İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

ama benim hiç agrım olmazdı anlamazdım bıle 14 gundur agrım var bıde uykum oluo hatta abrtılcak derecede tabı yorgunluk var ama aksam saat 11 göremez oldum bu u7ykuda son 1 haftadır var.

ben bu siteye yeni üye oldum bizde 2 hafta oldu birlikte olalı sol kasığımda 4 gündür falan ağrı oluyor adetim 2 gün gecikti ama sanki daha adet belirtiisi de yk gbi
kasıklarımda gerginlik oluyor ama bu zaten adet belirtiside oluyor aynı zamnda ilk 2 haftada ne tür belirtiler olur yada sizce hamile olabilrimiyim çok istiyorum ama çok
korkuyorum:)

merhaba bayanlar nasılsınız ben yeni üyeyim dahada yeni evliyim 40 günlük yaş 29 ve bebek çok istiyorum rabbim isteyen herkeze en yakın zamanda nasip etsin inşallah öpüyorum hepinizi

kızlar iyi geceler.ben 31 mayıs gecesi adet oldum.8 haziran dan bu yana düzenli olarak çalışıyoruz.belirtiler ne zaman ortaya çıkar?en erken adet gecikmesinin olduğu zamanlar mı.bu aralar başım dönüyor ara sıra midem bulanır gibi oluyor.ama sıcaklara bağlıyorum.

merhaba kızlar;
aranıza yeni katıldım sayılır takip ediyorum ama mesaj yazmamıştım. Benim gibi düzensiz adet olupta hemen hamile kalan varmı ne olur benim gibi olanınız olsun birazcık morala ihtiyacım var :KK50:

merhaba kızlar;
aranıza yeni katıldım sayılır takip ediyorum ama mesaj yazmamıştım. Benim gibi düzensiz adet olupta hemen hamile kalan varmı ne olur benim gibi olanınız olsun birazcık morala ihtiyacım var :KK50:

vallahi canım bu işler birazda şanş işi galiba.adeti düzensiz olupta hamile kalan çok bayan var.moralini hiç bozma.benimde adetlerim düzenlidir ama hala gebe kalamadım.5 yıllık evliyim.artık tüp bebek yaptıracağım.gerçi bizdede baş türlü problemler var.yani diyeceğim bu işler düzenliymiş,düzenli değilmişe bakmıyor inan.Allah'ın taktiri.eşinin sperm değerleride önemli..

merhaba kızlar;

canım benim adetlerim bayaaa bayaaaa düzensiz ama hemen hamile kalabiliyorum adetlerim neden düzensiz bilmiyorum ama araştırma gereği duymadım 2 çocuk ve bir düşüğüm var ve ben istediğim ilk ay oldular olur işalllah seninde

canım benim adetlerim bayaaa bayaaaa düzensiz ama hemen hamile kalabiliyorum adetlerim neden düzensiz bilmiyorum ama araştırma gereği duymadım 2 çocuk ve bir düşüğüm var ve ben istediğim ilk ay oldular olur işalllah seninde

inşallah canım büyük bir hevesle bekliyorum bebişimin oluşacağı günü ben doktora gittim polikistik over dedi. her ay yumurtlama olmayabilir acele etme eğer çok istiyorsan tüp deneyelim dedi. ben 1 yıllık evli olduğum için tüpü istemedim. hamiş kalırsam mutlaka haber vericem siteye

Herkese merhaba hanımlar,
Sitenin çok uzun zamandır takipçisiyim, bu ilk mesajım ve sizlerle önemli bu konuyu paylaşıp tecrübelerinizden faydalanmanın zamanı gelmiştir:) Bir yıllık evliyim ve bebek için çalışmalara daha yeni başadık. Son reglim temmuzun 23ünde başladı. Doktorum 14. günün 4gün öncesi ve sonrası hamilelik ihtimalin en yüksek olduğu günler dedi. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, ilişkiden sonra bir süre yataktan kalkmıyorum. Başka önerileriniz var mıdır? İnşallah bu ay hamile kalırım, çok istiyorum. Ve de isteyen herkese nasip olmasını diliyorum. herkesi öpüyorumm. MU mumuuuu:))

cnm yumurtlama döneminde akıntın sakız gibi uzar yapışkan olur.bunu sakın unutma.bunu gördüğünde 2 gün denemelisin bence.ben hep öyle yaptım.İnşallah bir an önce dilediğine kavuşursun.

