İkiz bebek sahibi Anneler Kaçıncı haftada Doğum yaptınız

36 haftalıkken doğum yaptım sezeryanla kızlarımdan biri 2030 gr biri 2340 gr doğdu allaha şükür küveze girmediler

36 haftalıkken doğum yaptım sezeryanla kızlarımdan biri 2030 gr biri 2340 gr doğdu allaha şükür küveze girmediler
geçmişolsun canımmmmmmm bende dün seni düşündüm oldumu diyeee..kızlarınla mutluluklardelikafaduldendelikafadulden

:sm_cool:alkisalkisalkis canım doğum yaptın demeeekk,hayırlı uğurlu olsuun,maşallah nyavrulara,Allah uzun sağlıklı ömür versin,
darısı biz geride kalanların başınaa:eek:

arkadaşlar selam bende aranıza yeni geldim:) benimde allah kısmet ederse ikizlerim olacak ama ben daha yolun çok başındayım.benim bebişler daha 7+6 günlük.

arkadaşlar selam bende aranıza yeni geldim:) benimde allah kısmet ederse ikizlerim olacak ama ben daha yolun çok başındayım.benim bebişler daha 7+6 günlük.

Canım hayırlı olsun,seni "Arkadaşlar ikiz gebelik nasıl geçiyor topiğimize beklerizz"a.s.

34+4 de sezeranla 2200 ve 2300 45 cm olarak dünyaya geldiler. Çok şükür küveze girmediler.

Son düzenleme:
34+3 de sezeranla 2200 ve 2300 45 cm olarak dünyaya geldiler. Çok şükür küveze girmediler.

delikafadulden canımmmmmmmm demek kaşla göz arasında doğuruverdiiinn,,
maşallah yavrularınnaa,kuzularınaaa,
ben de ceptesi sana yazmasın diye hiç sormadım ne yaptın diyeee,
canım benim çok sevindimopuyorumnanaktan,
bebişerinin de fotolarını koy müsait zamanda noooluuuuurr
Allah yavrualrına ve ailene hayırlı uzun ömürler versiinn,yavrularınızı sizlere bağışlasın,kızlarına hayırlı yazılar yazsınna.s.

Bana da doktorum 37.hafta yani 25.Eylül olarak randevu verdi,biraz zor gibi ama,sağlıkla doğsunlar yeter..

açelyacığım hayırlı olsun:nazar: çook sevindim ani mi oldu önceden bellımıydı 29unda alınacağı bebişlerin maşallah kılolarıda iyi sen nslsın zor oluyomu sezeryan,ciğer geliştirici iğne vurulmuşmuydunuz buarada ..

biv hoşgeldin canım a.s.Allah sağlıklı sıhatlı güzel bir hamılelık nasip etsin tatlım

açelyacığım hayırlı olsun:nazar: çook sevindim ani mi oldu önceden bellımıydı 29unda alınacağı bebişlerin maşallah kılolarıda iyi sen nslsın zor oluyomu sezeryan,ciğer geliştirici iğne vurulmuşmuydunuz buarada ..

biv hoşgeldin canım a.s.Allah sağlıklı sıhatlı güzel bir hamılelık nasip etsin tatlım

sağol canım. ciğer iğnesi olmamıştık. aniden oldu rutin kontrolde %100 sancılarım çıktı.. hastanede yattım rahatlamak için serum aldım. tekrar nts ye girdim geçmedi. 2 cm açılma oldu. o gece seeryanla doğum yaptım. çok çabuk toparlandım .

bende ikiz annesiydim biri ölü 30 haftalık doğum yaptım tek tavsiyem doktorunuzu çok iyi seçiniz doğum sancılarım başlamasına rağmen hastaneye alınmadım küvez sıkıntısından dolayı ambulansla 5 saatlik yola gittim kızımı karnımda kaybettim oğlum ise 42 gün küvezde yaşam savaşı verdi şükür şu an çok iyi bol bol dinlenin küçücük ağrıda hemen hastaneye gidin olurmu Allah yardımcınız olsun

ben 37+1 de doğum yaptım.Allah hayırlı sağlıklı doğumlar ve bebekler nasip etsin herkese...

tam 33.haftada doğum yaptım..hiç erken doğum riskim yoktu..preeklampsi nedeniyle erken oldu..bir gece içinde hastaneye kaldırıldım ve sezeryana alındım..bebeklerimin biri 2,diğeri 3 hafta küvözde kaldı..şimdi 5 aylık olduk bile:))..Allah sağlıklı ve Hayırlı doğumlar Nasip etsin herkese..

28 haftada suyum geldi ve hemen doğuma alındım iki oğlumda küveze alındı biri 49 gün kaldı 50.gün eve geldi diğeri hala hastanede 100 günü geçti
dinlenin,stese girmeyin,akıntı artarsa ve bel ağrısı olursa daha erken doğmazlar demeyin doğru hastaneye gidin tek doktora bağlı kalmayın

X