Istanbul'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

Merhaba canim, cumartesi derken onumuzdeki cumartesini kasdetmistim. Uc gunum kaldi. Bu arada bir baska doktoradaha danismakta yarar olacagini dusunerek dr. Fatih Dagdelen de de randevu yaptim.

Arada bir Ebru nun yazilarini da okuyorum. Sanirsam cumartesi gunu ikimizin de Fatih Dagdelen de randevusu var. Belki de orada karsilasiriz :)

sidos sonucu bizede bildir bende fatih dagdeleni dusunuyorum

ebru gunay, bende barış çakır ve Fatih dağdelen'den randevu almayı düşünüyorum. Görüşmelerden sonra sonucunu bizimle paylaşırmısın? Sidos senden de rica edebilirmiyim? görüşme sonucundaki fikirlerini sevgiler

merhaba Ebru Günay ve Sidos görüşmeye gittiniz mi? bizimle paylaşırmısınız sonucunu??? sevgiler

meraba arkadaslar, ben de yaklasık dört ay once yakup avasara oldum 4000ytl ye tavsiye etmem cunku herkeze fiks aynı burnu yapıyor genel olarak estetikciler ellerinin alıstıgını yapıyor ben ikinci ameliyatı dusunuyorum cunku burnum yuzume kısa kaldı delikler asimetrik profilden hos ama onden begenmiyorum kbb ciler dokulara daha hassas yaklasıyor süreyye seneldir ile görüstum 3 ay daha bekleyip sanırım ona olcam icinizde kendisiyle ilgili bilgisiolan var mı? tskler simdiden

bide arkadaslar yaklasık dört aydır doktor arastırıyorum sureyya beyin ofisinde bi bayanla tanıstım onur erola olmus hani su ünlülerin doktoru petek dinçöz deniz akkaya vs kadıncagız hiç nefes alamıyordu 3 kez ona olmus 3. yü olcaktı
sonra deniz akkaya ve fatih urek in doktoruda nazım çerkez ayrıca hande ataizinin de ilk iki ameliyatını o yapmıs sonra fethi orak a ameliyat olan bi arkadasla tanıstım o da ikinciyi dusunuyordu ama 3 4 ay gecti su an memnunmus bu konuda merak ettikleriniz varsa bundan muzdarip biri olarak oldukca arastırma yaptım:KK43:

meraba arkadaslar, ben de yaklasık dört ay once yakup avasara oldum 4000ytl ye tavsiye etmem cunku herkeze fiks aynı burnu yapıyor genel olarak estetikciler ellerinin alıstıgını yapıyor ben ikinci ameliyatı dusunuyorum cunku burnum yuzume kısa kaldı delikler asimetrik profilden hos ama onden begenmiyorum kbb ciler dokulara daha hassas yaklasıyor süreyye seneldir ile görüstum 3 ay daha bekleyip sanırım ona olcam icinizde kendisiyle ilgili bilgisiolan var mı? tskler simdiden

selam didem, öncelikle geçmiş olsun umarım ikinci ameliyatın iyi geçer ve dilediğin gibi olur.Bende 1 ay önce ameliyat oldum dediğin gibi doktor seçimi çok önemli, bende yaklaşık 3-4 yıl gibi uzun bizaman araştırdım ve anca cesaret edebildim. ama herşeye değdi çok memnunum iyiki olmuşum diyorum

ii dileklerinicin tesekkur ederim denizcim sen kime oldun peki ameliyatini ne kadara mal oldu sana sana da cok gecmis olsun memnun kalmana sevindim

ii dileklerinicin tesekkur ederim denizcim sen kime oldun peki ameliyatini ne kadara mal oldu sana sana da cok gecmis olsun memnun kalmana sevindim

teşekkürler didem, benim ameliyatım 4 bin liraya maloldu ama ben bir gecede hastanede kaldım hepsi içinde.Barış Çakır yaptı ameliyatımı, genç yaşına rağmen gözün kapalı kendini teslim edebileceğin nadir hekimlerden biri.Tek kelimeyle süper bi insan. Dedimya bende epey bi araştırma yaptım, senin doktorunuda araştırmıştım, ameliyat olupda memnun olmayan bi kaç kişi okuyunca sağda solda vazgeçtim, iyikide vazgeçmişim:smiley-cool:, şimdi herşeyden çok memnunum.:nazar:

teşekkürler didem, benim ameliyatım 4 bin liraya maloldu ama ben bir gecede hastanede kaldım hepsi içinde.Barış Çakır yaptı ameliyatımı, genç yaşına rağmen gözün kapalı kendini teslim edebileceğin nadir hekimlerden biri.Tek kelimeyle süper bi insan. Dedimya bende epey bi araştırma yaptım, senin doktorunuda araştırmıştım, ameliyat olupda memnun olmayan bi kaç kişi okuyunca sağda solda vazgeçtim, iyikide vazgeçmişim:smiley-cool:, şimdi herşeyden çok memnunum.:nazar:

deniz yeni burnunu gule gule kullan canim sanirim resimlerini gonderecektin ne zaman onderiyosun resimlerini yerimseniben

merhaba kızlar, ıstanbula gelelı 3 gun oldu ve 2 gun once fatıh dagdelen ıle gorustum. ozellıkle barıs cakır ve dıger doktorlarl da gorusmeyı planlıyordum ama kafamı karıstırmamak ve ordan oraya ıstanbul trafıgınde ugrasmamak adına baska doktora gıtmedım.
fatıh beyle gorusmelerım sonucunda ıkna oldum ve bugun 14 kasım ıtıbarıyle amelıyat olmaya karar verdıgımı soyledım.
yarın yanı 15 kasımda sabah amelıyat oluyorum.
kızlarr ,
bıraz korkuyorum ama ınsallah hersey guzel olacak.
bıraz kendıme geldıkten sonr sızlerı haberdar edecegım.
1 gun hastanede kalacagım.
bıraz korkuyorummmm, sonuc guzel olacak mı, amelıyat vs...
neyse kendınıze ıyı bakın.
sevgıler ebru gunay

canım çok geçmiş olsun şimdiden, ben bu tecrübeyi yaşamış biri olarak söyliyim, korkmana inan hiç gerek yok.İnşallah herşey yolunda gider, bol şans dualarımız seninle..

