İçimi dökmeye ihtiyacım var, nasıl yaşarım?

[QUOTE="CuteMom, post: 49067230, member: 468236"konudaki gelgitleri bir banamı battı acaba ?
Zangır zangır titreyerek koynunu girmeniz sizi sütten çıkmış ak kaşık yapmıyor ( amacınız bu oldugunu dusunuyorum )
sonra da herseyı yasayarak cınsellıgı saklamak bana gore degıldı demıssınız
Eh bende konunun devamını okumamaya karar verdım[/QUOTE]
Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Öncelikle sütten çıkmış ak kaşık olduğuma dair bi iddiam yok henüz hazır olmadığım bir şeyi karşı tarafın isteğiyle yaşadığım içindi zangır zangır titreyişim
Ki sonradında kendi isteğimle birlikte oldum onu da belirttim
Evlilik öncesi cinsellikle problemim yok.
"herseyı yasayarak cınsellıgı saklamak bana gore degıldi" cümlesi kurduğum bi cümle değil. cinsel birleşmeyi saklamaktan kastımsa vajinal birleşme dışında her şeyi yaşayıp sadece onun ilkini yaşamadığım her şeyi ilk kez onunla yaşadığımdı. maalesef daha net anlatabileceğim bi platformda değiliz

konu da bi dayak eksik. adım kadar eminim o olsa yine dönerdiniz.

bazı kadınlar iki ile kötüyü dengeleyip beni çok seviyor diyebiliyolar ama hayıe efendim bu adamlar sizi sevmiyor. düştünüz diye 15 dk ağlayan adam sizi sevmiyor. düğün için gece gündüz çlışan adam sizi sevmiyor. yani bazen bir doğru bi yanlışa eşit olmaz bi yanlış tüm doğruları götürür. ama siz ne bileceksiniz.

konu da bi dayak eksik. adım kadar eminim o olsa yine dönerdiniz.

bazı kadınlar iki ile kötüyü dengeleyip beni çok seviyor diyebiliyolar ama hayıe efendim bu adamlar sizi sevmiyor. düştünüz diye 15 dk ağlayan adam sizi sevmiyor. düğün için gece gündüz çlışan adam sizi sevmiyor. yani bazen bir doğru bi yanlışa eşit olmaz bi yanlış tüm doğruları götürür. ama siz ne bileceksiniz.

Ne kadar güzel özetlediniz keşke ilk başta bunu diyebilseydim. yada şimdi söylemeye başlamalıyım daha geç olmadan

Böyle konularda hep dikkatimi çeken detay,her olumsuzluğu yazıp sonuna ama saçımın teline zarar gelsin oturur ağlardı minvalinde şeyler yazılıyor.
Yani bir adam siz düştünüz diye agladıysa o adam sizi seviyor mu oluyor. İstemediğiniz halde,sizin tabirinizle zangır zangır titreyerek koynuna girdiğiniz ama istemediğiniz,hazır olmadığınız şeyi sizden bekleyen,fırsatı değerlendiren,bekleyelim hazır hissedince deneyelim diyemeyen de bu adam. Bu adam mı seviyor sizi?
Yapmayın Allah aşkına. Sizin ne düşündüğünüzün ne hissettiğinizin zerre önemi yokmuş ki.
Kendinize bir iyilik yapın,boşverin,cidden boşverin,unutun. Sevgi,Aşk bu değil inanın.

O neydi yaa, yarısına kadar okudum başım ağrıdı resmen.

Evlilik öncesi cinsellik herkesin kendi tercihi ama şöyle zangır zangır titredim falan nedir yani?

Aitlik sahiplik kelimelerk bana iğrenç geliyor. sizin de zihniyetinizi degistirmeye ihtiyacıniz var. siz kimsenin degilsiniz. kimsenin olmadiniz, ne sevistiniz ne de evlendiniz diye kendinizi baskasina devretmediniz. bu kafadan kurtulun once. kocaniz ruh hastasiymis, sizin de inanma ihtiyacınız varmis inanmissiniz. aslinda en basindan belliymis ruhu hasta zavallinin.

