insafsız vicdansız Allahsız doktor..Doktor dövenler boşuna dövmüyor...

Çok itici yaa :)) Umarım bir sonraki hastaneye gidişinde tekrar hiiç ama hiç ilgilenmezler.O zaman bir saldırı durumuna geçersin ve umarım aynı ildeyizdir. ne çocukmuş arkadaş doktora malum oldu demek ki herkesle ilgilenip seninle ilgilenmemiş.Yok yurtdışı yok türkiye de adalet bilmem ne. Yurt dışında böyle değil çünkü oradaki insanlar senin gibi aman dövelim aman şöyle böyle demiyor. Biz türkiyede şiddete meyillilerle yaşıyoruz sen ve senin gibiler buraları cehenneme çevirenler.

seni vicdanınla başbaşa bırakıyorum

Doktorum en iyisini ya eczaneye yada güveniğe sormak akıllıca bu yönden hep iyilere gitmişliğimiz var mağdurda olmadık şükür ,paralarımız gittiysede ama en önemlisi doktorum yaşlısı öğretmeninde genci makbul bence

üzgünüm ama acildeki drlar ilgilenmiyor yaptıkları ağrı kesici yapıp yollamak :KK14: en son dayımada aynı şey yapıldı oysaki bağırsak yapışıklığı varmış acil ameliyat oldu olmasa ölüme kadar gidermiş :KK47:

hoş sizdede yanlış var kızınız çiğeri sökülürcesine öksürüyorsa çocuk hastanesine götürmeniz lazımdı acile değil, ayrıca o sıra mağlesef 1 yaşındada olsan 90 yaşındada olsan bekliyorsun insanlar kıvranarak bekliyor o sırada bebeğinizi öne almak gibi bir durum söz konusu değil

üzgünüm ama acildeki drlar ilgilenmiyor yaptıkları ağrı kesici yapıp yollamak :KK14: en son dayımada aynı şey yapıldı oysaki bağırsak yapışıklığı varmış acil ameliyat oldu olmasa ölüme kadar gidermiş :KK47:

hoş sizdede yanlış var kızınız çiğeri sökülürcesine öksürüyorsa çocuk hastanesine götürmeniz lazımdı acile değil, ayrıca o sıra mağlesef 1 yaşındada olsan 90 yaşındada olsan bekliyorsun insanlar kıvranarak bekliyor o sırada bebeğinizi öne almak gibi bir durum söz konusu değil

allah aşkına ben beklemedimmi dedim:))sıram geldi ve girdim bukadar...zaten oda kötü oldu elimdeki kağıda baktı...birşey diyemedi

cocugunuz gunlerdir oksuruyorsa cocuk doktoruna gunduz hafta ici goturmeliydiniz. uzun vadeli saglik sorunlarina acil sartlarinda cozum aranmamali bence.

devlet hastanelerini beğenmiyorsunuz ama o hastanelerde sizin gibi dr dövenler boşuna dövmüyor zihniyetinde insanlar çok fazla olduğu için dr dan da sürekli ağzı kulaklarında dört dörtlük performans beklemek yanlış olur sizin konunuzdan sonra ayrıca bir anda öksürmeye başlamıştı demişsiniz ama geceleri öksürmesi daha çok oluyordu diye konunuzda da belirtmiştiniz zaten. ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN ÇOCUĞUNUZA...

allah aşkına ben beklemedimmi dedim:))sıram geldi ve girdim bukadar...zaten oda kötü oldu elimdeki kağıda baktı...birşey diyemedi

çocukla bir saat bekledim yazmıştınız onun için öyle yazdım herkes bekliyor sonuçta. şunuda söylemek istiyorum ne özelle ne devletle alakası yok drların karakteriyle alakalı, geçen annemi dr a götürdüm sıra veren erkek sekreteri bir görseniz burnu kaf dağını geçmiş suratsız hiç bir cevap vermez tipin biri ama içeri girdik dru görün bide itinayla herşeyi anlatıyor güler yüzlü süper bir dr du :KK34:

Bu topikte konuyu bi açan pişman bi açmayan.. :KK6:
Konuyu açan insanlara karşı nedir bu tavır edalar anlamadım ki..
Eleştiri var eleştiri var.. Kızıp azarlayıp neyi hallediyorsunuz.
Karşı olabilirsiniz ama bunu yazmanında adabı vardır.

