İzmir Özel Hayat Hastanesi İle İlgili Bilgi Lütfen

sana gercekten egepolu onerıyorum cok uzak degıl sırınyere oranın yorumlarınıda oku ama kesınlıkle dorukta dogumu onermıyorum!!!! egepol tam tesekkullu bur hastane ucretlerıde cok uygun bır kere gıt kararını verırsın bence ben dogumuda orda dusunuyorum

önerin için gercekten cok tesekkür ederim , bir de orayı denicem .simdiden sağlıklı doğumlar dilerim ...

wallaha bende özel hayat hastanesinde doğum yaptım. tamam fiyatı düşük fakat devlet hastanesinden bir farkı yok. pek memnun kalmadım açıkçası. ama gazi hastanesi iimiş ayşen hanım var orda gayet ii bir doktormuş tavsiye ederim ....

Fiyatları uygun olduğu için tavsiye üzerine bir defa gittim, ama pişman oldum. Şebnem Hanım muayene derken sanki bir an önce kurtulmak istercesine hızlı davrandı ve konuşurken hiç yüzüme bile bakmadı. SSK hastanelerini mumla aratır biçimde davrandı. Asistanına ise söyleyecek laf bulamıyorum. Resmen kendini bir halt sanan toy bir kızdı. Hastalara tepeden bakan tavrı hiç hoşuma gitmedi. Diğer doktorlar ve çalışanlar iyi olabilir ama Şebnemn hanımı tavsiye etmiyorum.

Fiyatları uygun olduğu için tavsiye üzerine bir defa gittim, ama pişman oldum. Şebnem Hanım muayene derken sanki bir an önce kurtulmak istercesine hızlı davrandı ve konuşurken hiç yüzüme bile bakmadı. SSK hastanelerini mumla aratır biçimde davrandı. Asistanına ise söyleyecek laf bulamıyorum. Resmen kendini bir halt sanan toy bir kızdı. Hastalara tepeden bakan tavrı hiç hoşuma gitmedi. Diğer doktorlar ve çalışanlar iyi olabilir ama Şebnemn hanımı tavsiye etmiyorum.

aynen katılıyorum gebliğimin ilk haftalarında ona gttm 8 haftalık olnca gel bakalım dedı gttm bak kalp atışı gordnmudedi evet dedi kaldrdı ee bn bıdaha ne zaman gelcem dıe sordum bı ay snra sormasam sölemıcek yanii bnde bıdaha gtmedım kımsede memnun kalmıo zaten

merhaba ben şuan 35 haftalık gebeyim.kontrollere egepole gidiyorum.dr'um Gökalp bey.çok memnunum.muayenesi 25 lira hem tahlillerde fazla tutmuyor.bu gün doğum ücretlerini sordum.normalde sezeryande 650 lira epidural dahil 1 gece refakatçiyle kalmak dahil.hastane hem temiz hem personel çok iyi yaklaşıyor insanlara.doktorum özellikle adeta sohbet havasında ilgileniyor sizle.kesinlikle tavsiye ederim.

Arkadaşlar, bu hayat hastanesinin bir web sitesi yok mu acaba? internetten baktım ama Bursa, Alanya, vs deki Özel Hayat Hastaneleri çıkıyor.

Ya kızlar, 6 ayı doldurdum, hala hastaneye karar veremedim. Egepolden 24 kasıma randevu aldım ama bugün eşim bir arkadaşının karısının dün Hayatta doğum yaptığını örenmiş. Dr.u Yalçın Beymiş sanırım, Dün öğlen 1'de gitmişler 3'te doğumunu yapmış normal. Fiyat 230-250 gibi birşeymiş. Tek kişilik odada refakatçisi ile bir gece kalmışlar fiyat içinden. Çok memnun kalmışlar. Egepolü çok istiyorum ama maddiyat ta çok önemli. Egepolün fiyatları 700, burası 250'miş.. Bide Karşıyakada oturuyorum Egepol çok uzak evime.

