İzmir Özel Hayat Hastanesi İle İlgili Bilgi Lütfen

kızlar hepimizin kafası çok karışık anladığım kadarıyla....ben de hangi hastanede doğum yapacağıma bi türlü karar vermiş diilim :KK43: şifayı öneriyorlar...aranızda şifa hastanesinde doğum yapan varmı???

bben de 6 aylık hamileyim ve bundan sonra hayat hastanesine gitmeyi düşünüyorum billur canım sen hangi doktora gittin hayat hastanesine de sölersen sevinirim....

hangi doktora gittin hayat hastanesinde keşke onu da yazssaydın canım yaaa:KK43::KK43:

hayat hastanesine gidiyorum ve yarın epidural sezeryanla doğum yapıcam çok heyecanlıyım .orada dr yalçın beye gıdıyorum çok memnunum.

arkadaslar merhaba ben 6 aylık hamıleyım hayat hastanesıne gıtmeyı dusunuyorum bılgısı olan var mı ucretlerı nasıl

eylul66;6634597]arkadaslar merhaba ben 6 aylık hamıleyım hayat hastanesıne gıtmeyı dusunuyorum bılgısı olan var mı ucretlerı nasıl ya da konak dogum evıne gıtmeyı dusunuyorumm ama kararsızım

slm arkadaşlar ben 2 ay önce hayat hastanesinde doğum yaptım.ve çok memnun kaldım.
özellikle hasta bakıcıların ilgisine şaşırmıştım sanki kendi ailemden biri gibi davrandılar .sezeyanla doğum yaptım ve hiçbir acı çekmedim bebeğimde gayet sağlıklı tavsiye4 ederim...

slm arkadaşlar ben 2 ay önce hayat hastanesinde doğum yaptım.ve çok memnun kaldım.
özellikle hasta bakıcıların ilgisine şaşırmıştım sanki kendi ailemden biri gibi davrandılar .sezeyanla doğum yaptım ve hiçbir acı çekmedim bebeğimde gayet sağlıklı tavsiye4 ederim...

senin adına çok sevindim canım .. emekli sandığğı ile anlaşmaı var mı ?
yeni doğan yoğun bakım üntesi bir de ?? küvez durumu nasıl ?
ben de hastane raştırıyorum , bana en yakın ve en kapsamlı gibi gördüğüm çiğli-kent hast var .. kararsızım ..zaten kentte sgk ile anlaşma yok bir de :1no2:bi de sakıncası yoksa yazarsan ne kadar tuttu sezaryen -oda vs ??

bende özel hayat hastahanesine gidiyorum. 6.5 aylık hamileyim dk. yalçın bey bende çok memnunum istediğin herşeyi rahatlıkla sorabiliyosun ve seni çok güzel aydınlatıyo doğumumuda orada yapıcam 225 tl her ay kontrole gittiğimdede 10 tl eltimde yeni doğum yaptı orda çok memnunkaydirigubbakcemile3

bende tasıye uzerıne gıttım ama gıttıgıme gıdecegıme pişman oldum ense kalınlıgını bile olcemedıler yalçına beye gittim hastahane doktorlar tek kelımele rezalet ınsan hayatı bukadar ucuz olmamalı ınsanların ıyı demesının nededıde bumuş onu ogrendım ucuz olması berbat berbat hastahane demeye şahit ister beyenenler nasıl beyenıyo aacaba hayrettt...olmaz boyle hastahane :eek:klava:

slm arkadaslar ben 6aylık hamıleyım egepole gıdıyorum ama hayat hastanesının methını ve fıyatlarının uygun oldugunu duydum yakınlarda gıden ve dogum yapan varmı ucretler nekadar bılgı verırsenız sevınırım

Doruk tip merkezine giden yokmu peki ???
ben ılk uc ay doruga gıttım doktoru ayse hnm ıyı ama cok duygusuz robot gıbı o yuzden memnun kalmadım bıde butun testler paralı oyuzden egepole gecıs yaptım test ucretlerı cok uygun hem hastane ve calısan sekreterler doruktakınden cok daha ıyı