Bende çok mağdur oldum devlet hastanelerinde ve artık devlet hastanelerine gitmiyorum..
Özele gidiyorum.. güya ssk lıyız.. özele para döküyoruz. Ordan burdan kısıp sağlımız için uğraşıyoruz.
Yıllar önce zekai tahirde yaşadığım doğum işkencesinden sonra:KK14:
Ayrıca kadın doktorun ben doğum yaparken bana uyguladığı şiddeti asla unutmam. Daha neler nelerr
Doğum fobim var bu iz kaldı bende azmı bu söylermisiniz bana? çok küçüktüm şimdi olsa peşini bırakmam o çektiğimi yanlarına koymazdım..
13 yıl oldu hala atlatamadım.
İyi doktorlarda vardır. Ama denk gelmedi işte...
İşini layıkıyla yapamayan, insanı aşağlayan tavırlar sergileyen doktora hakkını vermek lazım! ben böyle düşünüyorum. Herşeyden önce insan olmak lazım.. sonra doktor

Ben bu konuyu okuduğumdan beri korkmaya başladım anne olmaktan annelik farklı bişey diğer yarım dediğiniz insanla ikinizin bir parçası ben bilmiyorum herhalde anne olunca biraz da değişebiliyor insanlar onun hayatı için doktor dövmeyi düşünen bir anne var karşımda bir yandanda çocuğuna nasılda sahip çıkmış diyorum bir yandan da anneysekde kendimizi bilmeli doktor dövmeyi düşünmemeliyiz diyorum çelişkili bir durum hani çoğunuz demiş ya özel hastaneye götür diye belki de durumu yok bilmiyorum ama ben üzüldüm o anne için sizlerde haklısınız arkadaşlar ama lütfen daha fazla üzerine gitmeyelim oda biraz sakinleşir böylece onun sinirleri bozulursa çocuğunada yansır geçmiş olsun

Çok itici yaa :)) Umarım bir sonraki hastaneye gidişinde tekrar hiiç ama hiç ilgilenmezler.O zaman bir saldırı durumuna geçersin ve umarım aynı ildeyizdir. ne çocukmuş arkadaş doktora malum oldu demek ki herkesle ilgilenip seninle ilgilenmemiş.Yok yurtdışı yok türkiye de adalet bilmem ne. Yurt dışında böyle değil çünkü oradaki insanlar senin gibi aman dövelim aman şöyle böyle demiyor. Biz türkiyede şiddete meyillilerle yaşıyoruz sen ve senin gibiler buraları cehenneme çevirenler.

İşte resmen kışkırtıyosunuz konu açan insanı.. bu sözlere karşılık kadın ne tepki versin yerden yere vuruyorsunuz..
Konu açan kişiye.. aslında kullanmak istemediği kelimeleri sarfediriyosunuz.. nasıl böyle vicdansız olabiliyorsunuz evladı sözkonusu..
Sonrada Türkiye de şiddet var. pess yaaa

İşte resmen kışkırtıyosunuz konu açan insanı.. bu sözlere karşılık kadın ne tepki versin yerden yere vuruyorsunuz..
Konu açan kişiye.. aslında kullanmak istemediği kelimeleri sarfediriyosunuz.. nasıl böyle vicdansız olabiliyorsunuz evladı sözkonusu..

Konuyu baştan sona okudunuz mu? Ya da en azından konu sahibinin yazdıklarını? Asıl konu sahibinin yazdıkları bu arkadaşı bunları yazma noktasına getirdi. Konu sahibi topunuzun belasını versine kadar pek çok şey yazdı. Bence konunun tamamına hakim olmadan kimseyi vicdansızlıkla suçlamayın.

