İlk görüşte vuruldum, nasıl tanışabilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de bu şekilde asik olmustum esime, merkezi bir yerde disardaydik, o geziyordu bi takildim peşine istemedi once, birakmadim tabi bi numarasini istedim vermedi, yine takip ettim bi kahve icelim bari didim, oyle boyle kandirdim😂
Yaa öyle imreniyorum ki böyle kendi mutluluğu için çaba sarfedip, sonuç alanlara maşallah 🧿 ben cesarete imreniYorum sanırım ama hiç böyle biri olamadım. Ama yaşınız küçüktür o zamanlar sanki, 30 undan sonra bir erkeğe böyle gidip iyi niyetinin suistimal edilmemesi zor geliyor çünkü bana 🙄🙃

Gidip merhaba x de sizinle karşılaşmış mıydık çok tanıdık geldiniz tarzında bir giriş yapıp sonra bu arada ben begüm falan diyerek ilerletebilirsiniz biraz fazla klişe ama işe yarar bence🙈

Tecrübelerimden yola çıkarak diyorum ki doktorlar özellikle mezun olmadan önce en kolay kandirilmaya müsait meslek grubu 😆 kaçırmayın yapıştırın diyorum. İlişki durumunu öğrenecek bir ortak arkadaş kesin vardır ya, çok saklamaya da gerek yok ilgimi çekti diyip sorulabilir bence.

20 yıl önce ben 😀 İstanbul Cevizlibağ otobüs durağında ilk görüşte aşık oldum 😍 (çok güzel bir tanışma hikayemiz var detaya girmeyeyim şimdi) şu an 20 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz 🧿 2 kızım var biri hukuk fakültesi ne hazırlanıyor. Diğeri 14 yaşında. Geçenlerde konusu açıldı taklaya getirdin beni diyor yoksa 30 a kadar evlenmeye niyetim yoktu ama ben de sana tutuldum diyor 😆 tavsiyem eğer onunda ilgisi varsa peşini bırakma 🫶🏻
Şu hayatı yaşanılır kılan şey bu bence 🧿

20 yıl önce ben 😀 İstanbul Cevizlibağ otobüs durağında ilk görüşte aşık oldum 😍 (çok güzel bir tanışma hikayemiz var detaya girmeyeyim şimdi) şu an 20 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz 🧿 2 kızım var biri hukuk fakültesi ne hazırlanıyor. Diğeri 14 yaşında. Geçenlerde konusu açıldı taklaya getirdin beni diyor yoksa 30 a kadar evlenmeye niyetim yoktu ama ben de sana tutuldum diyor 😆 tavsiyem eğer onunda ilgisi varsa peşini bırakma 🫶🏻
Anlatir misiniz merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X