İşte benim Aşk parelerim....

Kuzum baktığımız yerlerin geceliği tek kişi için 300 filan... Çok değil mi?Alkol olmasın, biraz daha bize uygun bir yer olsun istiyoruz ama öyle yerler de bunu kullanıyor gibi çok pahalı. Takıları da bozmak istemiyoruz çünkü biz büyük bir borçla evlenmiş olacağız. Bu yüzden ne kadar uygun olursa o kadar iyi bizim için kuzum:KK31: Zorlandığımızda dayanağımız olur onlar en azından.

Canım tam araştırmadım ama ağustos tam sezon 300 bana iyi gibi bile geldi, Tamam kişi başı değilde 2 kişi 300 olsaydı daha uygun ourdu kabul ediliyorum vardır öyle yerlerde ama size uygun olmaz cannım.
Haklısın gerçekten düşündüren bir konu. gönlünüzce olsun İnşallah :KK16:

Canım tam araştırmadım ama ağustos tam sezon 300 bana iyi gibi bile geldi, Tamam kişi başı değilde 2 kişi 300 olsaydı daha uygun ourdu kabul ediliyorum vardır öyle yerlerde ama size uygun olmaz cannım.
Haklısın gerçekten düşündüren bir konu. gönlünüzce olsun İnşallah :KK16:

Ama işte 2 gün filan kalırsak iyi kuzum. Biz 4-5 gece filan kalırız diyorduk... Bakalım napacağız, çok heveslenmek istemiyorum olmuyor sonra:KK50:

Uzuun zamandır bir şeyler eklememişim. Kargodaki ufak tefek cicilerim gelsin hemen ekleyeceğim.
Ama size şirin mi şirin yenilesi telefon kılıfımı göstermek istedim kızlar.
Dayanamadım kullandım hemen :KK9:

$kýlýf.jpg

Korkmazın da seramiklerinde natura ve seravita serileri var sanırım. Kalite olarak fark var mıdır acaba, seravitanın içi daha beyaz, naturanınki krem gibi:44:

öncelikle merhaba canım ben siteye yeni üye oldum buraları yeni takip etmeye başladığm için pek bilgi sahibi değildim çeyiz konusunda zaten bir kaç ay oldu başlayalı ben seramik tencerelirimi schafer dan aldım kullanmadım da ama keşke korkmazdan alsaydım misafirlik takımlarımı kesinlikle korkmazdan almayı düşünüyorum çünkü en güvenilir ve tercih edilen marka korkmaz eğer seramik tencerelerini almadıysan düşünebilirsin buarada herşeyin çok güzel iyi günlerde kullan inş :)

öncelikle merhaba canım ben siteye yeni üye oldum buraları yeni takip etmeye başladığm için pek bilgi sahibi değildim çeyiz konusunda zaten bir kaç ay oldu başlayalı ben seramik tencerelirimi schafer dan aldım kullanmadım da ama keşke korkmazdan alsaydım misafirlik takımlarımı kesinlikle korkmazdan almayı düşünüyorum çünkü en güvenilir ve tercih edilen marka korkmaz eğer seramik tencerelerini almadıysan düşünebilirsin buarada herşeyin çok güzel iyi günlerde kullan inş :)

Hoşgeldiniz o zaman:KK16::KK16: Teşekkür ederim, çok sağolun:KK17:
Henüz almadım seramiklerimi evet...Ama Allah nasip ederse ben de Korkmaz düşünüyorum, iyi bir marka, inşallah seramikleri de öyledir:KK31:

bu şirin şeyleri özellikle aradın heralde çok sevimli bir çeyizin var canım yanlız sebze makasını nereden aldığını merak ettim :78:

bu şirin şeyleri özellikle aradın heralde çok sevimli bir çeyizin var canım yanlız sebze makasını nereden aldığını merak ettim :78:

Ne kadar güzel bir yorum bu:KK16::KK16::KK17::KK17:Çoook teşekkür ederim beğenmeniz çok mutlu etti beni. Kimileri denk geldi, kimilerini aradım doğrusu:KK9: Sebze makası bime gelmişti çok da uygun bir fiyata. Ara ara gelir diye düşünüyorum, takip edebilirsin:KK34::KK16:

cupcake olsun da ne olursa olsun yolu yok beğenirim nihanım :KK53: güle güle kullan sen de kuzum :KK16:

Özlemcim ne kadan sevimlilik katmış ama değil miii...:21::21:Teşekkür ederim kuzucum:KK16::KK16:

