Saç Rengi ve Saç Boyama imdat saç rengim

coynes

Klasik bir Yay Burcu :D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
226
121
Kızlar mrb. Ben saçlarımı bir süredir boyatıyorum. ama benim için hangi renk idealdir anlayamadım. bana yardımcı olsun lütfen tecrübeli kişiler.
Kuaförler beni soğuk beyaz tenli bulmadıkları için hep koyu renk tonlarına yönlendirdiler. kimisi bana kahve ol dedi ama benim zaten kendi rengim kahveydi. ben değişiklik istiyorum eski rengime dönmekle ne anladım ki değişiklikten ben :/ ilk boyamamda x kuaförüm saçlarımı koyu bi küllüye boyadı ama ne açık sarı küllüydü ne de koyu küllü görmeniz lazım yeşil gri tonlarında bir küllü saçla gezindim :/ yanmasın diyede uzun süre dokunamadım saçlarıma :KK43: çünkü x kuaförüm baya baya saçlarımı açmıştı platin sarısı yapar gibi. sonra o belirsiz saçma küllüye boyamıştı. her neyse y kuaförüne gittim uzun bi süre sonrada oda bana koyu bakıra boyayalım dedi. hadi boyadık ama koyu bakırda kafamda peruk gibi oldu :KK43: sonra uzun bir süre sonra aktı aktı bakırlık böyle sarı bakır renk karışımı bir hal aldı saçım. bu bakır ya da küllüde ten rengim boğulmuş siyahlaşmış körsen olmuş gibiydi ama saç rengim ne zaman açılsa sarı rengine doğru ya da bakırda açılsa ten rengim beyazlamaya aydınlamaya başladı yüzüm. ben açıkcası yüzümü ana saç rengim olan kahvede de körsen kapanmış koyu renk gibi görüyordum. ama saç rengim sarıda açıldıkça bir beyazlık oluştu yüzümde aydınlık cildimin rengi beyazladı gibi bariz şekilde. solgun gözükmek değil bu beyazlık dediğim. sizce benim rengim ne olabilir. açık sarılar yaptırsam mı bir cesaret edip yoksa pişman mı olurum? çünkü bakıyorum ne saç rengini taşısam koyu renk olunca cildim koyu renk oluveriyor ve canımı sıkıyor artı peruk taşıyor oluyorum. ama ne saç rengi olsa özellikle açık ton ve sarıysa ten rengim de beyazlaşıyor açık renk oluyor neden acaba kızlar bu. ve öneriniz ne olur?
açık sarılara bir çılgınlık yapıp deneyim mi? kuaförler bana bakarak koyu renk önerisi yapıyor açık sarı önermiyor ama koyu renklerde cildimi koyu renk yapıyor saçtan boya akıp saç rengi açıldıkça çok cici oluyorum sanki. çevremdekilerde öyle daha iyi buluyor beni. napayım akıl verin bana :KK43:

Kumral tonlati dene canim ama kesinlikle kullu tonlari deneme en berbat gri vr yesillenme oluyor onlarda, beyaz tenliye koyu ton yakisir diyorlar ama yakismiyor bende byz tenlym mavi siyaha boyadim hiv yakismadi en guzeli acik tonlar bence

başka fikirler de alayım kızçeler :KK43: başak sarısı yaptırsam mı bilmiyorum mu? bal köpüğü hoş renk evet. iyide durur bencede.

tatlım direk açık bir sarı yapma bal köpüğü gibi renklerle başla sonra sen de alışırsın hem,bir de içinde altın bulunan sarıları denersen hiç solgun durmaz canlanırsın

X