Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

slm kızlar cook moralım bozuk ercan 12 sınde ızne gelıcekltı ama bılet kalmamıs dunden bu yana araıyorum bos hıc yer yok ne olcak bılmıyorum

yok ben anneme göstermedim. utanırım kızım ya düğün zamanına yakın kayınvalidemlerde alıcaklar ya o zaman çıkarırım piyasaya :KK17: o zamana kadar annemin eline geçmez umarım aldığım :KK28:

kıs ne utancan annen değilmii:KK54: valla biz çoğunu annemle birlikte aldık da ben abarttım artık alma başka şeyler alalım diyor.. Nevresim çok az mesela al daha diyor.. ama benim aklım gözüm hep geceliklerde iç giyimdee:KK23:

Susuma aldigim hediyeler : :KK16:

Giuseppe-Zanotti-Design-Four-Zip-Ankle-Boots-Qc564c-.jpg
adidas-aditennis-hi5.jpg

1134478141AndreaValentinoTas.jpg

atlamışım o sayfayıı az kalsın gormuyodum hediyelerimiii:KK53:
kurbaaann olıreeemm sana :KK70:
pabuçlarım ne kadan güzell :KK23:

yok ben anneme göstermedim. utanırım kızım ya düğün zamanına yakın kayınvalidemlerde alıcaklar ya o zaman çıkarırım piyasaya :KK17: o zamana kadar annemin eline geçmez umarım aldığım :KK28:

kıs ne utancan annen değilmii:KK54: valla biz çoğunu annemle birlikte aldık da ben abarttım artık alma başka şeyler alalım diyor.. Nevresim çok az mesela al daha diyor.. ama benim aklım gözüm hep geceliklerde iç giyimdee:KK23:

BENDE ANNEMLE ALIRIM HEP ANNEMEDE BEN ALIRIM :KK37:

BENDE ANNEMLE ALIRIM HEP ANNEMEDE BEN ALIRIM :KK37:

yok kızlar ben utanırım ki annemin tavrıda şuanda hoş olmaz diye düşündüğümden saklamam en doğrusu :KK34: bende nevresim furyasına tutuldum mesela :KK53:

X