İş arıyorum evde yapabileceğim

Gamze9415

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
115
40
30
Arkadaşlar boşanma aşamasında anne evinde iki çocuklar biri bebek kalıyorum haliyle evde yapabileceğim bir iş lazım varmı bildiğiniz

Çağrı merkezinde çalışabilirsin. Assist'ten başvurunu yap, cv'ni bırak. Kariyer.netten de home office diye aratırsan çağrı merkezi müşteri temsilciliğini görürsün. Hepsine başvur şansını dene, illa biri dönecektir. Umarım gönlüne göre bir iş bulursun.

Şaka bir yana tabi.

El işi yapabilirsin dicem ama millet hiç emeğe saygı göstermiyor pahalı buluyor.

Network marketing işini yapabilenler çok güzel paralar kazanıyor ama o da çok sabır isteyen bir iş.

Dikişe gidebilirsin. Sonrasında bir sosyal medya hesabı açıp çocuk elbiseleri falan dikip satabilirsin...

Yada pastacılık kursuna gidebilirsin onda da çok güzel paralar kazanıyor benim çevremde yapanlar.

Tabi bunu pasta olarak düşünme, kısır bile yaptıran. En son bi arkadaşım sarma ve fellah köftesi yaptırmıştı 😋

Arkadaşımın eşi sahibinden de öyle bir iş ilanından bir iş buldu. Yüzük kutuları var , açınca içinde ışık yanıyor. Onun içindeki kabloları yapıyor baya iyi kazanıyor ama biraz zormuş ilk başta. İstanbul da bu dediğim iş. İşi verenler kendileri eve kadar getiriyorlar. İster ona bakın, ister başka yapabileceğiniz bir işe bakın.yine de internet ortamına dikkat edin.

Home office çağrı merkezine başvurabilirsin. Yarım gün veya tam gün eleman bakıyolar bazen karşıma çıkıyo. Bir de mutfağın iyiyse yakın restoranlara kafelere bir şeyler yapıp satabilirsin. Rahmetli komşumuz mantıdır poğaçadır bir şeyler yapıp satıyodu ordan biliyorum. Komşular bile destek için alıyodu

X