İlk görüşte vuruldum, nasıl tanışabilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bekar olduğunu nereden biliyorsunuz peki ? Evli olmasa da bir ilişkisi olabilir.

Ama önce hayatında biri var mı yok mu onu öğrenmem gerek, evli olmadığına eminim.

Sevgili şermin, konuya zaten en başında ekleme yapmadan önce, hayatında biri olup olmadığını bilmediğimi, öğreneceğimi yazmışım. Evli olmadığına eminim.

Sadece bu konuyu nasıl tanışıp, bununla ilgili nasıl karşı tarafa adım atabilirim diye sordum, duygularımı paylaştım. Konumu sabote etmezsen sevinirim.

Staj yapıyorsa hastalık numarası yapıp muayeneye git 🌝

Ben de bu şekilde asik olmustum esine, merkezi bir yerde disardaydik, o geziyordu bi takildim peşine istemedi once, birakmadim tabi bi numarasini istedim vermedi, yine takip ettim bi kahve icelim bari didim, oyle boyle kandirdim😂

Muayene gitsem mi? 😄 korkuturum diye endişe ediyorum.

Böyle çok garip bir his içimdeki, sanki hayatımın aşkı oymuş gibi hissediyorum. Sanki ilk defa tanıştığım biri değil de hep tanıdığım biri gibi.

Ay ne güzel heyecanlar 🥰
Ortak arkadaşlardan ad soyad öğrenin ufak bi stalk yapın sevgilisi varmı yok mu.
Yakın mı davrandı nasıldı size karşı 🫶🏻

Evet yakın davrandı. 😄 böyle kibar, ilgili, bana karşı endişeli davrandı. Konuşurken bir iki kez kekeledi belki o da heyecanlanmıştır.

Hanımlar çok mutluyum maşallah diyelim. :nazar::nazar::nazar:Ben bugün ilk görüşte birinden inanılmaz farklı şekilde hoşlandım. Böyle uzaktan gördüğüm ilk an bile elim ayağım dolandı. Aynı ortama girince daha da fena oldum 😄 Böyle filmlerdeki ilk görüşte aşk sahneleri gibiydi. Ve çocuğun yüzünde maske vardı, yüzünü tam göremedim. Ama çok hoşlandım, çok beğendim. İçim gitti. Sabah onu gördüğüm andan beri bebek gibi neşeliyim. Hatta yanından ayrılınca çok üzüldüm, onu orada nasıl bıraktım diye. Ben hayatımda ilk defa bir erkekten böyle hoşlandım, etkilendim. Lütfen dua edin, bir daha karşılaşalım. İnşallah karşılaşırız. Çok şükür ortak ortamlarımız var, ama denk gelemezsem diye endişe ediyorum.

Bir daha gördüğümde tanışmak için nasıl adım atabilirim? Nasıl konu açsam? Ben direkt nikah masasına oturmak istiyorum onunla. Ama önce hayatında biri var mı yok mu onu öğrenmem gerek, evli olmadığına eminim.

Arkadaşlar ekleme yapıyorum, çocuğu hastanede gördüm. Tıp fakültesi son sınıf öğrencisi, kardeşimle aynı bölümdeler, ama kardeşimden 4 üst sınıfta oluyor. Birebir tanımıyorum bu kişiyi şimdilik.
eveet şimdi burda millete verdiğin akılları kullanma zamanı 😂 bakalım senaryoların ne kadar etkili olacak, güncelleme bekliyoruzzz

Bahanelerle falan gitme, direkt tanismak icin git ve onu beğendigini söyle. Aksi bana itici geliyor, nedense kadınların adim atmasi ilginc geliyor ama oyle değil, çoğu erkek bunu seksi buluyor, onu da gec ozguveninin sağlamlığı da bu sekilde ölçülür bence. Neden begendigim adama gitmeyim ki? Evlenme teklifini bile ben yaptım esime, neden kacirayim yahu, asik olmusum😂 hep der, bana kalsa bu guzel ailemiz olmazdi diye.

eveet şimdi burda millete verdiğin akılları kullanma zamanı 😂 bakalım senaryoların ne kadar etkili olacak, güncelleme bekliyoruzzz

😄 çocuğun yanında mal gibi kaldım. Odun gibi durdum. Heyecandan konuşamadım. Ama birkaç soru sordum, hiç üşenmeden ayrıntılı cevaplar verdi. Sokak köpeği olsa eve getirir, saklardım onu.

Bahanelerle falan gitme, direkt tanismak icin git ve onu beğendigini söyle. Aksi bana itici geliyor, nedense kadınların adim atmasi ilginc geliyor ama oyle değil, çoğu erkek bunu seksi buluyor, onu da gec ozguveninin sağlamlığı da bu sekilde ölçülür bence. Neden begendigim adama gitmeyim ki? Evlenme teklifini bile ben yaptım esime, neden kacirayim yahu, asik olmusum😂 hep der, bana kalsa bu guzel ailemiz olmazdi diye.

Hayatımda hiç adım atmadım, bu heyecanım geçmezse gerçekten adım atabilirim açıkça. 😄 böyle hala ağzım kulaklarımda sırıtıyorum. Hiç böyle yabancı gibi gelmedi bana sanki yıllardır tanıdığım biri gibi geldi.

Ben 26 yaşındayım, hayatımda ilk defa böyle bir hoşlantı, beğeni yaşıyorum. Taa uzaktan görünce bile gariplik hissettim. Öğlen tansiyonumu ölçtürdüm, tansiyonum yükselmiş bugün 😄 ben de sırıtıyorum öyle
Ayyy tövbe yarabbim 😂😂 Çok hoşsunuz 🤩 hadi hayırlısı

Ayyy tövbe yarabbim 😂😂 Çok hoşsunuz 🤩 hadi hayırlısı

Hayırlısı gerçekten 😄 hayatımda ilk defa böyle hissediyorum. Daha önce sevgilim de oldu, ama ilk görüşte ilk defa böyle hissettim. Aşk mı enerji mi tanımlaması ne bilmiyorum. 😄 biri bana anlatsa bu halini çılgın der gülerdim 😄

Hayırlısı gerçekten 😄 hayatımda ilk defa böyle hissediyorum. Daha önce sevgilim de oldu, ama ilk görüşte ilk defa böyle hissettim. Aşk mı enerji mi tanımlaması ne bilmiyorum. 😄 biri bana anlatsa bu halini çılgın der gülerdim 😄
Yine de kendinizi çok fazla kaptırmayın bence sonra üzülmeyin 😊

Helal olsun. Detaylarını dinlemeyi çok isterdim
O kölnde yasiyordu, bende oraya günübirlik gitmiştim, Kathedralin oradaki meydanda bi baktim dolaniyor oyle soyle bi anlik gozum takıldı ondan sonra takildim peşine zaten😂 numarasini istedigimde bana cevap bile vermeden kaslariyla hayir demisti, yine yurudum pesinden ciktim onune dedim bi kaffe? Devirdi gozlerini beyle 🙄 ama kabul etti. 5, 6 saat kahve ictik sonra :) aslinda fazla tipim degildi ama iste kader mi nedir, cok tuhaf bi yakinlik hissettim ilk gördüğümde bile..
Suan en büyük cocuk 12 yasinda😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X