisin elimizden geldigince pozitif düşünelim yinede biz :)

cuma gunu kontrole gidicem umarim kalp atisini duyariz boylece inanabilirim bebegimee.suan bisey hissedemiyorummmm:KK43:hamile olmadan once bebek esyalarina bakar ozenirdim.hatta aldigim kiyafet bile var.ama suan hicbisey almiyorum bakmiyorum sadece korkuyorum hep bi stres.Annemin hakkinin odenmicegini daha iyi anladim simdiden...

cuma gunu kontrole gidicem umarim kalp atisini duyariz boylece inanabilirim bebegimee.suan bisey hissedemiyorummmm:KK43:hamile olmadan once bebek esyalarina bakar ozenirdim.hatta aldigim kiyafet bile var.ama suan hicbisey almiyorum bakmiyorum sadece korkuyorum hep bi stres.Annemin hakkinin odenmicegini daha iyi anladim simdiden...

Canım bence icimizde onu iyice hissetmeye basladigimizda bu durumlar değişecek. Korkularimizla basetmeye alisicaz zaman gectikce... insallah kalp atışını duyarsin bebeğinin. Gelismelerden haberdar et :KK66:

ben bugun bebegimi kaybettim :'( :'( :'(

gecmis olsun demekle gecmicegini biliyorum amaa geçmiş olsunn.Allah sana saglik versin.2. bebek hemen gelir.hep oyle oluyor.bende ilk bebegimi kaybettim..anlayabiliyorum senii..ama guzel saglikli bir bebek hemen pesine gelecektir...

gecmis olsun demekle gecmicegini biliyorum amaa geçmiş olsunn.Allah sana saglik versin.2. bebek hemen gelir.hep oyle oluyor.bende ilk bebegimi kaybettim..anlayabiliyorum senii..ama guzel saglikli bir bebek hemen pesine gelecektir...

ilk hamileligimde ucuzlerimi kaybetmistim.simdi ise gene kaybettim.Allahtan geldik Allaha gidicez.hamd olsun.

X