İmza Alanında Hamile üyelerimiz için hamilelik günlüğü

çok tatlı olmuş yaa:KK9: gerçekten ellerinize sağlık tşkler...:KK9::KK9:

Biz cevap verene kadar yapmışsınız galiba.
Aynı sorunu yaşayan anne adayları için tarih formatı gg-aa-yyyy şeklinde olmalı. 01-01-2013 gibi . Ayraç olarak "-" kullanmalısınız ve tek haneli rakamların başına sıfır koymalısınız. örneğin 1 Mayıs 2012 için 01-05- 2012 gibi

bende ekliyemedim herşey tmm baştan son anda profilimdeki çizelge ve kalem olan yeri bulamadım üzgünüm :KK43:

imza çok iyi olmuş gerçekten ellerinize sağlık... Açtığım gibi bebişimin o günkü durumunu görmek çok iyi geliyor...

beğen butonununda yeniden gelmesi çok iyi olmuş teşekkürler..
Birde geriye dönük okumalarla ilgili bir kolaylık olsa.. yorum bildirimlerini görme seçeneği olsa fazlamı şey istedim :))))

Bebek bekleyen arkadaşlar için gerçekten hoş ve faydalı bir detay olmuş. Ama aslında detay sayılmak için biraz fazla yer kaplıyor. KK Pro üyelerin imzalarını görüp görmemeyi seçebildiğimiz gibi bu alanı da görüp görmemeyi seçebilsek iyi olurdu diye düşünmeden edemiyor insan, bunu uygulamaya geçiremez misiniz acaba?

kızlar ben de aranıza yeni katıldım.. hamile olduğumu geçen hafta öğrendim. önümüzdeki hafta da kontrole gideceğim. geçen hafta dr um 4 haftalık olduğunu söyledi. kontrole gittiğimde bebişimin kalp atışlarını duyabilir miyim acaba.... ve benim hala kasıklarımda ağrı oluyor bu normal mi acaba???

kızlar ben de aranıza yeni katıldım.. hamile olduğumu geçen hafta öğrendim. önümüzdeki hafta da kontrole gideceğim. geçen hafta dr um 4 haftalık olduğunu söyledi. kontrole gittiğimde bebişimin kalp atışlarını duyabilir miyim acaba.... ve benim hala kasıklarımda ağrı oluyor bu normal mi acaba???

hayırlı olsun ALLAH sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsn .ben 8. haftamda duymuştum senin biraz erken..benim 2. çocuğum benmde bu hamileliğmde kasık ağrılarım oldu dr normal dedi kanama olmadsığı sürece bi problem olmadığını bu ağrılarn olabileceğini söyledi ama yinede sen doktorunla bi konuş..

herkese merhaba arkadaşlar brn neden yapamıyorum benim kişisel bölümde çoçugun doğum tarihi falan yok ne olur yardımcı olun bende istiyorumm:KK1::KK1::KK1::KK1: bebegimin doğacağı tarıh 11 ocak 2013 sevgiler saygılar :KK16:

X