:oha:
Jigolomuymus adam ..
O kadar uzun ki sadece bu kismi anladim:olamaz:
İnan güldürdün beni ya te
:oha:
Jigolomuymus adam ..
O kadar uzun ki sadece bu kismi anladim:olamaz:
Gerçekten güldürdün beni teşekkür ederim :KK70: evet çok uzun özetle çok sevdim her fedakarlığı yaptım. O da hep hatasını kabul etti ama değişen bi şey olmadı. Ben her dediğine evet diyecek gücüm kalmayınca hayır dedim o da evlendikten sonra bıraktı gitti

Ne kadar güzel özetlediniz keşke ilk başta bunu diyebilseydim. yada şimdi söylemeye başlamalıyım daha geç olmadan

bişey söylemenize gerek yok. gidip boşanma davası açacaksınız. bir aylık evlilikte oluyor mu bilmiorum, nasıl olacak bilmiyorum. gidin bi avukata danışın.

İnan güldürdün beni ya te

Gerçekten güldürdün beni teşekkür ederim :KK70: evet çok uzun özetle çok sevdim her fedakarlığı yaptım. O da hep hatasını kabul etti ama değişen bi şey olmadı. Ben her dediğine evet diyecek gücüm kalmayınca hayır dedim o da evlendikten sonra bıraktı gitti

Aman gitsin ya
At gibi giden it gibi doner merak etme :KK70:

Olan olmus kimse hata yapmayacak kadar mukemmel degil.Burada oturup sizi yargilamak gecmisi dokup incelemekte cozum degil.Kac yasindasiniz bilmiyorum ama teyzem 50 yasinda bi kadin olmasina ragmen o yasta bosanip tek basina hayatina devam edebilen biri.Aileniz destek olmayayabilir elinizden tutup kaldirabilecek bi dostunuzda olmayabilir.Ama yanlislarinizi gorup geri kalan hayatinizi telafi etmek istiyorsaniz kendinize sımsıkı sarilip ayaga kalkmaniz lazim.Sagliginiz yerindeyse sizi eve baglayacak cocugunuz yoksa ve yapabileceginiz bi mesleginiz varsa bu batakliktan kurtulabilirsiniz.Yeter ki bu insanlarin sizi dahada dibe cekmesine izin vermeyin.

Yaşıtı kızlarla yada daha olgun kadınlarla jigololuk diye tabir edilen ilişkiyi yaşaması arasında hiçbir fark yok.İkisi de aynı iğrençlikte bence.
Bu kadar dengesiz ve sizi değersiz hissettiren adama hala bağımlı olmanız bana sizde de sorun olduğu hissini uyandırdı.Eşimin babası kızın bizde kaldı dese ve eşim de böyle hasta ruhlu biri olsa ,benim babam umursamaz ama ben o kayınpedere senin oğlunun da mesleği jigololukmuş onu ne yapacağız derdim. Bazı ilişkiler hastalıklı bir şekilde acıdan,üzüntüden şiddetten besleniyor.Sizinki de öyle bence.
O kadar asi,özgür ruhlu bir kadın olsaydın tüm bu yaşananları sineye çekmez kocam dediğin dengesize ...tiri çekerdin.

İşte sorun ne biliyor musun? her defasında pişman gelişine inanarak buraya kadar geldim. ve biliyorum ki yine gelirse bunlar yine yaşanacak çünkü hep yaşandı. Gerçekten değişmesini o kadar isterdim ki. Evet aileler, onlarda bitirmek için elinden geleni yaptı şimdi de annesi hergün arayıp ne olacak böyle diye düzeltmeye çalışıyor.

Canım benim sen bir karar vermişsin bu cümlenden anladığım kadarıyla. İleride ne olup ne olmayacağını çok iyi biliyorsun zaten. Ama evlilikte oluyor bunlar. Ben 10 yıllık evliyim.. Şu an mutluyum ama evliliğimin bittiğini sandığım, artık burdan geri dönülmez dediğim oyle fırtınalardan düze çıktık ki.. Şimdi iyi ki inadımıza ve gururumuza yenilip ayrılmamışız diyoruz. Çünkü bunlar da yaşanmadan oturmuyor bir evlilik, sağlıklı bi noktaya erişmiyor. Sen bi karar almışsın kanımca ama boşanmak öyle kolay bişey değil... Yine de önerim bi bekle bakalım gelmesini. Şu an kendinize, ilişkinize zaman veriyormuşsun gibi değerlendir. O da döndüğünde emin ol bi kararla dönecektir zaten.
Eğer şu an peşine düşersen, yalvaran ve çağıran konumda olursan evet yine aynı şeyler yaşanır. Ama zamana bırakır, tepkisiz beklersen onun da duruşuna göre kararını yeniden gözden geçirirsin.

