İki konu ikincisi çıldırmalık! Bela komşu vakası

Komşuyu okurken ateş bastı sinirden, kıpkırmızı kesildim valla.
Evine böcek, haşere falan atın, arabadını çizin, üstüne tükürün, cin musallat edin ne yaparsanız yapın ama bir şey yapın. Terbiyesiz hadsiz.

Valla benim öfke problemim mevcut sanırım. İlkinde o kadını çuvala sokup hakettiğin yere gidiyoruz deyip çöpe atmamak için,ikincisinde aşağı ışınlanıp o kadını dövmemek için birinin beni tutması lazımdı. Deli midir nedir?

Sopayı gösterip iyice bir fıttırmadan anlamaz sizi.Karşımdaki nasıl davranıyorsa onun seviyesinde iletişim kurmayı doğru buluyorum ben,kibarca konuşarak iletişim kurulmuyorsa onun on katı çirkefe bağlayarak püskürtüyorum tavsiye ederim.
Deli deliyi görünce sopasını saklıyor. Ay valla hayal ettim de tokat manyağı edesim geldi cani pislik.
Bulaşmak istemiyorum diyorsanız yönetim yok mu söyleyin,rahat vermez ki bu tırlatık hiç bir canlıya.

Valla benim öfke problemim mevcut sanırım. İlkinde o kadını çuvala sokup hakettiğin yere gidiyoruz deyip çöpe atmamak için,ikincisinde aşağı ışınlanıp o kadını dövmemek için birinin beni tutması lazımdı. Deli midir nedir?

Sopayı gösterip iyice bir fıttırmadan anlamaz sizi.Karşımdaki nasıl davranıyorsa onun seviyesinde iletişim kurmayı doğru buluyorum ben,kibarca konuşarak iletişim kurulmuyorsa onun on katı çirkefe bağlayarak püskürtüyorum tavsiye ederim.
Deli deliyi görünce sopasını saklıyor. Ay valla hayal ettim de tokat manyağı edesim geldi cani pislik.
Bulaşmak istemiyorum diyorsanız yönetim yok mu söyleyin,rahat vermez ki bu tırlatık hiç bir canlıya.
Yönetim var da onlarda onun kafada
Hayvan istemiyorlar hatta bir ara gruba şey yazmıştı yönetici mama su bahçeye bırakmayın alışıyorlar
Bir kap yemeye suya muhtaç kalasıcalar

Kızlar merhaba. İki meselem var. İkisi içinde fikirlerinizi almak istedim.

1. İlki oğlumun öğretmeni çook tatlı çok naif bir hanımefendi. Kitapların geç gelmesinden dolayı dönem başından beri ödevleri kitaptan fotokopi yapıp dosya hazırlıyor oğluma. Aslında iki çocuk daha var sınıfta kitapları geç gelen. Onlara da aynını yapıyor. Şimdi geriye bi bi kaldık bize yapmaya devam ediyor ama acaba cebinden mi karşılıyordur okul mu veriyordur diye aklıma geldi. Geçen kitaplar daha gelmedimi gibi konuşmamız oldu. Sonra başka gün mesajlaştık, daha süresi var dedim biraz daha fotokopi ile devam edersek sevinirim dedim ve teşekkür ettim.
Sonra işte bu mesele aklıma gelince yazdım hocam size yük olmasın neyse masrafı karşılayayım çocukla yollayım dedim bi süre yazmadı ve sonra estağfirullah olur mu hiç diye yazmış. Yok hocam gerçekten şimdiye kadar sormadım kusura bakmayın cebinizden ödemeyin ya ben vereyim yada kağıt alayım dedim. Yok merak etmeyin ben ödemedim yazmış.

Acaba ayıp mı ettim ki? Bu soru sorulmaz mıydı? Ama hiç teklif etmemek daha ayıp olur gibime gelmişti.

2. İkinci meselem de yan binadaki bir kadın🤦🏽‍♀️
Aynı Sitenin içinde yani bir bahçenin bir girişin olduğu alanda iki ayrı binadayız.
Kadın sürekli olay çıkartmaya yer arıyor ve özellikle benimle dalaşmaya çalışıyor gibi
Bahçede annesi olmayan kedi yavruları bulduk. Bas bas bağırıyorlar açlar. Bizde besledik ama Ordan almadık ki anneleri dönerse bulsun diye.. 4 gün böyle geçti kimse gelmedi. Sonra bunlara kutudan ev yaptık yaş mamalar aldık sularını hergün çocuklar koyuyordu oynuyorlardı. Bu kadın bir gün geldi zaten o an gördüm ilk. Bunlar benim kedimin yavruları dedi sevgisizce alıp hışımla bez torbaya tıktı. Öyle kalakaldık bişey yapamadık evine değil sitenin dışına çıktı gitti. Döndüğünde eli boştu. Gittim sordum. Kediniz nerdeki bebekleri nereye götürdünüz dedim. Halettiklerini buldular işte dedi bahçede bize sordunmuda kedi besliyon dedi. Kan beynime sıçradı nerdeyse dalacaktım kadına. Çocuklar ağladı faln