dünden beri çok sinirliyim ne çektiğimizi bir allah bilir . 8 aylık kızım var çok öksürüyor cigeri sökülürcesine özellikle geceleri..ve ben doktora götürdüm nerdende götürdüm allah devlet hastanelerine düşürmesin acil girişi yaptık .... Doktoru çocuğuma bakmadı yaptığı hiçbirşey:KK47:ve kucağımda günlerce hırltılı öksüren burnu akan minik yavrunuz var o sırada aptallaşıyorsunuz salak gibi birşeyde diyemedim birde sistemimi ne yokmuş sıra bana geldi içeri girdim neden içeri dalıyorsun gibi birşey söyledi içeri dalmadığımı sıramın geldiğini söyledim bu tür meslekler gönül işi sevmiyorsan yapma..allahım çok kötüyüm çok sinirliyim sonra ventolin denen buhara gönderdi bizi ki o astım hastalkarına verilen birşey kızım bebek bunu kabul etmedi az kala bizde çıktık gittik ventolini takan hemşire dediki neden ilaç yazmadı normal kağıt reçeteye yazabilir... şikayet hattını aradık ama it iti ısırmıyor...orda daha çok s,nir olduk ben çooook pişmanım orayı yıkmadığıma ama biz kavgaya gitmedikki, tedaviye gittik birde bi,zden önceki bebeğe diyorki her öksürük ciğerlerine zarar verir...ama biz<e bir hiç yaptı onu allaha havale ediyorum..
Detaylar aşağıda

bugün derin i doktora götürdük karşılaştığımız manzara hiç hoş değildi...
çocuk acilde 1 saat sıra bekledikten sonra sıramız geldiğinde açık kapıdan içerdeki hasta çıkarken içeri girdik
tek yaptığımız bu doktordan söyle bir soru sordu:
-neden içeri dalıyorsunuz?
Y a
-içeri dalmadım sıramız geldi.
Doktor baya bir sinir olmuş olmalıki yüzünden o kızgın ifade belliydi
doğru düzgün muayene dahi etmedi bir kağıt yazıp solunum cihazına gönderdi.
Sonuç olarak geceleri ağlayarak uyanan öksürük balgam burun akıntısı ve ciğerlerinde hırıltı olan bir çocuğunuz var 1 saat acilde sıra bekliyorsunuz
doktor sizden öncekilerle dakikalarca ilgilenip sizin çocuğunuzu üstünkörü 2 dakkada gönderiyor
alo 184 sağlık bakanlığı şikayet hattını aradık telefondaki bayan çok ilgili dinledi ve hatta benimde çocuğum var sizi anlıyorum merak etmeyin
ilgili yerlere bildireceğim dedi. Aradan yarım saat kadar geçti alo 184 bizi aradı yasemin kayıtlı olduğu için yasemin görüştü
busefer arayan kadın bir türlü laftan anlamıyor (sanırım oda doktordu)
-doktor ventolin vermeyi uygun görmüştür onun tedavi biçimi bu şekilde
y a
-ama bizden öncekilerde çocuk yakın uzak aynı hastaydı onlara herşeyi anlattı çocuklar her öksürük ciğerlerine zarar verir diye açılamalar yaptı...
-ama siz onun nasıl baktığına karar veremessiniz
telefonu ben aldım
-n a
-bakın çocuğum hasta ciğerleri hırıl hırıl öksürüyor
-doktor ne yaptı tedavi veya muayene etmedimi?
N a
-çocuğu dinledi sonra solunum cihazına gönderdi ilaç yazıcaktım ama sistem kapalı yarın muayeneye getirin dedi.
çok öksürüyor dedik duymazlıktan geldi.
çocuğu solunum cihazına götürdüğümüzde hemşire ilacı reçeteylede yazabilirdi deyip şaşırmış bir ifadeyle bize baktı.
-olabilir o doktorun muayene tarzı
-n a
-bakın isminizi öğrenebilirmiyim ben sizin yanlı davrandığınızı düşünüyorum bana bir üstünüzü bağlarmısınız(diyalog daha uzun ve saçmaydı)
-şu an kimseyi bağlayamam
doktor kendi egosunu tatmin ediyor ben size bunu anlatmaya çalışıyorum 1 saat sıra bekledik hadi biz neyse perişan oldu yavrucak
siz hala doktoru savunuyorsunuz sizinde çocuğunuz vardır bana bir üstünüzü bağlarmısınııııız!..
-aydın beeeeeey
-buyrun ben aydın
aynı şeyleri birde aydıncığıma anlattım
son diyalog:
O doktorun düşünce tarzı
ozaman bu hattı niye kurdunuz bu hat sohbet hattımı?
-evet buda bir düşünce tarzı
n a
-düşünce tarzı öylemi senin düşüncelerinin .....
Telefonu kapattım 1 dakka sonra tekrar 184 aradı telefondaki yine aynı adam
-size söylediklerinizi iade etmek için aradım
n a
-öylemi aydıncım hadi s..tr g.. şimdi.
10 saat önce · beğen

