İçimdeki namaz kılma isteği?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar ben bir isteğim için namaz kılıp dua etmiştim ve olmuştu.Şimdi nedense tekrar bir isteğim var ve deli gibi içimde namaz kılma isteği var ama tırnaklarımda protez var sadece dua edebiliyorum.Bu içimdeki istek olcak mı demek ?
Bir çılgınlık yapıp tırnakları çıkara bilirsin mesela😁

Nöeeey?
t1302.gif

Allah'tan daha mühim tırnakların kalsın aşko.

Mazallah inandığın Allah'a yanlışlıkla iki secde ediverirsin.

Kızlar ben bir isteğim için namaz kılıp dua etmiştim ve olmuştu.Şimdi nedense tekrar bir isteğim var ve deli gibi içimde namaz kılma isteği var ama tırnaklarımda protez var sadece dua edebiliyorum.Bu içimdeki istek olcak mı demek ?
Sizin içinizdeki namaz kılma isteği benim içimdeki insan sevgisine benziyor.

Tırnakları çıkarttırcam demedim sadece bu isteğimin neden bu kadar yoğun olma sebebini sordum
İsteğiniz bir kez olmuş, siz de ya bir daha tutarsa diye namaza yöneliyorsunuz. İçinizdeki namaz kılma aşkının nedeni bu, dileğiniz bir kez olmazsa geldiği gibi gider bu sevda.

Yok ablacım önceki istek namazla olmuş şimdi yine kılman lazım demekki...sadece duayla olmaz o işler.Ayrıca Allah'ın işi gücü yok senin protezlerin derdine mi düşcek allasen,en iyisi dua da etme protez bozabilir fln.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X