Ne kadar güzel bir yorum bu:KK16::KK16::KK17::KK17:Çoook teşekkür ederim beğenmeniz çok mutlu etti beni. Kimileri denk geldi, kimilerini aradım doğrusu:KK9: Sebze makası bime gelmişti çok da uygun bir fiyata. Ara ara gelir diye düşünüyorum, takip edebilirsin:KK34::KK16:
rica ederim canım gerçekten öyleler ama.. :KK61:
tamam arada uğruyayım o zaman bime saolasın :KK42:

Son düzenleme:
Ezgişim beğendin mi çeyizlerimi... Ben biraz ayran gönüllüyüm sanırım. Ayıla bayıla alıyorum sonra biraz şüpheye düşüyorum ama işte aldık bi kere:KK9::KK9: İnşallah tatlım çok sağol.

hyaırlı olsun topiğin cnm hepside çook şekerler maşallah :) bende senin gibiyim tıpkı ilk başta begenrek ayıla bayıla alıyorum sonra sitrese giriyorum güzlemid egilmi daha gzüeli avrmı vs vs :KK70: kafam karmakarışık oluyor sornada baş agrılaırı :KK70: dün ayıla bayıla bi oturma grubu begendim cnm bu sabah vaz geçtim geri düşün artık. daha gzüeli vardır diyorum sorna aman acaba omu olsaydıı :KK70: innaki berbat bi durum cnm ya bazne diyorum düğün gününe kadar uyusamda herkez herşeyi hal etse dü:KK76:ğün günü uyandırsalar benii bende sitresden kurtulsam :KK70: düğün günüde uyanmamda gelinsiz düğün olamz damadı tek bırakamam yani :KK70:

hyaırlı olsun topiğin cnm hepside çook şekerler maşallah :) bende senin gibiyim tıpkı ilk başta begenrek ayıla bayıla alıyorum sonra sitrese giriyorum güzlemid egilmi daha gzüeli avrmı vs vs :KK70: kafam karmakarışık oluyor sornada baş agrılaırı :KK70: dün ayıla bayıla bi oturma grubu begendim cnm bu sabah vaz geçtim geri düşün artık. daha gzüeli vardır diyorum sorna aman acaba omu olsaydıı :KK70: innaki berbat bi durum cnm ya bazne diyorum düğün gününe kadar uyusamda herkez herşeyi hal etse dü:KK76:ğün günü uyandırsalar benii bende sitresden kurtulsam :KK70: düğün günüde uyanmamda gelinsiz düğün olamz damadı tek bırakamam yani :KK70:

Aah ah yalniz değilim demek ki :KK76: Gördüğün gibi ben de öyleyim canım.Ayıla bayıla alıyorum, emin olamıyorum filan...Ama hiç güzel bir huy degil bu :KK43: Değistirebilmeyi çok isterdim :KK70: Seven böyle sevmiş diyelim artık napalım di mi :KK70: Mobilyalarda napicam hic bilmiyorum aynısını yaşamam kuvvetle muhtemel :KK76: :KK70: Şu süreçte bu uyku isteği pek çok gelinde vardır bence :) :) Bu arada cook teşekkür ederim :)

Çeyizime yeni şirinler eklendiiii:KK16:
Bu şeker mi şeker bardaklar ve onunla takım sahan bana biricik arkadaşımdan hediye.
İlk kez çeyizime böyle bir hediye aldım o yüzden çok mutluyum:21:
Çok güzelmiş hediye almak doğrusu:KK52::KK52::KK52:

$PicsArt_1395171027233.jpg

$PicsArt_1395170972736.jpg

Ve nihayet ben de alabildim, çok güzeller kesinlikle:nazar:
$PicsArt_1395171060337.jpg

Kızlar buraya eklediğim fotoğrafları ilk sayfaya yükleyince boyutları çok büyük oluyor, ne yapabilirim bunun için:26:

Çeyizime yeni şirinler eklendiiii:KK16:
Bu şeker mi şeker bardaklar ve onunla takım sahan bana biricik arkadaşımdan hediye.
İlk kez çeyizime böyle bir hediye aldım o yüzden çok mutluyum:21:
Çok güzelmiş hediye almak doğrusu:KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 1028730

Eki Görüntüle 1028732

Ve nihayet ben de alabildim, çok güzeller kesinlikle:nazar:
Eki Görüntüle 1028734

Kızlar buraya eklediğim fotoğrafları ilk sayfaya yükleyince boyutları çok büyük oluyor, ne yapabilirim bunun için:26:

canımmmm ya ne tatlı bunlar hediye heee bende istiyorum bende :KK9:
ama bunun nedenini bilmiyorum benimde bir iki tane böyle oldu ama anlamadım nedenini:44:

X