hiçbir doktorun suçlanmasına sessiz kalamam benim en yakınım canım ciğerim doktor onların neler çektiğini ancak bi doktor yakını bilir ama cahillerde ancak konuşur sevmiyorlarsa yapmasınlar diye. Benim yakınım ablam 6 yaşından beri doktor olmak istedi oldu ama şimdi çektiği çileler 3 aylık hamile haliyle acilde koşturmalar hepsini onlar çekiyor siz hamileyken kocalarınıza nazlanıyorsunuz onlar birbirini ancak asansörde biri gelip diğeri çıkarken görüyor ve benimde sizin gibilere duam inşallah sizin çocuklarınızda doktor olur o zaman çenenizi kapatırsınız

dünden beri çok sinirliyim ne çektiğimizi bir allah bilir . 8 aylık kızım var çok öksürüyor cigeri sökülürcesine özellikle geceleri..ve ben doktora götürdüm nerdende götürdüm allah devlet hastanelerine düşürmesin acil girişi yaptık .... Doktoru çocuğuma bakmadı yaptığı hiçbirşey:KK47:ve kucağımda günlerce hırltılı öksüren burnu akan minik yavrunuz var o sırada aptallaşıyorsunuz salak gibi birşeyde diyemedim birde sistemimi ne yokmuş sıra bana geldi içeri girdim neden içeri dalıyorsun gibi birşey söyledi içeri dalmadığımı sıramın geldiğini söyledim bu tür meslekler gönül işi sevmiyorsan yapma..allahım çok kötüyüm çok sinirliyim sonra ventolin denen buhara gönderdi bizi ki o astım hastalkarına verilen birşey kızım bebek bunu kabul etmedi az kala bizde çıktık gittik ventolini takan hemşire dediki neden ilaç yazmadı normal kağıt reçeteye yazabilir... şikayet hattını aradık ama it iti ısırmıyor...orda daha çok s,nir olduk ben çooook pişmanım orayı yıkmadığıma ama biz kavgaya gitmedikki, tedaviye gittik birde bi,zden önceki bebeğe diyorki her öksürük ciğerlerine zarar verir...ama biz<e bir hiç yaptı onu allaha havale ediyorum..
Detaylar aşağıda

