İzmir Özel Hayat Hastanesi İle İlgili Bilgi Lütfen

hayılısı olsun oncelıkle allah analı babalı büyütsün ben 37 haftalık hamileyim 6.aydan itibaen hayat hast. gidiyoum once yalçın beydi fakat bikere ercan beye gıdınce cook memnun kaldım ona devam ettim ama şuan doğum için kararsızım ercan normal doğum önerio yalçın da sezeryan olailirim lütfen yardım edin sezeryan gerçekten zormuu...?

Sonunda güzel kızım dünyaya geldi. Kendimi boşu boşuna sıkmışım normal doğum olsun diye. Sezeryan oldu sonuçta vede doğumumu Yalçın bey yaptırdı. Keşke en baştan karar verdiğim gibi sancım bile gelmeden sezeryan yaptırsaymışım. Bebeğim bir haftalık ve ben tüm işimi gücümü yapabiliyorum. 2. günü ayağa kalktım çok rahatım mutluyum. Genelde tavsiye etmez önermezler ama o sıkıntıyı psikolojik olarak yaşamaya değmez,ben sezeryanı tavsiye ediyorum..:KK3:

canım hayırlı ugurlu olsun ınsalhh cok sevndım senın adına bende hayat hastansı ıpek hanıma gıdıyorum memnunum ınsalh hayırlısı ıle dogumum da orada olacak. sezaryan oldum dedın ben de buyuk ıhtımal sezaryan olacagım kac gun kaldın ve ne kadar odeme yaptın tatlım ?

EEEEEartık bu hastaneye giden yhokmuuuuuuuuuuu??

ben bu hastanede doğum yaptım doktorum fatma ipek aydal dı normal doğum oldu memnun kaldım tecrübeli bir hastane ama çok kalabalık çok giden var fiyatı uygun olduğu için benden sonra komşumda orda doğum yaptı doktorumu önermiştim ona gitmiş 37 haftalıkken acil sezeryana alındı bebek pislik yutmuş 3 gün küvezde kaldı yeni doğan yoğun bakımı var bence bir hastane için en önemli şart bu doğum yapılcaksa

ben bu hastanede doğum yaptım doktorum fatma ipek aydal dı normal doğum oldu memnun kaldım tecrübeli bir hastane ama çok kalabalık çok giden var fiyatı uygun olduğu için benden sonra komşumda orda doğum yaptı doktorumu önermiştim ona gitmiş 37 haftalıkken acil sezeryana alındı bebek pislik yutmuş 3 gün küvezde kaldı yeni doğan yoğun bakımı var bence bir hastane için en önemli şart bu doğum yapılcaksa
yeni doğan yogun bakımı olmduğunu bilmiyordum.ne olacağı belli olmaz tabiki küvezi falanda önemli haklısınız.normal doğumdanda çok korkuyorum.epiduralli yapıyorlarmış aslında ama...nasip bakalım.hayırlısı ne ise oyle olsun diyorum.

merhaba 14 haftalık gebeyim hayat hastanesine yrn randevum var. 2013 yılında kimse gitmedimi bilgi lütfen

selamlarrr,, bu hastaneye giden varmı . doğum için hastane seçmek istiyoruzz.

Merhaba hayat hastanesine giden varmi yakın zamanda .geçen yıllarda herkes ercan beybve yalçın bey demiş ama sanirim şimdi ercan bey yok.sitesinde görmedim hastanenin. Ben oraya gitmeyi düşünüyorum ama kime gideceğini bilmiyorum .memnun olan yada olmayan yorum yaparsa sevinirim.:)

Merhaba hayat hastanesine giden varmi yakın zamanda .geçen yıllarda herkes ercan beybve yalçın bey demiş ama sanirim şimdi ercan bey yok.sitesinde görmedim hastanenin. Ben oraya gitmeyi düşünüyorum ama kime gideceğini bilmiyorum .memnun olan yada olmayan yorum yaparsa sevinirim.:)

Yalçın Bey çok çok çok iyi. Çok sakin bir doktor. Doğumumu yaptı ve sağlık ocağında ki hemşiremin doğumunu da yapmış.

X