Haziran ayinda hamile kalan Anne adaylarii toplanalim

Gittim canım oda aynı şeyleri söyledi istirahat dedi 3 aydan önce dışarıdan yapabileceğimiz müdahele yok defi iğne dışında haftada 1 iğne vuruluyorum

doktorumi seçtim aslında.guveniyorumda hersey yolunda dedi.ama gecen gun rapor almam gerekti.midem cok bulandigi icin.e gittigim doktorda kontrol etti neyim vat neyim yok diye.bende panik oldum kalp sesi dinledim tekrar diye.bide artmis bebegin kalp atimi.ilk baktirdigimizda daha dusuktu.kendi doktorum bana 12. haftfa gel artik ikili test yapalim arada gelmek istersen yine hel ama yapabilecegimiz hicbisey yok anca 6 hafta sonra dedi:)))

merhaba cnm.. öncelikle Allah bebeğini size bağışlasın..
bişey sormak istiyorum,kalp atışını kaçıncı haftada duyuldu.. bende tüp bebekle hamile kaldım 6 hafta 5 günlükken duyamadı doktor 1 hafta bekle tekrar gel yine duyulmazsa kürtajla alırız dedi.. bende ilk denememi yaptım tüp bebekte bilmiyorum çok üzülüyorum.

Merhaba kızlar.. herkese hayırlı gebelik diliyorum.
benim 6 hafta 5 günlükken kalp atışını duyamadı doktorum.. 1 hafta sonra tekrar duyulmazsa kürtajla alırız demekki gelişmiyor falan dedi.. anlamıyorum bu doktorlar mı panik benmi yanılıyorum çok morelimi bozdu..

merhaba cnm.. öncelikle Allah bebeğini size bağışlasın..
bişey sormak istiyorum,kalp atışını kaçıncı haftada duyuldu.. bende tüp bebekle hamile kaldım 6 hafta 5 günlükken duyamadı doktor 1 hafta bekle tekrar gel yine duyulmazsa kürtajla alırız dedi.. bende ilk denememi yaptım tüp bebekte bilmiyorum çok üzülüyorum.

ben 6+3 te duydum ama sat a göre daha ileri olması gerekirdi.sizin doktor bebeği görüp kalp atışınımı duymadı? alltan ultrasyonlamı karındanmı.hemen stres yapma.7. haftada duyanlar varr

Merhaba kızlar.. herkese hayırlı gebelik diliyorum.
benim 6 hafta 5 günlükken kalp atışını duyamadı doktorum.. 1 hafta sonra tekrar duyulmazsa kürtajla alırız demekki gelişmiyor falan dedi.. anlamıyorum bu doktorlar mı panik benmi yanılıyorum çok morelimi bozdu..

birde doktorlar böylee maalesef .bizim için çok özel ama onlara göre genel.hergün yüzlerce hasta görüyorlar duyguları katılamış olabiliyor..

Ben Sata gore 8+2 de usg ye gore 7+3 te duydum korkmayin duyarsiniz

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ben 6+3 te duydum ama sat a göre daha ileri olması gerekirdi.sizin doktor bebeği görüp kalp atışınımı duymadı? alltan ultrasyonlamı karındanmı.hemen stres yapma.7. haftada duyanlar varr

canım alttan baktı.. bebek beyaz bişekilde gözüküyor ama çok küçük dedi doktor.. cumartesi gidicem tekrar ozaman 7 hafta 5 günlük olacak inşallah duyulur yoksa sağlıklı gebelik olmadığından alırız dedi..

selam kızlar..
Ben de haziran ayında hamile kaldım.klomen tedavisiyle oldu..bugün doktora gittim herşey yolunda 12mm olmuş küçüğüm..inşallah mart ayında hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız vebişlerimizi....

canım alttan baktı.. bebek beyaz bişekilde gözüküyor ama çok küçük dedi doktor.. cumartesi gidicem tekrar ozaman 7 hafta 5 günlük olacak inşallah duyulur yoksa sağlıklı gebelik olmadığından alırız dedi..

canım doktorun biraz erken davranmış galiba ben kızımın kalp atışını 8. haftada duymuştum bunu da bir hafta erken..her gebelik aynı olmaz içini ferah tut sen....

Benmkide bugun 7 haftalik..cuma gunu randevum var umarim kalp atslarini duyariz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kızlar benimde doğum inş. 8 martta. Ancak kötü bir gebelik geçiriyorum. Çünkü 5.haftamda adet kanaması gibi yoğun bir kanama geçirdim. Progestan kullandım 1 kutu ve kanamam geçti. Ancak sudan bile tiksiniyorum. Umarım fazla uzun sürmez bu bulantilar

Benmkide bugun 7 haftalik..cuma gunu randevum var umarim kalp atslarini duyariz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Duyarsın canım ben 6+4 te vajinal ultrason ile duydum kalp atışlarını..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kızlar benimde doğum inş. 8 martta. Ancak kötü bir gebelik geçiriyorum. Çünkü 5.haftamda adet kanaması gibi yoğun bir kanama geçirdim. Progestan kullandım 1 kutu ve kanamam geçti. Ancak sudan bile tiksiniyorum. Umarım fazla uzun sürmez bu bulantilar

Öncelikle geçmiş olsun canım ben de şu an 7+4 günlük hamileyim özellikle bir haftadır senin gibiyim ne yesem geçer bulantım diye bakıyorum ama hiç geçmiyor kusma da yok. Umarım daha kötü olmayız...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar merhaba. 7 hafta 4 günlük hamileyim ben de. Umarım hepimiz sağlıklı bir gebelik geçirir ve hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

Ben de rabbim nasip ederse haziranda hamile kalmak isterim.Allah herkesin gönlüne göre versin.

X