İdeal gebelik kilosu

Aynen anne olunca da içimden bir vampir çıkıcak
Offf baydınız gerçekten ben Sadece annelik hissiyati o duyguyu yaşamak daha baskın geliyor demek istedim benim için öyle detaylara takılmadım yeterki olsun da hayırlı sağlıklı bir evlat gerisi hal olur diye düşünüyorum ölümden başka her şeye de çare vardır
bu düşüncemi de özgürce belirtirim
Aldığım fazla kilolar yüzünden yardımsız tek başıma bebek büyütürken belimi ve sol el bileğimi sakatladım ben. Şu an geceleri kara kara düşünüp stres olmaktan, gündüzleri de bebek uyutmadığı için uyuyamıyorum, evim perişan halde, ben insanlıktan çıktım. Bebek sekiz kilo olunca o fazla kiloların nelere sebep olduğunu görüyorsunuz. Zayıflık dayatması değil yani bu anlatabiliyor muyum? Anne sağlıklı olacak iyi hissedecek ki bebeğine iyi bakabilsin. Benim şu an gözümün feri söndü, son 2 haftadır bebeğime düzgün bakamıyorum. Puseti kaldıramıyorum dışarı çıkarken. Bebeğim kucakçı, geceleri uyumadan önce kucakta yarım saat gezmek istiyor gezdiremiyorum ağlıyor içim parçalanıyor yetemiyorum çocuğuma güçlü bir anne olamıyorum diye. Neyse ben fazla konuşmayayım allah sağlıkla nasip etsin de yaşayınca yazarsınız bana burdan.

Merhabalar herkese :) ben bu sene için allah nasip ederse gebelik istiyorum. yani daha düşünme aşamasındayız ama ben çekingen davranıyorum . sebebi de kilolu olmam . 160 boyundayım ve 71 kiloyum. gebelik süresince de çalışmaya devam edeceğim için sağlıklı bir şekilde hamile kalmak istiyorum. şuan diyet yapıyorum ama pek iradeli olduğum söylenemez. sizce ideal kilo nedir? max kaç kilo olsam sağlıklı bir süreç geçiririm veya başka neler yapmam gerekir. tecrübeli anneler yardımcı olursa sevinirim . siz kaç kilo ile hamile kaldınız ve süreciniz nasıl ilerledi? gebeliğin ilk üç ayında kilo vermem mümkün mü?
Merhaba🥰 vücut kitle endeksinize göre zor hamile kalabilirsiniz. Şuan hamile kalsanız 3 ayda ideal kilo kadar zaten zayıflayamazsınız. Siz şimdiden diyette istikrarlı olup, hamilelikte az kilo almaya bakarsanız doğum sonrası 1 yıl diyet uygulayabilirsiniz. Emzirme süreci, sağlıklı zayıflama derken bu şekilde ideal olur. İnşaAllah gönlünüze göre olsun her şey🥰 Kilodur alınır verilir yeter ki sağlıklı olun.

Tesekkur ederim sagolun. Isten eve gelince leslie yapabilirsiniz. Sizi yormaz bir tempoda gittiginiz muddetce kiloda almazsiniz.
evet onu biliyorum yapabilirim . ya en kötü ihtimalle yürüyüş yaparım . akşama bırakmadan . iş yerinde öğle aram 1 saat . en kötü yarım saat yürüyebilirim :)

Mümkün. Diyetisyen ile çalışırsanız hiç sıkıntı yaşamazsınız
Merhaba gebelik kilosu çok önemli ben 165 boy 78 kilo ile hamile kaldım ve 93 kiloda doğum yaptım önceki kilomda düşük değildi üstüne yaklaşık 15 kilo aldım ve gebeliğin son haftalarında tansiyon yoklamaya başladı sürekli yatmak durumunda kaldım sezeryandan bir hafta sonrada tansiyon çıktı iki hafta ilaç kullanmak durumunda kaldım bünyeyede bağlı benim vücudum fazla kiloyu kaldırmıyor verebildiğiniz kadar verin ne kadar az o kadar iyi gebelikte tansiyon cok sıkıntılı olabilir . şimdi diyorumki keşke kilo verip öyle hamile kalsaydım suan 87 kiloyum ve önümde çok uzun bir yol var kilo konusunda hedef 65 umarım başarabilirim

