insafsız vicdansız Allahsız doktor..Doktor dövenler boşuna dövmüyor...

pardonda senin mi paranı sömürdü sen mi veriyorsun maaşlarını yattığın yerden konuşma günde 18 saat çalışıp aylık 2 bin alıyolar haberin varmı bu mu para bu mu sömürmek cahillik almış başını gidiyor azcık empati yapın azcıkk gidin bi doktora sorun hayatınızdan memnunmusunuz diye ablam doktor onun arkadaşı ağrıda doktor eşide sakaryada siz kocalarınzla her gece yatın onların arasındaki bu uzaklıktan haberiniz varmı

yaklaşıma bak aman allahım eğitim almak hiçbişeyi değiştirmiyo bunu bi kez daha ispat ettiniz herkese beni haklı çıkardınız:KK14:

ablanızın tek derdi kocasıyla ayrı yatmak sanırım vah vah vah :KK9:

ben yaşadığım doktor talihsizliklerini anlatmaya üşeniyorum şimdi 5 değil 10 değil:KK50: allah islah etsin hepsini ben hertürlüüsünü yaşadığım için ne deseniz inanırım. haberlerde gördüğüm doktora şiddet haberlerine bende hak veriyorum nedenmi senin emek verdiğin bi gülüşü için gözüne baktığın annen baban eşin bebeğin canın gitmiş nasıl tutsun kendini :KK19: allah önce vijdanlı insanlara nasip etsin sağlıkçı olmayı.
şunuda anlamam zeki olabilirsin oss de derece yapmış olabilirsin ama kendini ispat edeceksin diye illa doktor olmak zorunda değilsin ekonomist ol siyasetçi ol bankacı ol paramızı sömür ama doktor olma arkadaşım can gidince geri gelmiyo

Değil mi nasıl tutsun kendini dövsün doktoru. Bu nasıl cahilce bir yaklaşım? Siz hastaları ölünce içerde parti mi veriyorlar sanıyorsunuz acaba? Benim kardeşimin bir hastasını kaybettiğinde hüngür hüngür ağladığını bilirim. Hasta kaza yapmış ya da 90 yaşında vefaat etmiş. Ne sanıyorsunuz ellerinden geleni yapmadıklarını mı? Ölsün diye bir kenarda beklettiklerini mi? Oldu polis size bir yakınınızı kaybettiğinizin haberini verse Allah ne verdiyse girişecek misiniz polise? Akıl fikir diliyorum.

at at ben burda değilim nede olsa ben onu bir arkadaşın bebeği ölmüş kucağında dopktor yüzünden onun gibilere dedim

Lütfen olan oldu çok şey söylendi ben arkadaşlara dedim üzerine gitmeyelim sizde haklısınız dedim sizde sinirle bazı sözler sarfettiniz ama bitti artık, artık geçti bebeğinizi düşünün sinirlerinizin yatışması için isterseniz biraz yazmayın zaten kapatırlar konuyu açmayın siteyi benimki sadece öneri zaten sinirleriniz bozuldu bu süreçte daha fazla bozulmasın bebeğinizde etkilenir ister istemez sizi mutlu edicek bişeyler yapın isterseniz

konu açan insan zaten kışkırıp konu açmış.konuyu ben açtırmadım(konu başlığını okuyun),ona bir şey açıklamak isteyenlere ben beddua ettirmedim.doktor da bir annenin evladı o da vicdanlı olsun.şiddet arzulamanın yok evlatmış,yok anneymiş bahanesi olamaz.onun anneliği kendiyle çocuğu arasında kimseye anne veya anne değil diye tolerans gösterilmez.bu kadar uzun cevabı sonradan yazdım size yazdığım ilk cevap ''tamam'' dı onu da belirtmek isterim.

birgün aynılarını yaşarsanız beni anlarsınız ben kimseye beddua etmedim sadece o doktorlara dedim yine diyorum

bir cocuk doktoru 11 yil universite egitimi aliyor.gunlerce uykusuz yorgun sabirla bir egitimden geciyor.sizin tahmin bile edemeyeceginiz zorluklardan geciyor sirf insanlara faydali olabilmek icin ve bence sirf bu yuzden bile biraz saygiyi hakediyor.doktor secme hakkina sahipsiniz doktorunuzu degistirebilirsiniz tedavi reddetme hakkina da sahipsiniz ancak hic kimse bir baskasina hakaret etme ve el kaldirma hakkina sahip degildir.doktorunuz sizi muayene etmis ve uygunbbuldugu tedaviyi de vermis.daha ne istiyorsunuz.sistem bozuksa bu doktorun sucu mu.niye resmi olmayan bi sekilde ilaci kagida yazsin.acil tedavisini vermis zaten bundan sonrasi poliklinigin isi.hemsire hanim da dogru yapmamis.sonucta onun gorevi doktorun verdigi tedaviyi uygulamaktir sorgulamak degil.boyle seyler okuyunca cok uzuluyorum bi doktor olarak.sirf allah rizasi icin bu kadar okuyup bu kadar fedakarlikla calisinca insanca yaklasimlar gormek istiyorum ama ne yazik..o zaman soyle diyelim karisini doven adam haklidir cunku kadin haketmistir yada veliden dayak yiyen ogretmen iyi ki yemis haketmis..ne kadar ayip. O doktor yuzlerce kisiyle karsilasip hergun yardimci olmaya calisiyor.36 saat nobet tutup bir gun bile izin kullanmiyor.karsiliginda dayagi hakediyor oyle mi?yazik cok yazik.

bunlara edilecek en güzel dua allah onlarında çocuklarını doktor yapsın inşallah yüce rabbim yılda bir görüyoruz ablamı yılda biir onlar gibilere hizmet ediyor haketmeyenlere çalışıyor nankör bunların hepsi

birgün aynılarını yaşarsanız beni anlarsınız ben kimseye beddua etmedim sadece o doktorlara dedim yine diyorum

Arkadaşım gerçekten ne yazdığını blmeyecek bir durumdasın. Önce dedin kaç gündür öksüren çocuk kucağımda sonra çevirdin lafı o akşam öksürmeye başladı. Önce dedin topunuzun Allah belasını versin sonra çeviriyorsun ben kimseye beddua etmedim. Bir insan lafını bu kadar da çevirmez ki.

pardonda senin mi paranı sömürdü sen mi veriyorsun maaşlarını yattığın yerden konuşma günde 18 saat çalışıp aylık 2 bin alıyolar haberin varmı bu mu para bu mu sömürmek cahillik almış başını gidiyor azcık empati yapın azcıkk gidin bi doktora sorun hayatınızdan memnunmusunuz diye ablam doktor onun arkadaşı ağrıda doktor eşide sakaryada siz kocalarınzla her gece yatın onların arasındaki bu uzaklıktan haberiniz varmı

Aylık 2 bin mi kazanıyor? Emin misiniz? döner sermayeden ne kadar alıyorlar peki? nöbet tazminatı vs. aylık 2bine çalışan doktor yok diye biliyorum

X