İstanbuldaki Özel Hastaneler - Dogum ücretleri

Arkadaşlar, şişli-fulya da yeni bir hastane açılmış. Türkiyenin İlk Butik Hastanesi diye geçiyor. Adı Dora Hospital, demin aradım, normal doğum 2500TL, sezeryan 3500 TL imiş.

ya bişey söylicem benim ssk falan yok en uygun fiyata nasıl ve nerde dogum yapabilirim benimgibi ssk sı olmayan varmı aranızda

eger ssk yoksa kesınlıkle sana luzumu olmayan mudahelelerı yapmıycak gerekmeyen tahlıllerı ıstemıycek fuzulı masraftan bır karı olmayan calısanlar lazım yanı bunların epsı tek bır anlama gelıyor devlet hastanesı daha dogrusu bu konuda uzman zeynep kamil hastanesi canm ne kadar yogun ılgısız olursa olsun ozel hastaneden daha guvenılır yogunluktan dolayı sıkayet olur ama ben sımdıye kadar hıc pıs dıye enfeksıyon olmus bı bebek yada anne duymadım ama erdemde kuzenlerımın ıkı ayrı bebek sarılık almıstı baska cocuklardan annem orda kıyamet koparınca bebeklerı ayırdılar ve korktugumuz basımıza geldı bızım bebeklerede bulastı atlas dedıgınız yer erdemden daha ufak daha az guven veren kucuk ve yetersız gorunen bır yer bence eger dıkkat ettıysenız erdemmı yoksa atlasmı dıye topıkte yazı yazan bır hemsıre arkadasın fıkırlerı bu ısı en fazla yapmış deneyım sahıbı uzmanların oldugu tam teşekküllü bır hastane olması seklınde boyle bır yer ne kadar sıkısık kalabalık olursa olsun zeynepkamilden sasmayın dıyordu ben ıkıncı.dogumumu zeynepkamılde dusunuyorum benm onerım bu sendusun tasın sevgıler

Geçen sene Medical Park Göztepe de doğum yaptım,çok memnum kaldım,bir daha hamile kalırsam yine aynı doktor aynı hastaneye giderimm...

guzel sozler onerıler var goztepe medıcal park hakkında ayrıca dr basar bey de cok degerlı bır dr oldugunu bılıyorum

kızlar istanbul bağcılarda oturuyorum civarımızdaki hastaneler berbat ama çok uzak bi hastane olmasıda imkansız tabiki özel hastanede olmak istiyorum burda çok özel hastane var ama hijyen konusu vs.çok kötü hem doktorların ilgisi hemde doğumdan sonra yatırıldığımız oda hizmet vs. çok önemli psikolojik olarak morelimizin yüksek olmasıda çok önemli varmı böyle temiz güzel bi hastane bildiğiniz ??

X