Lütfen bilgisi olan yazsın. Konuyu inceledim ama hep eski tarihli yorumlar. Şimdiki durumu hakkında yorum yapacak, dr. tavsiye edecek olan yok mu :KK43:

Çoğu yer 28 haftadan sonra kabul etmiyor, elimi çabuk tutmam lazım sanırım. ay içimde kalacak çocuk, çıkaracak yer bulamadım :KK43:(

Son düzenleme:
merhaba jise sırf sana cevap verebilmek için üye oldum :) bende suan 20 haftalık hamileyim ve hayat hastanesine dr yalçın beye gidiyorum.. çok memnunum çok tecrubeli bir dr. kardeşim ve kuzenlerimin doğumunu o yaptırdı gercekten çok rahat doğum yaptılar.. o yüzden bir güven var hastane ve dr karşı. hastane küçük ve eski bir hastane ama odalar tek kişilik tv klima buzdolabı duş wc refakatçi için çekyat kısacası ihtiyac duyulan herşey var.. yanılmıyorsam saat 9a kadar refakatçıya acık saat sınırı yok su saat bu saat diye.. fiyatları çok uygun epidural normal doğum 245.00 tl (ssk) bu fiyata bu şartlar çok iyibence daha fazlasını arayanlar daha özel ve pahalı bi hastaneye gitmeli.. ben kesinlikle hayat hastanesini ve dr yalçın beyi öneriyorum.. hayırlı doğumlar diliyorum herkese..

mrh arkadaşlar bnde 24haftalık hamıleyım doğum için hala bi doktora karar veremedim gecen hafta arkadasım hayat hastanesinde doğum yaptı yalçın beyde sezeryandı 260tl gıbı bı para ödemişler bende cook arastırdım fakat hayat hastanesıyle ilgili guncel bişeler yazan pek yok oyuzden gıdıp kendım gorucem yarın yalçın beyle gorusmeye gıdıcem ben epıdral normal istiyorum hastaneyide bi gezmek istiyorum herkes farklı bışe anlatıo cokk pis falan diyenler var gözlerimle bakıp sizede yarın anlatırım inş:))

mrh arkadaşlar bnde 24haftalık hamıleyım doğum için hala bi doktora karar veremedim gecen hafta arkadasım hayat hastanesinde doğum yaptı yalçın beyde sezeryandı 260tl gıbı bı para ödemişler bende cook arastırdım fakat hayat hastanesıyle ilgili guncel bişeler yazan pek yok oyuzden gıdıp kendım gorucem yarın yalçın beyle gorusmeye gıdıcem ben epıdral normal istiyorum hastaneyide bi gezmek istiyorum herkes farklı bışe anlatıo cokk pis falan diyenler var gözlerimle bakıp sizede yarın anlatırım inş:))

mrb ben de hayat hastanesini arastırıyorum..ılk baslarda yalcın bey e gıdıyordum en son ızınlıydı ercan bey e gıtmek zorunda kaldım son bı kac kontrolum de de ercan bey de devam ettım..suan ıcın bı sıkıntı yok ama dogum yaklastıkca ne olur bılmıyorum 30 haftalık hamıleyım..sızın gozlenmmlerınız neler acaba.?cok kararsızım ama sonunda dogumda orda olucak gıbıme gelıyo odaları falanda gezmedım acıkcası ama hayrılısı artık..

Merhaba arkadaslar,
ben 13 haftalık gebeyım. su an sureklı gıttıgım bır doktorum var menemen de kendısı murat bey. ben karsıyakada oturuyorum cok uzak. doktoruma soruyorum dogum ıcın ne kadar nerde dıye cevap vermıyor daha erken dıyor bana bunları konusmak ıcın. ama sadece ıkılı testım ıcın 100 tl odedım artık dogumu dusunemıyorum.
acıkcası hayat hastanesını dusunmeye basladım komsum orada fatma hn dıe bır doktra gıtmıs ve ona dogum yaptırms 300 tl gıbı bır fıyat soyledı bana cok ıyı geldı.
daha baska onerebılecegınız var mı karsıyaka cıvarında lutfen yardımmmmm

Merhaba Çiğdem
Bende karşıyakada oturuyorum ve 20 haftalık hamileyim.Ben Kordon k.d.kliniği Mete beye gidiyorum.Ama 16 mart ta ilk defa tavsiye üzerine gazi hastanesi Ayşen hn gidicem.Doğumumuda kısmet olursa bu hastanede istiyorum.400 tl ücreti diyorlar.Özel gazi hastanesi hakkındada bilgi var bu sitede oku istersen çok cevap var ve hepsi bilgilendiriyor.Hayırlısı olsun bebeğin sağlıkla al kucağına inşallah.

