Hipotiroid Hastalarının Zayıflama deneyimleri

bende 70 kılo oldum gitdide alıyorum üstelilk çok iştahsızım ilacı bugun almaya başladım inşallah etkisi olur

ben 45-50 kiloydum hep... hastalıkal beraber 78e kadar çıktım, az daha 80i de görüyordum..

çok geçmiş olsun, sürekli doktora git, ben o ara pek laf dinlemedim ilaçlarımı da aksattım.
umarım en kısa zamanda kilolarını da verirsin.

Lütfen yorumlarınızda ilaç adı,kimyasal ürün adı vermeyiniz...

Keyifli paylaşımlar...

merhabalar.ben hipotiroid hastası olduğumu 2 gün önce öğrendim.aynı zamanda doktorum lenf nodları oldğnu tespit etti.çok gergin bir hafta geçirdim tomografiş,sintigrafi,tahliller..
ben uzun zamandır sinirlilik,halsizlik,çok üşüme gibi şikayetler yaşıyordum neredeyse psikoloğa gitmeye karar vermiştim depresyonda gibi hissediyordum.benim şu an merak ettiğim doktorun bana yazmş olduğu ilacı içmeye başlayacağım.
ilacın bu gerginlik ve depresyon haline ne kadar etkisi olur bunu merak ediyorum.yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla kilo da almışsnız aksine ben de zayıfım.
bu ilaçlar daha çok zayıflatıyor mu?bilgilendirirsenz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

merhabalar.ben hipotiroid hastası olduğumu 2 gün önce öğrendim.aynı zamanda doktorum lenf nodları oldğnu tespit etti.çok gergin bir hafta geçirdim tomografiş,sintigrafi,tahliller..
ben uzun zamandır sinirlilik,halsizlik,çok üşüme gibi şikayetler yaşıyordum neredeyse psikoloğa gitmeye karar vermiştim depresyonda gibi hissediyordum.benim şu an merak ettiğim doktorun bana yazmş olduğu ilacı içmeye başlayacağım.
ilacın bu gerginlik ve depresyon haline ne kadar etkisi olur bunu merak ediyorum.yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla kilo da almışsnız aksine ben de zayıfım.
bu ilaçlar daha çok zayıflatıyor mu?bilgilendirirsenz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

alla alla sende yanlıslık olmaın tsh degerın kac arkadasım ordan anlarız hıpomusun hıpermısın genelde hıpolar kılo alır hıpolar zayıftır

kan sonuçlarını elime vermedi doktorum sistemde kayıtlı ne yazıkki bilmiyorum:KK43:
hipo tanısı koydu evet zayıfım ve şaşırdm açıkçası ben şu ana kadar e fazla 54 kilo olduğumu hatırlıyorm şu an da 50 kiloyum zaten boyum 1.61..

kan sonuçlarını elime vermedi doktorum sistemde kayıtlı ne yazıkki bilmiyorum:KK43:
hipo tanısı koydu evet zayıfım ve şaşırdm açıkçası ben şu ana kadar e fazla 54 kilo olduğumu hatırlıyorm şu an da 50 kiloyum zaten boyum 1.61..

ılacının adı ne pekı ne kadar ıccen

Bende levotıron ıÇıyorum ama ben hıpotıroıd hastasıyım.bu ılaÇ kılo aldırıyormu

arkadaslar ben bu siteye yeni kayit oldum hepinize saglik ve mutliluklar diliyorum ben hasimoto hastasiyim euthyrox125 kullaniyorum kilomda cok aceba bu ilac bana kilo aldirirmi eger biliyorsaniz lütfen cevapini yazin simdiden tesekkür ediyorum saygilar

merhabalar bende tiroid hastasıyım euthyrox 50 mg kullanıyorum kilo aldırmaz tam tersi kilo vermenize yardımcı olur tabi eğer diyet yapıyorsanız

bende hipotiroidliyim ama oranlarım normale döndügü icin ilaca ara verdik..kg'47..ancak yesem cok feci cabuk kg alıyorum..
ilaclar kg yapmaz iştah açar arkadaşlar ..

HİPOTİROİD HASTALARI NEDEN KİLO VEREMİYOR??:KK43:(( ARKADAŞLAR O KADAR DOKTORA GİDİYORUZ ANCAK HİÇBİRİ ZAYIFLATAMIYOR. METABOLİZMA YAVAŞLADI SANKİ İLACA RAĞMEN..
SİZİN UYGULADIĞINIZ ETKİLİ DİYETLER VARSA PAYLAŞIR MISINIZ? bilmiyorumkismile

geçenlerde çok kilolu bir arkadaşım vardı onu gördüm inanılmaz zayıflamıştı sordum troidlerim çalışmıyormuş ilaç kullanıyorum ve yedıklerıme dıkkat ediyorum dedi akşam yemekleri yemıyormuş 90 kilodan 64 kiloya inmiş ve kendi normal kilosu 57 miş 57 ye kadar inicem dedi inşallah size yardımcı olabılmişimdir

Hayır.Ancak hipotiroididen kaynaklanan kilo artışı söz konusudur.Bununda tek tedavisi ozondur.

selam canım.yazdıkların dikkatimi çekti.ama pek anlamadım.hipotiroitle ozon tedavisinin ne ilgisi var?ozondan sonra ne oluyor hipotiroit düzeliyor ilaç filan bitiyormu?lütfen biraz aç konuyu..

kızlar hipertioidim var ve acil kilo vermem lazım
diyet yapıorum ama yavaş gidior kilolar eutrox kullanıyorum sebep o mu:S
internette baktım hipertiroid zayıflamaya sebep oluyormuş bende niye olmuyor anlamadım:KK43:

slm arkadaşlar bende hipotroıt hastasıyım ve malesef kıloluyum
30 kılo fazlam var
endokrıne gıttım eutrox 50mg verdı 3 haftadır kullanıyorum ama henüz kılo veremedım aksıne iştahım arttı gıbı.nasıl kurtulucaz bu kılolardan
elma sırkesı bal karısımı zararlı olurmu troıte???

bende 2006 da öğrenmiştim ozamnalr 73 ütm şimdi ise 61 ama hedef 55 bakın niçkiminde altında yazıyorrrr

X