İlk görüşte vuruldum, nasıl tanışabilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kölnde yasiyordu, bende oraya günübirlik gitmiştim, Kathedralin oradaki meydanda bi baktim dolaniyor oyle soyle bi anlik gozum takıldı ondan sonra takildim peşine zaten😂 numarasini istedigimde bana cevap bile vermeden kaslariyla hayir demisti, yine yurudum pesinden ciktim onune dedim bi kaffe? Devirdi gozlerini beyle 🙄 ama kabul etti. 5, 6 saat kahve ictik sonra :) aslinda fazla tipim degildi ama iste kader mi nedir, cok tuhaf bi yakinlik hissettim ilk gördüğümde bile..
Suan en büyük cocuk 12 yasinda😍
maşallah 🧿 Allah bozmasın . Kadın özgüveni çok güzel bşy.

O kölnde yasiyordu, bende oraya günübirlik gitmiştim, Kathedralin oradaki meydanda bi baktim dolaniyor oyle soyle bi anlik gozum takıldı ondan sonra takildim peşine zaten😂 numarasini istedigimde bana cevap bile vermeden kaslariyla hayir demisti, yine yurudum pesinden ciktim onune dedim bi kaffe? Devirdi gozlerini beyle 🙄 ama kabul etti. 5, 6 saat kahve ictik sonra :) aslinda fazla tipim degildi ama iste kader mi nedir, cok tuhaf bi yakinlik hissettim ilk gördüğümde bile..
Suan en büyük cocuk 12 yasinda😍

Bunları deneyeceğim 😄

Ama her sey bunla bitmiyor, butun ilgini falan ver ustune adami tavla sonra bi geri cekilme sureci var, taktik! Ama ince bir taktik, basaramazsan olmaz.
İlk önce beğendiğimi görüşmek istediğimi söylemeyi planlıyorum. 😄 sonrasına bakalım yuvarlanıp gideriz belki onunla

Maskesiz halini görünce hayal kırıklığı yaşayabilirsin 😂

Böyle dış görünüşünden etkilendiğim biri değildi. Çoook garip bir hoşlantı, beğeni, enerji hissettim ilk anda. 😄 tipi ortalama, eli yüzü düzgün gibiydi. Burnuyla ağzını görmedim sadece 😄

Kaşı gözü yerinde ama ağzında maske varmış ya koca ağızlı çirkin sarı dişliyse😁
Yüzü ağız tamamlıyor ve çok değiştiriyor
Kardeşin adını soyadını öğrensin bi araştır sevgilisi vardır belki, herşey olabilir büyük beklentiye girme hayal kırıklığın olmasın

20 yıl önce ben 😀 İstanbul Cevizlibağ otobüs durağında ilk görüşte aşık oldum 😍 (çok güzel bir tanışma hikayemiz var detaya girmeyeyim şimdi) şu an 20 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz 🧿 2 kızım var biri hukuk fakültesi ne hazırlanıyor. Diğeri 14 yaşında. Geçenlerde konusu açıldı taklaya getirdin beni diyor yoksa 30 a kadar evlenmeye niyetim yoktu ama ben de sana tutuldum diyor 😆 tavsiyem eğer onunda ilgisi varsa peşini bırakma 🫶🏻

depremde nasilsin diye soran komsusuyla işi ilerletmek isteyen bir uyeye verdigin tavsiyeler hala aklimda. Senin baskasinin fikrine ihtiyacin yok bence 🤣🤣

😄 çocuğu hastanede gördüm, onu gördükten sonra tansiyonumu ölçtüler, tansiyonum yüksek çıktı. Orda birisi "heyecandan tansiyonu yükseldi" dedi. Nasıl saf saf kendimi belli ettiysem hoşlandığımı, güldüler orada bana. 😄 benim beynimin bana getirisi yok.

Kaşı gözü yerinde ama ağzında maske varmış ya koca ağızlı çirkin sarı dişliyse😁
Yüzü ağız tamamlıyor ve çok değiştiriyor
Kardeşin adını soyadını öğrensin bi araştır sevgilisi vardır belki, herşey olabilir büyük beklentiye girme hayal kırıklığın olmasın

ağzı burnu yerinde olsa bile 2 görümce, cadı kaynana potansiyelinde anası da olabilir. 😄 dişleri yaptırırım ama kaynanayı naparım bilemem. Şans artık gerisi.

😄 çocuğu hastanede gördüm, onu gördükten sonra tansiyonumu ölçtüler, tansiyonum yüksek çıktı. Orda birisi "heyecandan tansiyonu yükseldi" dedi. Nasıl saf saf kendimi belli ettiysem hoşlandığımı, güldüler orada bana. 😄 benim beynimin bana getirisi yok.

Bi dakika siz doktor musunuz? Elim ayagim titriyor, yardimci olur musunuz? Diye yardim isteme performansı sergilemenu beklerdim🤣

Bi dakika siz doktor musunuz? Elim ayagim titriyor, yardimci olur musunuz? Diye yardim isteme performansı sergilemenu beklerdim🤣
😄 Heycandan kaldım öyle bir şey de diyemedim. Konuştuk bir 10 dakika ama benim beynimin sigortalarını inmişti o sırada.

20 yıl önce ben 😀 İstanbul Cevizlibağ otobüs durağında ilk görüşte aşık oldum 😍 (çok güzel bir tanışma hikayemiz var detaya girmeyeyim şimdi) şu an 20 yıllık evliyiz ve çok mutluyuz 🧿 2 kızım var biri hukuk fakültesi ne hazırlanıyor. Diğeri 14 yaşında. Geçenlerde konusu açıldı taklaya getirdin beni diyor yoksa 30 a kadar evlenmeye niyetim yoktu ama ben de sana tutuldum diyor 😆 tavsiyem eğer onunda ilgisi varsa peşini bırakma 🫶🏻
Bence girin detaya🫶

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X