Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

İşte ama öyle söylemesi gerekiyordu ki dava açabilsin. Yani doktor benim hakkımı elimden aldı demeliydi ki zaten istemeyerek dedi.
Evet yine öyle diyecekti. Hastalığı tespit edemedi, tespit etseydi ben bu çocuğu aldırırdım kızımda bunca acıyı çekmezdi diyebilirdi bence. Yani aldırmanın altında da sevgi yatabilirdi bu şekilde bence

1711602515942.png

1711602524800.png

Hamurpet (Akdoğan) Gölü - Muş​

Büyük Hamurpet Gölü, Varto İlçesi'nin kuzeybatısında Hamurpet Dağları'nın batısında yer alır. 2149 Rakımda ve 21 metre derinliğindedir. Gölün her tarafı dik kayalarla çevrilidir. Derinliği küçük göle nazaran daha az olduğundan yeşil renktedir. Kaynak ve kar suları ile beslenir. Kış aylarında donar, su seviyesi tüm yıl boyunca pek değişmez. Gölde bol miktarda aynalısazan balığı ile ördek, kaz, turna ve kunduz da bulunmaktadır. Gölün bulunduğu alan volkanik özellikler taşımaktadır. Fazla olan suyu yakınından geçen İskender Çayı'na boşaltır.
Küçük Hamurpet Gölü ise Büyük Hamurpet Gölü'nün güneyinde ve 2173 rakımda küçük dairesel bir yapısı vardır. 47 metre derinliğinde olduğundan mavi bir görünüme sahiptir. Dipten Büyük Hamurpet’e akıntısı bulunmaktadır.

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
MrsDelfino MrsDelfino
Orangegreysky Orangegreysky
bir civciv annesi bir civciv annesi
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Kitapkontesi Kitapkontesi
Arrietty_ Arrietty_
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
yet07 yet07
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Istenmeyentuyy Istenmeyentuyy
Etkili Eleman Etkili Eleman
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Less-is-More Less-is-More
choccywhoccydoodah choccywhoccydoodah
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
ahestebirbeste ahestebirbeste
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline

Eki Görüntüle 3408119

Eki Görüntüle 3408120

Büyük Hamurpet Gölü, Varto İlçesi'nin kuzeybatısında Hamurpet Dağları'nın batısında yer alır. 2149 Rakımda ve 21 metre derinliğindedir. Gölün her tarafı dik kayalarla çevrilidir. Derinliği küçük göle nazaran daha az olduğundan yeşil renktedir. Kaynak ve kar suları ile beslenir. Kış aylarında donar, su seviyesi tüm yıl boyunca pek değişmez. Gölde bol miktarda aynalısazan balığı ile ördek, kaz, turna ve kunduz da bulunmaktadır. Gölün bulunduğu alan volkanik özellikler taşımaktadır. Fazla olan suyu yakınından geçen İskender Çayı'na boşaltır.
Küçük Hamurpet Gölü ise Büyük Hamurpet Gölü'nün güneyinde ve 2173 rakımda küçük dairesel bir yapısı vardır. 47 metre derinliğinde olduğundan mavi bir görünüme sahiptir. Dipten Büyük Hamurpet’e akıntısı bulunmaktadır.

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
MrsDelfino MrsDelfino
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
yet07 yet07
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline
Günaydın🌼

Eki Görüntüle 3408119

Eki Görüntüle 3408120

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
MrsDelfino MrsDelfino
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
yet07 yet07
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline
Günaydın ❤

Eki Görüntüle 3408119

Eki Görüntüle 3408120

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
MrsDelfino MrsDelfino
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
yet07 yet07
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline
Günaydın, güzel bir gün diliyorum. 🥰

Eki Görüntüle 3408119

Eki Görüntüle 3408120

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
MrsDelfino MrsDelfino
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
yet07 yet07
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline
herkese günaydın 🌿

Eki Görüntüle 3408119

Eki Görüntüle 3408120

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Levaiz Levaiz
MrsDelfino MrsDelfino
Nowaybabe Nowaybabe
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
yet07 yet07
UcanSupurge UcanSupurge
mimesis mimesis
-nemesis- -nemesis-
Jawlensky Jawlensky
sevayd sevayd
A Atalanteda
Kukrim Kukrim
Natsume Natsume
Mrsay Mrsay
YEKTA31 YEKTA31
Aspasiaa Aspasiaa
hande_buse hande_buse
T Teraryum1
Ozzybal Ozzybal
T Tutunamayanlar777
Gelincik78 Gelincik78
CipisS CipisS
rabbitgirl rabbitgirl
Papatyays Papatyays
O _okyanus
Feline Feline
Günaydın ❤️

Selamlaar 🤚🏻 Uzun zamandır kitaplar hakkında pek yazamadım ama yakın zamanda bitirdiklerimle ilgili kısa birşeyler yazmak istedim. Ama kitaplar biriktiği için upuzun bir yazı olacak :)

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe: Bana Şeker Portakalı'nı anımsattı. Onun kadar iyi değil ama benzer hisler bıraktı. Kısa, yormayan, akıp giden bir kitap. Görme yetisini zamanla kaybeden bir kız çocuğunun hikayesi.

