Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

canım ızmırde onuda dusundum ama bayram oldugu ıcın bos yer yok sımdı ucak abkıyorum

izmirden nereye gelicek cnm ben izmirliyimmm..ne güzel biyerde yapıo askerinnn...
ama izmirden heryere çok vardır cnm bisürü firma var aktarmalıda olur bak sen iyicne cnm

yok kızlar ben utanırım ki annemin tavrıda şuanda hoş olmaz diye düşündüğümden saklamam en doğrusu :KK34: bende nevresim furyasına tutuldum mesela :KK53:

valla ben annemle arkadaş gibiyim.. hiçbişeyimi saklamam.çorabı bile annemle alırım.. yani annemle paylaşmıcamda kimle paylaşcamm bizim aramızda öyle mesafe falan yoktur... canım annem benimmmmm seviyom seniii:KK16:

izmirden nereye gelicek cnm ben izmirliyimmm..ne güzel biyerde yapıo askerinnn...
ama izmirden heryere çok vardır cnm bisürü firma var aktarmalıda olur bak sen iyicne cnm

valla ben annemle arkadaş gibiyim.. hiçbişeyimi saklamam.çorabı bile annemle alırım.. yani annemle paylaşmıcamda kimle paylaşcamm bizim aramızda öyle mesafe falan yoktur... canım annem benimmmmm seviyom seniii:KK16:[/QUOT

zong canım arıyorum ama suanlık yok bakalım

he valla gerçi kimsecikler kalmadı herkes gidiyor yavaş yavaş ama

canım herkes öğle yemeğine çıkmıştır gelirler 1.30-2 gibi amabenimde gitmwm gerek çok işim var ya off bu hafta bitsin önümüzdeki haftada bitsin ve bayram hafta paso yatmak istiyoru dışarı bile çıkmak istemiyorum

kız nerde saklıcan benim annem nerde olsa bulur ee nede olsa evin bütün alanları onun sınırları

kendi dolabımı annem pek ellemez cnm

valla ben annemle arkadaş gibiyim.. hiçbişeyimi saklamam.çorabı bile annemle alırım.. yani annemle paylaşmıcamda kimle paylaşcamm bizim aramızda öyle mesafe falan yoktur... canım annem benimmmmm seviyom seniii:KK16:

devrem sende naptın yaaa :KK19:
elbette annemle aramda mesafe yok fakat bu tarz konularda henüz rahat tavırlar sergilemiyorum.Herkesin annesiyle arasında ilişki farklıdır.Bende annemden bu konudan çekindiğim için anne bak ne aldım diye gösteremedim.zamanı gelince elbet bilecek beraberde alacağız ama şuan zamanı değil. üzerimde bi çekingenlik olduğundan dükkandan değil internetten aldım zaten

Her mevsim aşk yaşanmıyor
Bulunmuyor anlam
Durdu dünya
Durdu zaman
Ne mümkün nefes almak
Ne seyretmek şehri
İstanbul duman duman
Gel diyorsun nasıl geleyim
Sev diyorsun nasıl seveyim
Gel diyorsun nasıl geleyim
Nasıl dayanırsan dayan yüreğim
Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan