İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

sağolasın canım 4ay oldu düşük yapalı ve hala kendimi toparlayamadım pskolojim çok bozuldu rabbim kimseye yaşatmasın inş kendimi toparlamak için de çok istiyorum hamile kalmayı allhım isteyen herkeze nasip etsin :saruboceq: Bence cesaretini topla bi test yap canım

bozma moralını tatlım daha hayatın başındayız yaşadığın kolay bı durum değil ama verende allah alanda allah napalım:KK43:((

merhebe kızlar ben de hamile kalmak istiyorum
ilişkiden bir hafta sonra belirtiler oluyor mu ki gerçekten
benim de ilk başta sol kasığım çok ağrımıştı sonra da sağ kasığım ağrıdı şimdi de ara ara ağrıyor
hemen belli olmaz dimi

arkadaslar slm benım 7 gun geçtı adetım malesef adet oldun 7 gun ustune ama umutsuzluga kapılmamak lazım ALLAH borçluysa verıcektır ...HERŞERYıN Bı ZAMANI VAR...RABBIM BIZI UMUTSUZLUGA DUSURME

arkadaslar slm benım 7 gun geçtı adetım malesef adet oldun 7 gun ustune ama umutsuzluga kapılmamak lazım ALLAH borçluysa verıcektır ...HERŞERYİN Bİ ZAMANI VAR...RABBIM BIZI UMUTSUZLUGA DUSURME
evet canım herşeyin bir zamanı var
amin

bozma moralını tatlım daha hayatın başındayız yaşadığın kolay bı durum değil ama verende allah alanda allah napalım:KK43:((

sağol canım haklısın hayırlısı böyleymiş.Rabbim tekrar nasip eder inşa.s

off olamaz regl oldum kızlar :çok üzgünüm::çok üzgünüm: hayırlısı umutlar nisana kaldı

off olamaz regl oldum kızlar :çok üzgünüm::çok üzgünüm: hayırlısı umutlar nisana kaldı

pes etme tatlım moral bozmak yokk:=)demekkı daha zamanı varmışş hadı hayırlısı ınsallah nasıpse nısanakaydirigubbakcemile5

pes etme tatlım moral bozmak yokk:=)demekkı daha zamanı varmışş hadı hayırlısı ınsallah nasıpse nısanakaydirigubbakcemile5

pes etmek yok canım bebişlerimizi kucağımıza istiyorsak moral bozmayacağız nasip ne zamansa o günü bekleyeceğiz yeterki hayırlısı olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

arkadaslar slm benım 7 gun geçtı adetım malesef adet oldun 7 gun ustune ama umutsuzluga kapılmamak lazım ALLAH borçluysa verıcektır ...HERŞERYİN Bİ ZAMANI VAR...RABBIM BIZI UMUTSUZLUGA DUSURME

amiiin canım a.sa.sa.s

canım yaa çok üzücü valla bende regl oldum hayırlısı olsun bu aya bakalım inşallah..hemen moral depolamamız lazım.Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah..

kızlar umudumuz kaybetmeyelim, moralleri yüksek tutalım, kocalarımızı besleyelim,
inşallah nisan ayı bereketli geçer bizim için..:Saruboceq:

canım yaa çok üzücü valla bende regl oldum hayırlısı olsun bu aya bakalım inşallah..hemen moral depolamamız lazım.Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah..

sağol canım yaa ağladım üzüldümde ne oldu sadece kendimizi yıpratıyoruz belkide ondan olmuyo herkezin moraller tavan yapsınvereliniortak inş hepimiz isteyen herkez nisan ayında hamiş kalırız amin Yarabbi...:CüvCüv::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar umudumuz kaybetmeyelim, moralleri yüksek tutalım, kocalarımızı besleyelim,
inşallah nisan ayı bereketli geçer bizim için..:Saruboceq:
kocalarınızı çok fazla beslemeyin derim sonra zararlıçıkan siz olursunuz:)))zemuszemus

Merhaba arkadaşlar.
Aranıza yeni katıldım. Ben 4 günlük evliyim. ilk gecede çalişmalar oldu.
ve benim uykum geliyor lavaboya sık sık gidiyorum bolcada turşu yedim dün. Sizce hamilemiyim ? Günüme halen var Ayın 2. başliyor. ayrıca test yaptırırsam yarın sonuç verirmi ? yoksa piskolojikmen mi böyle his ediyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Sevgiler

Öncelıkle hayırlı olsun cnm...
Henuz cok yenı evlısın cnm... 4günlük :))
4 günde hamılelık belırtılerı ortaya cıkmaz canım,adetıne 1 hafta 10 gun kala ancak bellı olur canısı belırtıler...

Merhaba arkadaşlar.
Aranıza yeni katıldım. Ben 4 günlük evliyim. ilk gecede çalişmalar oldu.
ve benim uykum geliyor lavaboya sık sık gidiyorum bolcada turşu yedim dün. Sizce hamilemiyim ? Günüme halen var Ayın 2. başliyor. ayrıca test yaptırırsam yarın sonuç verirmi ? yoksa piskolojikmen mi böyle his ediyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Sevgiler

4 gunluk ve hamilelik=)))siz simdi balayinda olmaniz lazimdi..yerimseniben

Merhaba arkadaşlar foruma bugün katıldım, ama uzun süredir takip ediyordum.. bende hamile kalmak isteyen bayanlardanım ve ilk denememizi 2 hafta önce yaptık, regle olmama 5 gün kaldı :) tabi olmak istemiyorum.. bu süreçte sol tarafımda kasılmalar yaşadım ve birazda akıntı.. hamileleik bu kadar erken belirti verirmi?? teşekkürler şimdiden

benimde adetime 5 gün kaldı ama çook sabırsızlaştım, sol kasığımda ağrı oluyo ve bazen de akıntı.. test yapsam çıkarmı acaba??

X