merhaba kızlar, ıstanbula gelelı 3 gun oldu ve 2 gun once fatıh dagdelen ıle gorustum. ozellıkle barıs cakır ve dıger doktorlarl da gorusmeyı planlıyordum ama kafamı karıstırmamak ve ordan oraya ıstanbul trafıgınde ugrasmamak adına baska doktora gıtmedım.
fatıh beyle gorusmelerım sonucunda ıkna oldum ve bugun 14 kasım ıtıbarıyle amelıyat olmaya karar verdıgımı soyledım.
kızlarr ,
sevgıler ebru gunay

ebrucum sana simdiden gecmis olsun cok dogru kara vermissin insallah hersey istedigin gibi olur a.s.

süpersin tatlım..dogru karar vermişsin..allah tamamında mutlu etsin..hiç korkma en fazla iğne acısı duycakasın:) gerisini htrlaman acı duyman söz konusu bile değil..emin ol bize güven canım..

cecilia sende supersin senle konusunca rahatliyorum biraz ama canela nin yazdiklarini okuyunca tekrar dusundum ameliyat oluyummu olmayimmi diye fisfisfis tabi benim daha zamanim var zaman ne gosterecek bakalim

saolasın tatlım ya cok sevndm böyle düşünmene:) cnım benım...selincim acıkcası canela yı okudum..ama biraz da bencillikten krtulup, insanlara yrdım etmek gerekior..ki böyle zor kararlar verirken bu konu daha da ehemniyet kazanıor....her dktor basarısız olcak die bi kaide emin ol yok...iyi bi hekim demek en pahalı doktor demek değil bunu hepimiz bilioruz...ablasının burnundaki kemiğin aynen durdugunu bile yazmıs..pardon da ameliyt olduktan snra hiç mi göze carpmaz hiç mi sorulmaz bu ne böyle die.anlamıorumki ben..:S[/QUOTdediklerine aynen katiliyorum canim mutlaka her doktor basarisiz olucak diye bi kaide yok zaten hic bur doktorda istemez basarisiz ameliyat yapmayi ama herseyin oldugu gibi bu tur ameliyatlarinda riskleri var bu ise kalkisiyosak zaten herseyi goze almamiz gerekiyo sanirim insallah herkes istedigi sonuca kavusur yerimseniben

kızlarr ,
sevgıler ebru gunay

ebrucum bu süper bir haber. inan senin adına çok mutlu oldum. inşallah sorunsuz ve sonucu muhteşem bir ameliyat olur. dualarım seninle canım. kendini iyi hisseder hissetmez bize yaz olur mu a.s.

canım çok geçmiş olsun şimdiden, ben bu tecrübeyi yaşamış biri olarak söyliyim, korkmana inan hiç gerek yok.İnşallah herşey yolunda gider, bol şans dualarımız seninle..

deniz merhaba,
nasılsın, burnun normal haline döndü mü?
ben senin ameliyat öncesi ve sonrası resimlerini görmeyi çok istiyorum. aynı doktoru düşündüğüm için. daha önce de rica etmiştim gerçi ama net bir cevap vermediğin için soruyorum.
resimlerini göstermende bir sakınca yoksa görebilir miyim.

canım resim rica edebilirmiyim bende burun esteitği olucam çok yakın zamanda şimdiden çok teşekkürler

kızlarrr ben geldım. amelıyat olalı bugun 5. gun.amelıyat oldugum gunu saymıyorum cunku amelıyattan aksam uzerı cıktım. neyse suan morluklarım ve sıslerım bayagı gectı. yaratık gıbı bırsey olmustum. yavas yavas duzelıyorum. bu aksam 6 da fatıh bey tamponlarımı alacak. aslında 3. gun tamponlar alınıyor fakat, dun 8 tane amelıyata gırecegı ıcın bana , gelme cok beklersın ,salı gunu gel dedı. bu yuzden benım tamponlarım 3. gun degıl, 5. gun cıkıyor. :)
henuz burnumun nasıl olduguna daır hıcbır fıkrım yok. sadece burnum degıl, sag kasımın uzerınde sureklı buyuyen bır ben'im alındı, agız kenarlarımdakı mımık cızgılerım gobegımden alınan yag ıle dolduruldu. sanırım yuzum bu ıslemlerden dolayı daha da sıstı.
neyse sımdılık sıze yazacaklarım bunlar. kendıme geleyım, tamamen ıyıleseyım, ıstersenız maıl adreslerınıze de resımlerımı yollarım.
guzel dıleklerınız ıcın hepınıze cok tesekkur edıyorum.
kendınıze cok ıyı bakın, hersey gonlumuzce olsun.
sormak ıstedıklerınızı sorun. en kısa zamanda yanıtlarım.
optum hepınızı cok.
sevgıler,
ebru gunay

X