Babilin En Zengin Adamı. Babilli zengin Arkad'ın hikayesi üzerinden basit bir dille yatırım tavsiyeleri veren bir kitap. Hem Babilde geçiyor olması hem de öyküler üzerinden tavsiyeler vermesi daha çekici ve daha kolay okunabilir hale getirmiş. Normal şartlarda finansla ilgili bir kitaba dikkatimi veremezdim

Outliers-Çizginin Dışındakiler. Bu kitapta özellikle bazı bölümleri çok sevdim. Yazara katılsanız da katılmasanız da kitabın size birşeyler katacağı kesin. Eğitimcileri, ebeveynleri, hepimizi ilgilendiren konular var. Başarıyı etkileyen birçok faktörü ele almış ve bazı tanınmış kişilerin başarı hikayelerine de yer vermiş. Çok ilgi çekici sonuçlar var. Başarılı olmak için yüksek bir IQ seviyesine sahip olunması gerektiğini düşünüyorsanız mutlaka okuyun, yanıldığınızı göreceksiniz

Bu Hikaye Senden Uzun Osman: yazarın mizacını sevdim. Kafa dağıtmak için okunabilecek kısa, farklı bir anlatıma sahip öykü. Okurken bol bol gülümsetti. Ayrılıktan sonra kadın karakterin duygu durumunu mizahi bir dille anlatmış

Sonsuzluğun Sonu: Önceki yıllarda başlayıp iş yoğunluğundan devam edememiştim. Asimov'dan okuduğum ilk kitap. Bilimkurgu romanları arasında beğendiklerim arasına girdi. Zamanda yolculuk yapan ve geçmişe müdahale ederek geleceği değiştiren bir toplum herşeyi kontrol altında tutmaktadır. Ancak Harlan'ın yasak olmasına rağmen bir kadına aşık olmasıyla işler değişir

Doppler: Hayatın telaşından, insanlardan sıkılan, evli ve iki çocuk babası Doppler, babasının ölümünün ardından, bir gün ormanda bisikletten düşmesiyle aydınlanma yaşıyor ve ormana taşınmaya karar veriyor. Tek başına ormanda, çadırda yaşamaya başlıyor. Para kazanma, fatura ödeme, banyo fayansını değiştirme gibi günlük dertlerden ve nezaket kurallarından da kurtuluyor. Aklına geleni dümdüz söylüyor, insanların ne dediğine aldırış etmiyor, o nedenle bayıldım :) benim de sık sık başımı alıp gidesim geldiği için Doppler i çoook sevdim ve mutlaka devamını okuyacağım. Calcifer Calcifer tavsiye etmişti, ona da çok teşekkür ederim 💕
Sevgiler 🌸

Selamlaar 🤚🏻 Uzun zamandır kitaplar hakkında pek yazamadım ama yakın zamanda bitirdiklerimle ilgili kısa birşeyler yazmak istedim. Ama kitaplar biriktiği için upuzun bir yazı olacak :)

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe: Bana Şeker Portakalı'nı anımsattı. Onun kadar iyi değil ama benzer hisler bıraktı. Kısa, yormayan, akıp giden bir kitap. Görme yetisini zamanla kaybeden bir kız çocuğunun hikayesi.

Babilin En Zengin Adamı. Babilli zengin Arkad'ın hikayesi üzerinden basit bir dille yatırım tavsiyeleri veren bir kitap. Hem Babilde geçiyor olması hem de öyküler üzerinden tavsiyeler vermesi daha çekici ve daha kolay okunabilir hale getirmiş. Normal şartlarda finansla ilgili bir kitaba dikkatimi veremezdim

Outliers-Çizginin Dışındakiler. Bu kitapta özellikle bazı bölümleri çok sevdim. Yazara katılsanız da katılmasanız da kitabın size birşeyler katacağı kesin. Eğitimcileri, ebeveynleri, hepimizi ilgilendiren konular var. Başarıyı etkileyen birçok faktörü ele almış ve bazı tanınmış kişilerin başarı hikayelerine de yer vermiş. Çok ilgi çekici sonuçlar var. Başarılı olmak için yüksek bir IQ seviyesine sahip olunması gerektiğini düşünüyorsanız mutlaka okuyun, yanıldığınızı göreceksiniz

Bu Hikaye Senden Uzun Osman: yazarın mizacını sevdim. Kafa dağıtmak için okunabilecek kısa, farklı bir anlatıma sahip öykü. Okurken bol bol gülümsetti. Ayrılıktan sonra kadın karakterin duygu durumunu mizahi bir dille anlatmış

Sonsuzluğun Sonu: Önceki yıllarda başlayıp iş yoğunluğundan devam edememiştim. Asimov'dan okuduğum ilk kitap. Bilimkurgu romanları arasında beğendiklerim arasına girdi. Zamanda yolculuk yapan ve geçmişe müdahale ederek geleceği değiştiren bir toplum herşeyi kontrol altında tutmaktadır. Ancak Harlan'ın yasak olmasına rağmen bir kadına aşık olmasıyla işler değişir

Doppler: Hayatın telaşından, insanlardan sıkılan, evli ve iki çocuk babası Doppler, babasının ölümünün ardından, bir gün ormanda bisikletten düşmesiyle aydınlanma yaşıyor ve ormana taşınmaya karar veriyor. Tek başına ormanda, çadırda yaşamaya başlıyor. Para kazanma, fatura ödeme, banyo fayansını değiştirme gibi günlük dertlerden ve nezaket kurallarından da kurtuluyor. Aklına geleni dümdüz söylüyor, insanların ne dediğine aldırış etmiyor, o nedenle bayıldım :) benim de sık sık başımı alıp gidesim geldiği için Doppler i çoook sevdim ve mutlaka devamını okuyacağım. Calcifer Calcifer tavsiye etmişti, ona da çok teşekkür ederim 💕
Sevgiler 🌸

yorumların için teşekkür ederim canım. Kitabı beğenmene sevindim. Ben de ilk kitapta kaldım diğer ikisi hala okunacak

X