İŞ YERİNDE YAŞANAN TUHAF OLAYLAR

Öyle bir yerde çalışmak istemiyorsanız başka bir iş bakın, aklı başında güvenilir bir yönetici varsa durumdan haberdar olması faydalı olabilir belki. Sizin bu kadar tepki vermenizi ben de garipsedim. Kadın hakkındaki aşağılayıcı üslubunuzu onaylamamakla birlikte, sizin tepkiniz sanırım bu ilişkinin gayet sezilebilecek şekilde ulu orta belli edilmesi? Evet evli bir insanla beraber olmak çok ahlaksızca, ama bu durumda "kız da güzel olsa bari" demeniz ve kadının sanki size nisbet borcu var gibi bunları göstermesi de çok tuhaf açıkçası. Sizin o kişiyle bir alakanız olduğunu/olabileceğini mi düşünüyor da bunları gösteriyor acaba? Yoksa evli biriyle beraberken kendini neden ele veriyor?

Size hak verdim is yerinde insan çevresindekilerin daha profesyonel olmasını bekliyor. O kadın da evli adamla ilişkisini size niye anlatmış 2 ihtimal var. 1. Egosunu tatmin etmek istiyor 2 bu olayın duyulmasını istiyor bunu da sizin aracılığınızla yapmak istiyor. Alet olmamak için görmeyin duymayın derim.

Evet aldatilmanin acısı büyük ama bence bu konuda empatiye gerek yok. Bilemezsiniz, belki bu olayın ortaya çıkmasından en çok karısı zarar görecek.
Büyük bir ihtimalle ego tatmin etmek için olabilir. Çünkü bir insan durduk yere böyle bir ihanet hikayesini birine söylemez. Korkusu yok demek ki.

Öyle bir yerde çalışmak istemiyorsanız başka bir iş bakın, aklı başında güvenilir bir yönetici varsa durumdan haberdar olması faydalı olabilir belki. Sizin bu kadar tepki vermenizi ben de garipsedim. Kadın hakkındaki aşağılayıcı üslubunuzu onaylamamakla birlikte, sizin tepkiniz sanırım bu ilişkinin gayet sezilebilecek şekilde ulu orta belli edilmesi? Evet evli bir insanla beraber olmak çok ahlaksızca, ama bu durumda "kız da güzel olsa bari" demeniz ve kadının sanki size nisbet borcu var gibi bunları göstermesi de çok tuhaf açıkçası. Sizin o kişiyle bir alakanız olduğunu/olabileceğini mi düşünüyor da bunları gösteriyor acaba? Yoksa evli biriyle beraberken kendini neden ele veriyor?
Güzel olsa dememin amacı kendi açımdan yazdım. Ne bileyim aldatacak olsam ben şahsen bir barbara palvin ya da rus kızlarıyla aldatırdım. Erkek içinde geçerli bu.

X