Neyse bir iki hafta geçti. Benim çocukta dışarda bahçede site içi arkadaşlarıyla oynuyor. Bende mutfaktayım. Aşağıdan sesler geliyor.
Bi baktım bu kadın. Oğluma sesi yüksek şekilde parmak sallayıp birdaha bizim binanın olduğu tarafa geçmeyeceksin diyor. Diğer çocuklara da elini omuzlarına atmış siz geçebilirsiniz o geçmicek diyor. Oğlumda nedenmiş dedi. Çünkü sen ortalığı karıştırıyorsun geçenlerde binamızın demirini sen kırdın demi ben biliyorum dedi. Oğlumda ağlamaya başladı haksızlığa gelemez. Ben yapmadım yalan söyleme dedi. Kadın hala zevk alır gibi gülüyor ağlama boşuna ben gördüm diyor. Gözüm üstünde artık dedi yere farazi çizgi çekti bu çizgiyi geçersen artık seni mahvederim dedi.
Kızlar yazarken bile sinir bastı. Bende hepsini dinledim dinledim sonra seslendim kadına
Siz bakar mısınız bi dedim. Kafayı kaldırdı. Siz ne hakla çocuğuma bağırıp emirler veriyorsunuz dedim. Buraları hep kırmışlar bizim binaya gelmesinler diyorum dedi. Dedim o zamn neden bir benim oğluma bağırdın sadece sen geçemezsin dedin deyince anladı herşeyi duydugumu! Çünkü sadece o yapıyor dedi demiri kırmış dedi. Kır mış. Gözünle görmüş gibi ne konuşuyorsun dedim . Gözünle gördün mü kırarken dedim evet gözümle gördüm diyor. ( gerizekalı ya gözünle öyle bişey görse izleyecek sanki anında yapışırdı çocuğa ve kızlar balkonu penceresi vs hiçbiri binanın girişini görmüyor orada bir demir kırılmış ama o göremez yani anca aşağıda olması lazım o zamn da anında müdahale ederdi) alenen yalan söylüyor delirtti beni. Dedimki öyle bişey varsa bile gelir bizimle yada yönetimle konuşursun küçücük çocuğu arkadaşlarının içinde azarlayıp ayıramqzsın. Sen kimsin ki dedim . Sonra ee doğurup sokağa atma ilgilen o zmn diyor.
Bana bak dedim sen değil kimse engelleyemez o çocuğun otarafa geçmesini hadi yiyosa engellede görelim dedim bir daha bişey demeye kalkarsan olacaklardan sen sorumlu olursun dedim. İn de aşağı öyle konuşalım diyor. Ben diyeceğimi dedim dedim girdim içeri.

Ya kızlar bahçe ortak sınır yok duvar yok bişey yok kendi yere çubukla sınır çiziyor. bizim binanın oraya adım atmayacaksın diyor çocuğa ve iftira atıyor ya deliricem zaten kedilerin hıncıda var içimde insem kesin hakettiğini verirdim.

Neyse günlerdir çocuklar korkudan inmiyor ünseler geri kaçıyolar. Dünde bende indim apartman çocuklarıyla oynattım onları biraz. Bu kadın yüne balkona çıkmış muhtar gibi millete bağırıyo hey sen arabanı git kendi yerine park et diye
🤦🏽‍♀️ Napacam bu kadınla ya
Mahkemeye vercem sizi diyor 😂😂 sinirden gülüyorum
Ben ikinci meselede kendimi tutamaz kadini saç baş yolardım ki sonu onu gösteriyor zaten

Yönetim var da onlarda onun kafada
Hayvan istemiyorlar hatta bir ara gruba şey yazmıştı yönetici mama su bahçeye bırakmayın alışıyorlar
Bir kap yemeye suya muhtaç kalasıcalar
Bu kadar alınıp içerlemenize gerek yok efendim, büyükbaşta seviyoruz biz sizin içinde saman bırakırız yazmak lazım.

Tövbe yarabbim deli midir nedirler,siz çocuk dışarı çıkınca *İstediğiniz gibi oynayın çocuklar,kimsenin babasının çiftliği değil burası,rahatsız olan defolup gider yeter be diye bağıra bağıra laf sayın,kavga ede ede püskürtürsünüz başka yolu yok gibi,kedide besleseniz,nefeste alsanız kavga edeceksiniz mecbur.Eli maşalı hale dönüşmeden nefes aldırmaz bu çünkü.

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim 🙏🏻 Hemen yazıyorum ilgili yerlere
İçim rahatladı bu hayvan düşmanlarına ya
Sanki evine sokmuşum kötü kadın! Alt tarafı iki bebek paytak paytak yürüyüp oynuyorlardı orda ne zaraları vardı? Hiç! Sırf kötülük
Rica ederim gerekirse sosyal medyada da ifşa edin. Gittiği güzergahta güvenlik kamerası yok muydu? Onlara ulaşmaya çalışabilirsiniz. Uğraşın ciddiyim Allahından bulsun deyip geçmeyin. Çocuk, hayvan kendinden zayıf kimi görse eziyet ediyor anladığım kadarıyla hadsiz kadın. Ben sakin kalamazdım, uğraşırdım başına yıkardım orayı

X