Candy çok teşekkür ederimm:) Sen de hamilesin sanırımm:)) Bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alman nasib olsun inşallah. Peki akıntının sakız gibi olduğu dönemde iki gün üst üste mi ilişkiye girmek gerekiyor, yoksa gün aşırı mı? Çünkü doktor spermin kalitesinin düşmemesi için günaşırı ilişkiyi tavsiye ediyorum dedi.
:44:

merhabalar bende aranıza yenı katıldım adım göknur.ya adet günüm 6 gun gectı ..cok heycanlanıyrum acaba hamılemıyım testte yaptırmıyorum 2 hafta olsun dıyorum ole..ama cok heycanlanıyorum korkuyorumda ya..gazıantebe evlıyım kımsem yok burda ınslhhda bı bebegım olur...fakat adet gunum benım hıc sasmazdı tam gununde olurdu ama bugun 30 oldu hala olmadım ...yazılarız cok gusel kndnze ıı bakın ınsallh umıtlerımız ıstedgmz gbı olur...saygılarımla cvp beklıyorum:)

adetinin gecikmesi dışında başka bir belirtin var mı?

adetim 25 gün gecikti ama mide bulantısı felan yok hamile olmak için mide bulantısı mutlaka olurmu

adetim 25 gün gecikti ama mide bulantısı felan yok hamile olmak için mide bulantısı mutlaka olurmu

canım tebrik ediyorum valla sabrından dolayı nasıl çatlamadın test yapmadan duruyosun.hamilelik olsa da olmasa da bu kadar gecikmesi sağlığınbla ilgili bi probleme işaret edebilir Allah korusun.Bence acilen test yap

Heyy kızlarr benim de bir sorum var :) 2 aydır deniyoruz bebek için. hele bu reglimin bitiminden sonra 2 günde bir çalışıyoruz ayıptır söylemesi...:) ama benim şöyle bir korkum var. çok ağır benim işim. sürekli 8 saat ayaktayız, ağır kaldırıyoruz, aşçıyım... koca kazanlar un şeker çuvalları falan...:) güçlü kuvvetlyimdir hani normalde sıkıntı yok. ama ben şimdi hamile miyim değil miyim anlayana kadar ya düşük yaparsam :KK43: var mıdır öyle bir ihtimal? Cevaplarsanız çok sevinirim çok korkuyorum :KK43:

yaaa kızlar nolur yardım ben hamilelikten şüpheleniorum 4 5 mayıs normalde adetim hadi erkenden desek yine daha 2 3 gün var ama benim kanamam var ve dün oldu bugun sabah kesildi biraz önce tkr oldu açık kırmızı pembemsi çok yoğun değil ama kanama yinede ne bu ltfen yardım eğer hamileysem 22 nisanda kaldım ovulasyonum çnkü tam ogün ilişkide blunduk sizce?? perşembe doktor rndvm var ve ben sabredemiorum akıntıda var ve göğüslerimde ki damarlar çok belli arkdşm şok oldu...

ilk ilişkiden bi en fazla bi hafta geçti.bnm midem bulanıyor başm hafif dönyor sanki.7 ay dogum kontrol hapı sonrası adetten sonraki ilk günler yani ilk hafta ilişkiye girdk.hamile olabilir miyim acaba :KK43:(

ayni soruyu bende sorcaktim benim iki tane cocugum var simdi ucuncuyu istioruz daha bi hafta oldu piskolojikmi gercekmi anlamadim suan tam yumurtlama donemimdeyim goguslerim acio ve bulantim var cok hafif bide oturup kalkarken kasiklarima agri girio. hamilemiyimki ya test icinde erken daha :KK43:

X