İkiz anneleri hamileliğinizin başlangıcından bu yana kaç kilo aldınız?

merhaba bende yeni üye oldum 33 haftalık ikizlerime hamileyim ve 14 kilo aldım

Merhaba bukat hoşgeldin.Gelir gelmezde sana bir sorum olucak.Doğal gebelikmi yoksa yardımcı üreme teknikleriylemi oldu?Bizimde gidişatımız tabi Allah bilirde tüp bebek gibi ama korkuyorum galiba ikiz büyütmekten:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

valla canlar ben mıcro hamısıyım tedavı esnasında cok kılo aldım........:çok üzgünüm: 80 ıle hamıslıge basladım ama sımdıye dek yalnızca ıkı kg aldım.....altı aydan ıtıbaren cok alınıyormus ama drum hazırlıklı ol dıyora.shayırlı ve saglıklı olsunlarda kılo gelır gecer dımı ama.....kaydirigubbakcemile2

Bencede lotus napalım yani herşeyi kafaya takataka olmuyor böyle.Şimdi kaç aylıksın.

Merhaba bukat hoşgeldin.Gelir gelmezde sana bir sorum olucak.Doğal gebelikmi yoksa yardımcı üreme teknikleriylemi oldu?Bizimde gidişatımız tabi Allah bilirde tüp bebek gibi ama korkuyorum galiba ikiz büyütmekten:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Hoşbulduk benimki doğal bir gebelik

Ozaman senin bebişlerin cinsiyeti bellidir.Sen tedavini nerede oldun?Bir ay falan sürmüştür sanırım.Bende aşılamamda iğneler falan kullandım ama tüp bebekte biraz dahamı uzun kullanılıyor iğneler.Sonra yumurta toplama falan?Ne çok soru sordum kusura bakma.

Ozaman senin bebişlerin cinsiyeti bellidir.Sen tedavini nerede oldun?Bir ay falan sürmüştür sanırım.Bende aşılamamda iğneler falan kullandım ama tüp bebekte biraz dahamı uzun kullanılıyor iğneler.Sonra yumurta toplama falan?Ne çok soru sordum kusura bakma.

canım ıstedıgın zaman ozeldende buradan da soru sorabılırsın....amacımız burada herseyı paylasmak....ben adana seyhan baskentte yaptırdım...2 asılama yaptırdım tutmadı bu ılk mıcro denememdı cok sukur hemen tuttu canım..sen once asılama yaptırdıgın drundan 3 kez asılama yapılmıstır dıye rapor alacaksın bu sart yoksa tamamen ozel olur.drlar 3 kez ası yapmamıs bıle olsa genelde bu raporu verıyorlar....canım tup bebekte bı kısa protokol var bı uzun protokol...genelde uzun protokol uygulanıyor.benımde oyleydı.yanı adetın 21.gunu lucrın yada gonal f ıgnesıne baslanıp yumurtalar cogaltılıyor..bellı bır sureden sonra puregon ıgneyede baslanılıyor........en son catlatma ıgnesı,yumurta toplama ve transfer canım...yanı dıyelım bu aykı adetınde tedavıye baslıyosun,sonrakı ayda adet goruyosun ve bu ıkıncı adetten sonra tedavının sonu ıcın gerı sayım baslıyor...soyle dusun ben eylulde tedavıye basladım..ısın raporla ılgılı prosedur kısmını hallettım.eylul 19 da reglı oldum ve adetımın 3.gunune randevu alıp ılk muayenemı oldum...yanı eylul 21 ılk muayenem...sonra ıgnelere basladım ve duzenlı muayenelerım surdu...ekım 21 de tekrar reglı oldum(cok sukur son reglımdı)sonra 1 kasım yumurta toplama,4 kasım transfer canım...ortalama 40 gun yanı..
umarım karısık gelmemıstr anlattıklarım.....daha baslamadıgın ıcın genıs anlatmak ıstedım.opuyorum canımkaydirigubbakcemile5

lotus canım senın ıkızmı ucuzmu ben senı ucuz dıye hatırlıyorum nedense bacım

kızlar bende hamılelıgım e65 ıle başladım suan 82 kıloyum tam 17 kılo aldım bıraz fazla yanı hatta ılk 3 ay hıc almamıştım sonradan balon gıbı şişmeye başladım 25 ıle bıtırısem şukur yıne

lotus canım senın ıkızmı ucuzmu ben senı ucuz dıye hatırlıyorum nedense bacım

canım benım dogru hatırlıyorsun bız senınle kaderdasız banada reduksıyon yapıldı....:çok üzgünüm:artık ıkızız ıste...ALLAH bunları bagıslasın ne dıyeyım...:Saruboceq:

selam kızlar bende 21 haftalık ikizlerime hamileyim tam 7 kilo aldım ama bundan sonra daha çok alınıyo bakalım 18 ile bitirsem çok ii bide cinsiyetleri belli oldu biri kız biri erkek çok şükür allahıma

kaydirigubbakcemile2gamyoncuiremsu ne güzel Allah tamamına erdirsin arkadaşım

bende şuan 18+0 haftalığım toplamda 3 kilo aldım. sanırım bu haftadan sonra hızlanıyor kilo alımı ben zaten kiloluydum. 67 kiloyla hamile kaldım 70 olduk nereye gider bilmiyorum. göbeğim fazla çıkmadı da sanki kalçam genişledi, bi garip oldu vücudum yavv :) sizin nasıl bilmiyorum.

15 haftalığım ve hiç mi hiç karnım çıkmadı hatta dümdüz de diyebiliriz. 2 kilo aldım bir anormallik mi var acaba bebeklerim normalden azmı gelişiyorlar

13 haftalığım karnım var ve bir kilo almışım.

20 haftalık hamileyim ve 3 kilo almışım

ben 49 kilo ile hamile kaldım.20 kilo aldım.eve geldiğimde 13 kilo eksikle geldim.2 kiloda ilk bir ayda gitti.5 kiloyuda verdim.

16. haftadayım 2 kilo aldım. acayip işhahlıyım bundan sonra fazlasıyla alıcam sanırım.

X