Hcg cok düşük lütfen yardım ????

zhhrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
23
1
29
Adetim 8 gün gecikti test yaptım sonradan kuruma çizgisi gibi belirdi .... ama bugün hem kan verdim hemde ultrason oldum kan değerim 0,913 hcg .... ultrasonda kese göründü ama aşağıda ve son adet tarihine göre 6+1 böyle olup değeri yükselen var mı??? Lütfen yardım edin ....

Adetim 8 gün gecikti test yaptım sonradan kuruma çizgisi gibi belirdi .... ama bugün hem kan verdim hemde ultrason oldum kan değerim 0,913 hcg .... ultrasonda kese göründü ama aşağıda ve son adet tarihine göre 6+1 böyle olup değeri yükselen var mı??? Lütfen yardım edin ....
Kan degerinizde hata olmasin? Kan sonucunuz negatif, kese olmamali

Bu değere kese olmaz çünkü hamilelik olmaz. Değer negatif. Kese olduğunu doktor mu söyledi size?

Eklentiler

• 1000041213.jpg
    1000041213.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 143
Ultrason da net şekilde göründü çok aşağıda olduğu için resim net değil bende gördüm kızlar... hatta içinde belli belirsiz bebekte vardı
Kan değeri ekran görüntüsünü atar mısınız? Belki de değeri yanlış yorumlamışsınızdır. Çünkü söylediğiniz değer negatif.

Sonuç negatif, görsel de kese gözükmüyor, doktor kendisi kese var, bebekte var dediyse yarın farklı dr gidin net sonuç alın bence.
Ultrason da net şekilde göründü çok aşağıda olduğu için resim net değil bende gördüm kızlar... hatta içinde belli belirsiz bebekte vardı

Biliyorum çok uçuk geliyor size .... belkide tamamen uhrevi ama gerçekten samimiyim ...

Kan sonucunuz varmı? Doktor size net bir şekilde kese var dedimi? Bir çok insan sormuş ama doktormu söyledi diye kesin birşey dememissiniz.

Anladım yorumlariniz ve yardımınız için çok teşekkür ediyorum bir hafta sonra yeniden gideceğim...

X