İnanılmaz ince tüylerim var ve çok rahatsız oluyorum Çok sıklar. Çözümü nedir?

Kahverengi minik bir sürü tüycük. Çözümü yok mu??? Bir sürü ya dayanamıyorum. Minik minik tüyler.
İnce tüylerse buz lazer Alexander falan yaptırma direk iğneli epilasyona başla bence
Bu normal lazerler çünkü bitirmiyor ayrıca bıraktığında da bi zaman sonra tekrardan çıkar

Dekolte bölgesi göğüs,göğüs altı... sırt, üst kol
Özellikle dekolte bölgesi için istiyorum
Anlıyorum ben yüzüm için iğneli epilasyona gidiyorum benimde göğüsümde var tüylerim onlar içinde iğneli epilasyona gitmeyi düşünüyorum
Yani benim epilasyon uzmanım yüz, göğüs,üst kol için kesinlikle buz lazer, Alexander lazer önermiyor
Sonucu bi zamana kadar alırsın diyor
Dediği gibi da normal lazerler bir süre seni idare ediyor biraz geç uzatıyor yani kesin bitirmiyor
Ben kendimde yüzüm için buz lazere gittim ama benim yüzümde sert kıllar vardı siyah sert kıllara çok iyi geliyor buz lazer ama dediğim gibi bir süre idare etti beni bi zaman sonra uzadı
Yani bu söylediklerim benim vücudumda böyle etkiler yaptı herkes aynı olacak diye bişey yok ama kesin çözüm istiyorsan iğneli epilasyon bence

Anlıyorum ben yüzüm için iğneli epilasyona gidiyorum benimde göğüsümde var tüylerim onlar içinde iğneli epilasyona gitmeyi düşünüyorum
Yani benim epilasyon uzmanım yüz, göğüs,üst kol için kesinlikle buz lazer, Alexander lazer önermiyor
Sonucu bi zamana kadar alırsın diyor
Dediği gibi da normal lazerler bir süre seni idare ediyor biraz geç uzatıyor yani kesin bitirmiyor
Ben kendimde yüzüm için buz lazere gittim ama benim yüzümde sert kıllar vardı siyah sert kıllara çok iyi geliyor buz lazer ama dediğim gibi bir süre idare etti beni bi zaman sonra uzadı
Yani bu söylediklerim benim vücudumda böyle etkiler yaptı herkes aynı olacak diye bişey yok ama kesin çözüm istiyorsan iğneli epilasyon bence
Ya bana kalsa iğneli yatıracağım da kadın çok tüyün var dedi işte.sabredemez galiba çok sık çünkü... bide ben onu nasıl ödeyim ki
Offf off napsam ya ince kahverengi bir sürü küçük tüy...

X