bugün derin i doktora götürdük karşılaştığımız manzara hiç hoş değildi...
çocuk acilde 1 saat sıra bekledikten sonra sıramız geldiğinde açık kapıdan içerdeki hasta çıkarken içeri girdik
tek yaptığımız bu doktordan söyle bir soru sordu:
-neden içeri dalıyorsunuz?
Y a
-içeri dalmadım sıramız geldi.
Doktor baya bir sinir olmuş olmalıki yüzünden o kızgın ifade belliydi
doğru düzgün muayene dahi etmedi bir kağıt yazıp solunum cihazına gönderdi.
Sonuç olarak geceleri ağlayarak uyanan öksürük balgam burun akıntısı ve ciğerlerinde hırıltı olan bir çocuğunuz var 1 saat acilde sıra bekliyorsunuz
doktor sizden öncekilerle dakikalarca ilgilenip sizin çocuğunuzu üstünkörü 2 dakkada gönderiyor
alo 184 sağlık bakanlığı şikayet hattını aradık telefondaki bayan çok ilgili dinledi ve hatta benimde çocuğum var sizi anlıyorum merak etmeyin
ilgili yerlere bildireceğim dedi. Aradan yarım saat kadar geçti alo 184 bizi aradı yasemin kayıtlı olduğu için yasemin görüştü
busefer arayan kadın bir türlü laftan anlamıyor (sanırım oda doktordu)
-doktor ventolin vermeyi uygun görmüştür onun tedavi biçimi bu şekilde
y a
-ama bizden öncekilerde çocuk yakın uzak aynı hastaydı onlara herşeyi anlattı çocuklar her öksürük ciğerlerine zarar verir diye açılamalar yaptı...
-ama siz onun nasıl baktığına karar veremessiniz
telefonu ben aldım
-n a
-bakın çocuğum hasta ciğerleri hırıl hırıl öksürüyor
-doktor ne yaptı tedavi veya muayene etmedimi?
N a
-çocuğu dinledi sonra solunum cihazına gönderdi ilaç yazıcaktım ama sistem kapalı yarın muayeneye getirin dedi.
çok öksürüyor dedik duymazlıktan geldi.
çocuğu solunum cihazına götürdüğümüzde hemşire ilacı reçeteylede yazabilirdi deyip şaşırmış bir ifadeyle bize baktı.
-olabilir o doktorun muayene tarzı
-n a
-bakın isminizi öğrenebilirmiyim ben sizin yanlı davrandığınızı düşünüyorum bana bir üstünüzü bağlarmısınız(diyalog daha uzun ve saçmaydı)
-şu an kimseyi bağlayamam
doktor kendi egosunu tatmin ediyor ben size bunu anlatmaya çalışıyorum 1 saat sıra bekledik hadi biz neyse perişan oldu yavrucak
siz hala doktoru savunuyorsunuz sizinde çocuğunuz vardır bana bir üstünüzü bağlarmısınııııız!..
-aydın beeeeeey
-buyrun ben aydın
aynı şeyleri birde aydıncığıma anlattım
son diyalog:
O doktorun düşünce tarzı
ozaman bu hattı niye kurdunuz bu hat sohbet hattımı?
-evet buda bir düşünce tarzı
n a
-düşünce tarzı öylemi senin düşüncelerinin .....
Telefonu kapattım 1 dakka sonra tekrar 184 aradı telefondaki yine aynı adam
-size söylediklerinizi iade etmek için aradım
n a
-öylemi aydıncım hadi s..tr g.. şimdi.
10 saat önce · beğen

ayrıca aynen anlattığınız şekilde benimde yeğenim hasta sürekli öksürüyor ciğerleri hırıltılı ve doktor olan ablam da kendi yeğenine sadece solunum cihazı verdi şimdi bu doktorda mı kendi yeğeniyle ilgilenmedi oldu ????????????????????

konu sahibine saldırılıyormuş arkadaşım herkes saldırıyosa sorun kimde olur acaba bi düşün bakalım sen ağzına geleni söyle sonra saldırılmış olsun buda yeni adet herkes konu sahibine yükleniyor modası :KK14:

hiçbir doktorun suçlanmasına sessiz kalamam benim en yakınım canım ciğerim doktor onların neler çektiğini ancak bi doktor yakını bilir ama cahillerde ancak konuşur sevmiyorlarsa yapmasınlar diye. Benim yakınım ablam 6 yaşından beri doktor olmak istedi oldu ama şimdi çektiği çileler 3 aylık hamile haliyle acilde koşturmalar hepsini onlar çekiyor siz hamileyken kocalarınıza nazlanıyorsunuz onlar birbirini ancak asansörde biri gelip diğeri çıkarken görüyor ve benimde sizin gibilere duam inşallah sizin çocuklarınızda doktor olur o zaman çenenizi kapatırsınız