"Onunla olmazsam başkalarıyla olacağı imasında bulunmaya başladı ve daha sonra açıkça onu seviyosam onunla olmam gerektiğini söyledi."

şu cümleyi söyleyen bir adamla birlikte olmanız hata olmuş. klasik ergen muhabbeti.

sevgi böyle bir şey değil ya. ne yazık ki..

Bu yoruma kelimesi kelimesine katılmakla beraber zararın neresinden dönülse kardır diye de ekliyorum. Yaşınız gençtir, muhtemelen boşandıktan sonra da beraberlikleriniz olacaktır, belki ikinci evliliğiniz olur. Şunu söyleyeyim, sizi istemediğiniz bir şeyi yapmaya zorlayanlarla ciddi düşünmeyin. Karşınızdaki insanı iyi tanıyın, birebir yaşadığınız gibi kedi ölüsü görünce ağlayan adam aslında çok acımasız ve gelgitli birisi olabilir. Sırf bu yüzden "Çok iyidir, vicdanlıdır" diye düşünmeyin. İnce eleyin, sık dokuyun.

Boşanma süreci psikolojik olarak da zor bir süreçtir, kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız terapiye gitmenizi öneririm. Terapist sizi hem rahatlatır hem de özgüveninizin geri gelmesini sağlar. Bundan sonraki hayatınızda mutlu olmanızı dilerim.

Ya bu adam sen düştüğümde ağlasa ne olur ağlamasa ne olur? Yapı olarak duygusal olması, zırta pırta ağlaması merhametli, vicdan sahibi olduğu anlamına gelmiyormuş demek ki. Sırf karısı onunla anacığının doğum gününe gelmedi diye dünyayı dar eden, eşini evde tek bırakan adam, ben ne istersen o olacak sen de kimsin edalarındaki adam bana göre merhametin m'sine sahip olamaz.

Bence sen de o evi terk et ailenin yanına git, bu adam eve girip çıkacak, ben yokmuşum gibi davranacak ben de o evde kalacağım. Yok yani ben sürünüyorsam o da sürünecek. Böyle saçma sebeple bunu yapan, ileride daha büyük sorunda neler yapmaz.

Destek veren herkese çok teşekkürler.Ben hayatımın en zor yıllarını yaşadım. bunun sebebi yaşadıklarım değil kendimle yaşadığım savaştı aslında. Yapmam dediğim her şeyi yaptım. başta da yazdım ben de kendimi çok yargıladım siz de yargılayabilirsiniz diye. o yanlıştı ben bi yanlışa aşık oldum ve yanlış oldum doğruyum demiyorum ki. nasıl anlaşıldı bilmiyorum ama evlenmeden önce birlilte olduğum için pişman değilim hayır demem gereken yerlerde diyemedim diye pişmanım. ne sütten çıkmış ak kaşık olma iddiam var ne de doğruyum diyorum. fake duran kısmı ne onu bilmiyorum bence dışardan bakınca gayet basit ve sıradan her şey sadece bende bıraktıkları derin.

Fazla dramatize ediyorsun
Cinsellik yaşamakta bir sorun görmeyenlerdenim
Ancak yaşadığının arkasında durmak diye bir tabir var
Babası orada kalmanı istememiş ve evliliğinize sıcak bakmamış
Babana söylemesi seni neden yıktı ki, şaşırılacak bir iş değil, hiç mi düşünmedin bir gün konuşulacağını
Keza babana karşı da tavrını koymalıydın, benim bedenim benim kararım, yaşadım ve evlendim bitti bu kadar
Pişman değilim diyorsun ama arkasında duramıyorsun
Eşine gelince, tüm dengesizliğine rağmen sevgisine sahip çıkmaya çalışmış
Göre göre evlenmişsin, bu halleri sana fazla gelmemeli
Onunla gitseydin belki o gün ailesinden ömür boyu kurtulacaktın, neyse geçmiş artık
Şimdi boşanmada kararlıysanız, önüne bakacaksın, toparlanacaksın
Yanlışa aşık oldum diyorsun, yaptığın evliliğe kendin inanmamışsın ki sürdürülebilir olsun
Yanlış anlaşılmasın eşinin öfkesini, dengesizliğini savunmuyorum ama bu durumda ki bir adam toparlanmak için çabalamış, gayret etmiş, senin yanında olmuş. Sende okyanusu geçip derede boğulmuşsun

