Hcg cok düşük lütfen yardım ????

bu beta değerinde kese görünmesinin imkanı yok. yani uhrevi muhrevi imkansız.
umarım gebesinizdir ve bir hata vardır. çünkü ben ultrasonda kese göremedim, kan değerinize göre de hamile değilsiniz.
özür dilerim:KK43:

Evet kese var şaka gibi değil mi ?
Doktor ne dedi ultrason görüntüsüne göre 6+1 günlük hamilesiniz diyor bu doktorda salak değil ya sonuçta orada demekki hamilelik varki ölçmüş diyor .bende bebeğimi kaybettim cumartesi günü şuan düşük olmasını bekliyorum inşallah sizin bebeğiniz vardır ama ultrason resmine göre bebegi ölçmüş kaç haftalık olduğu bile yazıyor

Aynı durum benim başıma geldi kan <1.20 alttaki de ultrason fotoğrafı 5+2 dedi
IMG_3645.jpeg

Aynı durum benim başıma geldi kan <1.20 alttaki de usta fotoğrafı 5+2 dedi
img_3645-jpeg.3416921

Senin kesen var ama kuzucum yukarıdakinde görünmüyordu kese başka bir yerde daha ver tahlil belki yanlışlık vardır
Ya bilmiyorum çok üzgünüm öyle yanlışlık fikrini h düşünmedim

Peki evde test yaptın mı?

Yapmadım canım kasık ağrısı ile gittim hem kist hem gebelik çıktı kan verelim dedi sonuçta önce kanda çıkmıyor mu idrar testi yapmadım kafayı yicem ya çok anlamsız bir durumdayım yarını beklicem mecburen

Yapmadım canım kasık ağrısı ile gittim hem kist hem gebelik çıktı kan verelim dedi sonuçta önce kanda çıkmıyor mu idrar testi yapmadım kafayı yicem ya çok anlamsız bir durumdayım yarını beklicem mecburen
Fotoğrafta minicik bir kese görüyorum. Kan tahlili yanlış belki de evde gebelik testi yapsan aslında ben de merak ettim durumunu şimdi çok garip

X