Söylenebilecek en güzel şeyi söylemişsiniz. Cidden inşallah çocukları da bu ülkede doktor olmanın nasıl bir şey olduğunu görür ve ancak o zaman anlarlar. O zaman acilde başka hastaların yaşamları parmaklarının arasından giderken bir annenin öksüren çocuğu için ortalığı velveleye vermesinin nasıl bir şey olduğunu anlarlar. Gözlerinden sakındıkları evlatları cahil insanlar tarafından dövülürken sen bir şey yapmışsındır kesin diyebilirler mi acaba? Benim canım ciğerim kardeşim doktor, sırf kendi hastasına öncelik vermedi diye belindeki silaha davranan bir hasta yakını vardı. Bu şartlar altında çalışan doktor bir de neymiş güler yüz göstermiyormuş. Kardeşime sarıldığımda kollarımın arasında ufacık kalmış. Benim iki katım yiyor ama o koşuşturmada iki gram alamıyor bir de üstüne neden gülümsemiyorsun. 4-5 saat uyuyunca az gelmiş beyzadelere bu insanlar nöbetlerinde kaç saat uyuyor sanıyorsun? Nöber tuttukları günlerde gün içinde de çalışıyorlar bunu biliyor musun? 36 saat ayakta durmanın ne demek olduğunu sanıyorsun? Ama insanın kapasitesi bazı şeylere anlamaya yetmeyince 3 günlük konferans versen doktorun çilesini anlatamazsın. Ancak bir yakınları doktor olacak da görecekler.

[sıze=2]ben yaşadığım doktor talihsizliklerini anlatmaya üşeniyorum şimdi 5 değil 10 değil:KK50: Allah islah etsin hepsini ben hertürlüüsünü yaşadığım için ne deseniz inanırım. Haberlerde gördüğüm doktora şiddet haberlerine bende hak veriyorum nedenmi senin emek verdiğin bi gülüşü için gözüne baktığın annen baban eşin bebeğin canın gitmiş nasıl tutsun kendini :KK19: Allah önce vijdanlı insanlara nasip etsin sağlıkçı olmayı.
şunuda anlamam zeki olabilirsin oss de derece yapmış olabilirsin ama kendini ispat edeceksin diye illa doktor olmak zorunda değilsin ekonomist ol siyasetçi ol bankacı ol paramızı sömür ama doktor olma arkadaşım can gidince geri gelmiyo
[/sıze]

pardonda senin mi paranı sömürdü sen mi veriyorsun maaşlarını yattığın yerden konuşma günde 18 saat çalışıp aylık 2 bin alıyolar haberin varmı bu mu para bu mu sömürmek cahillik almış başını gidiyor azcık empati yapın azcıkk gidin bi doktora sorun hayatınızdan memnunmusunuz diye ablam doktor onun arkadaşı ağrıda doktor eşide sakaryada siz kocalarınzla her gece yatın onların arasındaki bu uzaklıktan haberiniz varmı

konu sahibine saldırılıyormuş arkadaşım herkes saldırıyosa sorun kimde olur acaba bi düşün bakalım sen ağzına geleni söyle sonra saldırılmış olsun buda yeni adet herkes konu sahibine yükleniyor modası :KK14:

Modayamı uymuşum farkında olmadan:KK1:.. şimdede banamı sardırıyosunuz. Birbirinizin gazına çok fazla geliyorsunuz

konuyu baştan sona okudunuz mu? Ya da en azından konu sahibinin yazdıklarını? Asıl konu sahibinin yazdıkları bu arkadaşı bunları yazma noktasına getirdi. Konu sahibi topunuzun belasını versine kadar pek çok şey yazdı. Bence konunun tamamına hakim olmadan kimseyi vicdansızlıkla suçlamayın.

at at ben burda değilim nede olsa ben onu bir arkadaşın bebeği ölmüş kucağında dopktor yüzünden onun gibilere dedim TEKRARDA DERİM ÖLDÜREN DOKTORLARIN TOPUNUN BELASINI VERSİN

Son düzenleyen: Moderatör:

Konu açan insan zaten kışkırıp konu açmış.konuyu ben açtırmadım(konu başlığını okuyun),ona bir şey açıklamak isteyenlere ben beddua ettirmedim.Doktor da bir annenin evladı o da vicdanlı olsun.Şiddet arzulamanın yok evlatmış,yok anneymiş bahanesi olamaz.Onun anneliği kendiyle çocuğu arasında kimseye anne veya anne değil diye tolerans gösterilmez.Bu kadar uzun cevabı sonradan yazdım size yazdığım ilk cevap ''tamam'' dı onu da belirtmek isterim.

Son düzenleme:
X