yani neden bu kadar saçma sapan işler yaptın diye sormadan edemiyorum. aşk dediğin şey de sen anlattığında aşk gibi durmuyor. hastalıklı, saplantılı birlik gibi duruyor.
cinselliği bile o istediği için yaşamışsın. hani ilkinde olmamış beki ama o baskı hep üstünde olmuş.
hiç değmez bir adammış üstelik. zaten bir insa 7 sinde neyse 70 de de o olur.
bu adam bildiğin jigololuk yapmış iğrenç. üstelik evlenip ayrıldığınıda sonradan öğrenmişsin.
artık kalk bir silkelen hayatına bak. yani değişecek bir adam değilmiş. arada bir hata yapmış biri olsa neyse. ama bildiğin yolu yanlışmış. intihar etmeye değer mi ya hu?? Allah sana o canı yaşa, kulluk et diye verdi. sen saçma sapan birşey için canına kıymayı düşünüyorsun, yapma!

Fazla dramatize ediyorsun
Cinsellik yaşamakta bir sorun görmeyenlerdenim
Ancak yaşadığının arkasında durmak diye bir tabir var
Babası orada kalmanı istememiş ve evliliğinize sıcak bakmamış
Babana söylemesi seni neden yıktı ki, şaşırılacak bir iş değil, hiç mi düşünmedin bir gün konuşulacağını
Keza babana karşı da tavrını koymalıydın, benim bedenim benim kararım, yaşadım ve evlendim bitti bu kadar
Pişman değilim diyorsun ama arkasında duramıyorsun
Eşine gelince, tüm dengesizliğine rağmen sevgisine sahip çıkmaya çalışmış
Göre göre evlenmişsin, bu halleri sana fazla gelmemeli
Onunla gitseydin belki o gün ailesinden ömür boyu kurtulacaktın, neyse geçmiş artık
Şimdi boşanmada kararlıysanız, önüne bakacaksın, toparlanacaksın
Yanlışa aşık oldum diyorsun, yaptığın evliliğe kendin inanmamışsın ki sürdürülebilir olsun
Yanlış anlaşılmasın eşinin öfkesini, dengesizliğini savunmuyorum ama bu durumda ki bir adam toparlanmak için çabalamış, gayret etmiş, senin yanında olmuş. Sende okyanusu geçip derede boğulmuşsun
Evet süreç tam olarak bu okyanusta o kadar çok kulaç attım o kadar yoruldum ki o da her seferinde beni itti. sonuç kendince çaba sarf etti ama düzelmedi. Ben de tükendim ve pes ettim. çaba sarf etmekten kastım beni aldatmıyor olması bile bi lütuftu ona göre benimse yaptığım şeyler zaten yapılması gerekenlerdi.

Evet süreç tam olarak bu okyanusta o kadar çok kulaç attım o kadar yoruldum ki o da her seferinde beni itti. sonuç kendince çaba sarf etti ama düzelmedi. Ben de tükendim ve pes ettim. çaba sarf etmekten kastım beni aldatmıyor olması bile bi lütuftu ona göre benimse yaptığım şeyler zaten yapılması gerekenlerdi.

Ama bu başından beri böyleymiş
O zaman kabullenip evlenmişsin, adam kendisini saklamamış ki
Ve tabii madem bu kadar yorgunsun ve kötü yönlerinin farkındasın
O zaman gittiğine sevinmen gerekir
Kendini toparla ve yoluna bak, ağlamanın sızlanmanın faydası yok
Kendi seçmini yaşamış ve bitirmişsin, şimdi hayatını kurma zamanı

X