Haziran ayinda hamile kalan Anne adaylarii toplanalim

Slm sat 11 haziran
Bat 7 temmuz olmasi gerekiyordu olmadi :)
Dun hcg testi 1090 cikti kac haftalik oldugunu tam bilmiyorum doktor ultrason icin cuma gel dedi allah hepimizin bebegini saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin.

Slm sat 11 haziran
Bat 7 temmuz olmasi gerekiyordu olmadi :)
Dun hcg testi 1090 cikti kac haftalik oldugunu tam bilmiyorum doktor ultrason icin cuma gel dedi allah hepimizin bebegini saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin.

hayırlı uğulu olsun.
ben 3700 lerde ultarasyonda görmüştüm.cuma görürsün İnşallah
ya bu imzayi nasıl yapabildin.anlatırmısın

bu gune kadar6+2 dim.persembe kalp atislari icin gidecektim.hafif kahve akintim olunca bugn gittim.bi sorun yokmus cok sukur.kalp atislarni da duyduk.7+2 ciktim bu sefer.bebegim cabuk buyumus:))

süper haber..gözün aydınn.darısı başımıza İNŞALLAHHHH

gozunuz aydinn..bebegi ne zaman gordunuz?ben gectigimiz sali sadece 8 mm olan keseyi gordum.karindan ultrasyondami gozuktuu ona gore cumayi bekleyemeyip doktora gidebilirim:)))))

Karından baktığında keseyi göremediği için vajinal ultrason yaptı , hem keseyi hem bebeği gördük canım

Selam kızlar.
Geçen sene kan pıhtılaşmasina bağlı bacagimdaki damar tikanmisti.
Bu sene de hamile olduğumu öğrenince tekrar doktora gittim bi sıkıntı olur mu diye.
Tahlil yaptirdi ve malesef tekrarlama olasılığı yüksek dedi.
Clexane 4000 igne verdi ve varis çorabı :KK43:
Bu igneyi kullanan var mi?

Selam kızlar.
Geçen sene kan pıhtılaşmasina bağlı bacagimdaki damar tikanmisti.
Bu sene de hamile olduğumu öğrenince tekrar doktora gittim bi sıkıntı olur mu diye.
Tahlil yaptirdi ve malesef tekrarlama olasılığı yüksek dedi.
Clexane 4000 igne verdi ve varis çorabı :KK43:
Bu igneyi kullanan var mi?

meraba canim,hamileligin hayirli olsun.ben de clexane 4000 kullaniyorum.hergun vuruyorum kendim.doktorun sana zaten nerden vuraacagni soyler.morarma yapiyor bazen,ama olsun bebislerimzi sagsalim kucagmza alalim da:)sen kac haftaliksin??

meraba canim,hamileligin hayirli olsun.ben de clexane 4000 kullaniyorum.hergun vuruyorum kendim.doktorun sana zaten nerden vuraacagni soyler.morarma yapiyor bazen,ama olsun bebislerimzi sagsalim kucagmza alalim da:)sen kac haftaliksin??

Canım ben geçen sene oldugunda da innohep diye bi iğne kullanmistim.
Esim vuruyodu.
Hayirlisiyla 6 haftalik canım. ..

kizlarr sizinde karniniz sisiyormuu??? bende hep bi siskinlik var.bide mide bulantim ve tiksinmelerim.aksamlari atesim cikiyor hafif.gece uykudan uyanip titriyorum usumekten.

Benimkinin adi oksapar 'mis canım.
Aynı işe yarıyo heralde.
Sen nereden vuruyosun?
Ben kendim vurabilir miyim bilmiyorum :KK43:

ben de varım martta bebek bekleyen inşallah. kalp atışlarınızı duydunuz mu, kaçıncı haftada ??

Günaydın kızlar. ..
Geçen hafta keseyi görmüştük
Bugün de bebeği gormeye gittik
Ama birden kalp atisini duydum kızlar harika bişey.
Ultrasona göre 6+1

ben de varim. sat 15 haziran. doktora pazartesi gidicem. umarim her sey yolunda gider.

Benim de sat 13 haziran. 2 gün önce keseyi ve çekirdeğimizi gördük:) doğum martta:) ama hamileliğim haziran sonu mu temmuz başı mı belli değil:)

Arkadaşlar mrb.bende 2.bebegimi duşunuyorum.kizim 5yaşinda.ve adetim 4gun gecikti.bugun kontrole gidicem.hepimize hayirlisi :)

X