Merhaba, ben de izmirli bir hamileyim, daha önce forumda kimse ege ya da 9 eylül düşünmüyor mu diye sormuştum. Çünkü ben de özelde doğuma pek bütçe ayıramayacağım ve son 2 buçuk ayım kaldı. ege düşünüyorum ama gerçekten ege kötü mü diyorsunuz?

ben ılk uc ay doruga gıttım doktoru ayse hnm ıyı ama cok duygusuz robot gıbı o yuzden memnun kalmadım bıde butun testler paralı oyuzden egepole gecıs yaptım test ucretlerı cok uygun hem hastane ve calısan sekreterler doruktakınden cok daha ıyı

merhaba , ben de yenı uye oldum ve 5 aylık hamıleyım , kısmetse ılk dogumum olucak ve calısıyorum dogum ıcın arastırmayı ancak ınternet aracılıgıyla yapabılıyorum ve yorumlarınızı onemsıyorum . ben de doruk tıp merkezınde ayse hanıma devam edıyorum 3 aydır . ancak gulgozdenın dedıgı gıbı doktor cıddı anlamda robot gıbı . kesınlıkle soru sormaya ızın bıl evermıyor , cok kısa cevaplar verıp kestırıp atıyor . arkadasımın tavsıyesı uzerıne gıtmıstım ancak hayal kırıklıgına ugradım , cunkı cok anlattılar herkes ona gıdıyor falan dedıler . ayrıca doruk tıp da sadece normal dogum oluyor ve oldu da aksı bır durum oldugunda sezeryana alacak kapasıtelerı olmadıgını soyledıler. bu ay detaylı ultrason ıcın son kez gıdıp baska bır doktor ve hastaneye gecmeyı dusunuyorum . ancak cok kararsızım . hayat hastanesı , gazı hastanesı hepsının yorumlarını okuyorum ancak begenen de var begenmeyen de .evıme yakın olması acısından buca tıpa gecmeyı dusunuyorum ancak orası da cok yuksek tutuyor dogum ucretını :KK43: cıddı anlamda nereye basvuracagımı sasırmıs durumdayım . yardımlarınızı beklıyorum ...

merhaba , ben de yenı uye oldum ve 5 aylık hamıleyım , kısmetse ılk dogumum olucak ve calısıyorum dogum ıcın arastırmayı ancak ınternet aracılıgıyla yapabılıyorum ve yorumlarınızı onemsıyorum . ben de doruk tıp merkezınde ayse hanıma devam edıyorum 3 aydır . ancak gulgozdenın dedıgı gıbı doktor cıddı anlamda robot gıbı . kesınlıkle soru sormaya ızın bıl evermıyor , cok kısa cevaplar verıp kestırıp atıyor . arkadasımın tavsıyesı uzerıne gıtmıstım ancak hayal kırıklıgına ugradım , cunkı cok anlattılar herkes ona gıdıyor falan dedıler . ayrıca doruk tıp da sadece normal dogum oluyor ve oldu da aksı bır durum oldugunda sezeryana alacak kapasıtelerı olmadıgını soyledıler. bu ay detaylı ultrason ıcın son kez gıdıp baska bır doktor ve hastaneye gecmeyı dusunuyorum . ancak cok kararsızım . hayat hastanesı , gazı hastanesı hepsının yorumlarını okuyorum ancak begenen de var begenmeyen de .evıme yakın olması acısından buca tıpa gecmeyı dusunuyorum ancak orası da cok yuksek tutuyor dogum ucretını :KK43: cıddı anlamda nereye basvuracagımı sasırmıs durumdayım . yardımlarınızı beklıyorum ...

sana gercekten egepolu onerıyorum cok uzak degıl sırınyere oranın yorumlarınıda oku ama kesınlıkle dorukta dogumu onermıyorum!!!! egepol tam tesekkullu bur hastane ucretlerıde cok uygun bır kere gıt kararını verırsın bence ben dogumuda orda dusunuyorum

bende son 3 ayımdayım ve doktorum kocaman ve karataş hastanelerini tavsiye ediyor bilgisi olan var mı?lütfen cevap yazın..

X