Merhaba Çiğdem
Bende karşıyakada oturuyorum ve 20 haftalık hamileyim.Ben Kordon k.d.kliniği Mete beye gidiyorum.Ama 16 mart ta ilk defa tavsiye üzerine gazi hastanesi Ayşen hn gidicem.Doğumumuda kısmet olursa bu hastanede istiyorum.400 tl ücreti diyorlar.Özel gazi hastanesi hakkındada bilgi var bu sitede oku istersen çok cevap var ve hepsi bilgilendiriyor.Hayırlısı olsun bebeğin sağlıkla al kucağına inşallah.

cok tsk ederım cevabın ıcın aysen hn a gıden bır arkadasım daha var daha dogrusu dogumu da sanırım orada yapmıstı. ben daha cumartesı su an gorundugum doktoruma gıdecegım bakalım konusucam fıyat konusunu cevap vermedıgı takdırde artık basvurucam bı yerlere olmadı ben de aysen hn a gelırım sen gıttıkten sonra goruslerını burada yazarsan cok sevınırımm...hayırlısı ıle sag salım bebişler dogurmak nasip etsinn sana da :KK70:

mrb ben de hayat hastanesini arastırıyorum..ılk baslarda yalcın bey e gıdıyordum en son ızınlıydı ercan bey e gıtmek zorunda kaldım son bı kac kontrolum de de ercan bey de devam ettım..suan ıcın bı sıkıntı yok ama dogum yaklastıkca ne olur bılmıyorum 30 haftalık hamıleyım..sızın gozlenmmlerınız neler acaba.?cok kararsızım ama sonunda dogumda orda olucak gıbıme gelıyo odaları falanda gezmedım acıkcası ama hayrılısı artık..

bende karşıyakada oturuyorum. şuan 35 haftalık hamileyim. Ercan bey çok iyi ve bilgili bir doktora benziyor. Ama doğumuna girdiği birindende bilgi almak isterim. Herkez Yalçın beyi anlatıyor. Peki ya Ercan bey doğumda nasıl??

bende karşıyakada oturuyorum. şuan 35 haftalık hamileyim. Ercan bey çok iyi ve bilgili bir doktora benziyor. Ama doğumuna girdiği birindende bilgi almak isterim. Herkez Yalçın beyi anlatıyor. Peki ya Ercan bey doğumda nasıl??

ben de doğumda nasıl olduğunu cok merak ediyorum zamanım daraldı hıç bir bilgim yok sadace cok konuskan sıcakkanlı ve doktor dan cok arkadas gıbı onun dısında dogumda nasıl oldugunu bılmıyorum kımseden de duymadım hayırlısı artık...

ben de doğumda nasıl olduğunu cok merak ediyorum zamanım daraldı hıç bir bilgim yok sadace cok konuskan sıcakkanlı ve doktor dan cok arkadas gıbı onun dısında dogumda nasıl oldugunu bılmıyorum kımseden de duymadım hayırlısı artık...

Son haftam. Ercan bey çok yoğun 2 defadır Yalçın beye yönlendiriyorlar. Kafam karma karışık oldu. Ercan bey sürekli ameliyatta doğumda ulaşmak çok zor.:KK49:

Sonunda güzel kızım dünyaya geldi. Kendimi boşu boşuna sıkmışım normal doğum olsun diye. Sezeryan oldu sonuçta vede doğumumu Yalçın bey yaptırdı. Keşke en baştan karar verdiğim gibi sancım bile gelmeden sezeryan yaptırsaymışım. Bebeğim bir haftalık ve ben tüm işimi gücümü yapabiliyorum. 2. günü ayağa kalktım çok rahatım mutluyum. Genelde tavsiye etmez önermezler ama o sıkıntıyı psikolojik olarak yaşamaya değmez,ben sezeryanı tavsiye ediyorum..:KK3:

X