Kilo konusunda sanirim rekor bendedir. Ikinci gebeligim; Ikiz gebelik, tedavi ile 82 ile hamile kaldim. Toplam 4 kilo alarak olayi bitirdim. Ilk 3 ay diyetisyen yardimi ve gebelik boyunca neredeyse sifir seker ile...
2 yasa geldik, su an 69 kiloyum
Ilk gebeligimde 62 ile gebe kalip 14-15 kilo almistim. O da 12 yasa geldi :KK66:

Merhabalar herkese :) ben bu sene için allah nasip ederse gebelik istiyorum. yani daha düşünme aşamasındayız ama ben çekingen davranıyorum . sebebi de kilolu olmam . 160 boyundayım ve 71 kiloyum. gebelik süresince de çalışmaya devam edeceğim için sağlıklı bir şekilde hamile kalmak istiyorum. şuan diyet yapıyorum ama pek iradeli olduğum söylenemez. sizce ideal kilo nedir? max kaç kilo olsam sağlıklı bir süreç geçiririm veya başka neler yapmam gerekir. tecrübeli anneler yardımcı olursa sevinirim . siz kaç kilo ile hamile kaldınız ve süreciniz nasıl ilerledi? gebeliğin ilk üç ayında kilo vermem mümkü

Merhabalar herkese :) ben bu sene için allah nasip ederse gebelik istiyorum. yani daha düşünme aşamasındayız ama ben çekingen davranıyorum . sebebi de kilolu olmam . 160 boyundayım ve 71 kiloyum. gebelik süresince de çalışmaya devam edeceğim için sağlıklı bir şekilde hamile kalmak istiyorum. şuan diyet yapıyorum ama pek iradeli olduğum söylenemez. sizce ideal kilo nedir? max kaç kilo olsam sağlıklı bir süreç geçiririm veya başka neler yapmam gerekir. tecrübeli anneler yardımcı olursa sevinirim . siz kaç kilo ile hamile kaldınız ve süreciniz nasıl ilerledi? gebeliğin ilk üç ayında kilo vermem mümkün mü?
Ben tam 40 kilo aldım gebelikte 52 kiloyla Hamile kaldım 94 kiloyla doğum yaptım 40im çıkınca hemen kilolarımı verdim şuanda yine 55 kiloyum

Takılma çok fazla diyetisyenle 9 aylık sürecini yönetebilirsin kilo vermek daha kolay. 🙏 Kendi adıma yapamıyorum maalesef 173 boyum 43 kiloyum bende hamile kalamıyorum 1 yıldır. Ve açlık hissi hiç yok bende yemek görmek istemiyorum 😒

Takılma çok fazla diyetisyenle 9 aylık sürecini yönetebilirsin kilo vermek daha kolay. 🙏 Kendi adıma yapamıyorum maalesef 173 boyum 43 kiloyum bende hamile kalamıyorum 1 yıldır. Ve açlık hissi hiç yok bende yemek görmek istemiyorum 😒
Ben mutluken yerim , mutsuzum yerim. sinirliyim yerim keyifliyim yerim. üzgünsem daha çok yerim. benim her konumda kaçışım yemek yemek galiba :KK43: ama düzene oturtuyorum artık . inşallah eski kiloma geri döneceğim :)

3 ay sonrasında nasıl beslendiniz acaba örnek verebilir misiniz ? şeker hiç yok demişssiniz meyve, kuru meyve dahil yemediniz mi
Kilo konusunda sanirim rekor bendedir. Ikinci gebeligim; Ikiz gebelik, tedavi ile 82 ile hamile kaldim. Toplam 4 kilo alarak olayi bitirdim. Ilk 3 ay diyetisyen yardimi ve gebelik boyunca neredeyse sifir seker ile...
2 yasa geldik, su an 69 kiloyum
Ilk gebeligimde 62 ile gebe kalip 14-15 kilo almistim. O da 12 yasa geld

X