K.K.T.C Paylasim Alani(Tanisma)

slm bana kıbrıtan bilgi lazım
oraya geliyoz
ne ucuz ne pahalı yanımda ne getireyim kıyafet olarak.yiyecek içecek nerede ucuz nereden pahalı.çok önemliiiii

damla ben sana pek yardimci olamiycam..nedenide ben ingilterede yasiyorum ve kibrisa 3 yildir gitmedim tek bildigim havalar cok sicakmis orda ona gore giyecek birseyler goturursun.

pazartesi gunu yani 1 hafta sonra kibrisa gidiyorum Allah isterse..3 yildir gidemedim cok ozledim kibrisin herseyini..ailemden ..akrabama.. koyumden ..kibrisin havasini..hepsini cok ozledim. 2 ay felan kalmayi dusunuyorum nasil olsa sinavlarim da bitti ve nenem kolay kolay donmeme izin vermez :))

merhabalar
benim nişanlım kıbrısta 8 yıldır. 15 gün sonra yanına gideceğim. hazır gitmişken de biraz alışveriş yapmak istiyorum. bana alışveriş için tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

oneeeeeeeeeee gardaşcıklarım böle bir form açtınız ve benim şimdi haberim oluyor... yes be annem siz ! ben lefkoşadan fatoş ! ee hade görüşelim ha çok sevindim böle bir form olduguna gendinize ei bakın !

merhabalar
benim nişanlım kıbrısta 8 yıldır. 15 gün sonra yanına gideceğim. hazır gitmişken de biraz alışveriş yapmak istiyorum. bana alışveriş için tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

gel anam gel nişanlın nerde galır eğer lefkoşada galırsa metropol yoluna gel çok güzel şeyler var ztn benim evim da oraşcıklardadır sen gel da ben gösderirim sana gardash ayıpsın :1hug:

ayy cnm benim... senda ingilterede gurbet çekenlerdensin demeg.... kıbrıs gibisi varmı be tek daşını deişmem vallai ! özledin deil gardash memleketini ? ben gezmek için giddiydim türkiyeye bir kaç günlüğne da edemedim döndüm geri !

slm bana kıbrıtan bilgi lazım
oraya geliyoz
ne ucuz ne pahalı yanımda ne getireyim kıyafet olarak.yiyecek içecek nerede ucuz nereden pahalı.çok önemliiiii

cnm kıbrısa geleceksan öle çok yünlü şeyler alma ztn yaz geldi sıcak memlekettir burası.. soyun silkin da gorkma hafif ve ince urubalar getir çünkü yanıp gavrılacan sıcakdan ! hem yeycek içecek canını sıkmasın manav çokdur.. lefkoşada galırsan yaman manav var reis market var. metropol var.. merag etme yani.. uruba almak isdersan burdan öle marka yerlere girersan gazzıklarlar ha ona göre ! sormak isdediin basga bisey varsa yardımcı olurum cnm !

slm ek kontenjanda yakın dogu üniv.i yazcam inş gelir ama kıbrıslılar türkiyeden gelenleeri pek sevmezlermiş dogru mu?

vallahi oyle be fatosh kibris gibisi yoktur gercekten..bende 3 aydir kibrisdaydim yeni ingiltereye dondum sayilir simdiden cok ozledim :KK43:(

arkadaşlar sitenize yeni üye oldum çok güzel bi forumunuz var..önümüzdeki aylarda oraya gelicez.bana kıbrıs hakkında ayrıntılı bilgi verirmisinz?okulları,eğitimi...alışamamaktan çok korkuyorum..yardımcı olusanız sevinirim..

Son düzenleme:
slm bende 1 buçuk senedir lefkoşadayım eşimin işi dolayısıyla geldik önce hiç sevmedim burayı heryer boş tarla sap sarı hatta tv de ist yi görsem gözlerim dolar özlerdim ama şimdi çok seviyorum burayı.İnsanları sıcak kanlı e güler yüzlüler.sakin huzurlu bir yer ve en önemlisi bence kapkaç korkum yok rahat rahat gezebiliyorum.kzımda burda kreşe başladı levent kolajin kreş bölümüne başladı.türkiyeye göre kreş ve anasınıfı egitimleri daha doyurucu bence.ben k.kaymaklıdayım ve okullar yolundaki stadda hafta içi her sabah 1 saatten fazla yürüyüş yapıyorum katılmak isteyen varmı......

yessss be işte sıcakkanlı arkadaşlarım.be white_girl ben seni çok sevdim ha nerde galın kıbrısta bnda kıbrıslıyım bn laptalıyım

cnm benim behh benda seni sevdim glm.. ben lefkoşa taşkınköyde galırım cnm yolun düşerse buralara beklerim tanışırız ... öptum senı gocaman a.s.

arkadaşlar sitenize yeni üye oldum çok güzel bi forumunuz var..sormak istediğim bişe var babam yutrdışı öğretmenlik sınavını kazandı önümüzdeki yıl kıbrısa taşınıcaz ve sanırım magosaya gidicez orda babamın branşından bi öğretmen türkiyeye dönücekmiş.. bana kıbrıs hakkında ayrıntılı bilgi verirmisinz?okulları,eğitimi...alışamamaktan çok korkuyorum..yardımcı olusanız sevinirim..

cnm magosada kalmadığım için sana magosa hakkında pek bilgi veremeyçem .. magosalı arkadaşlarım sana yardımcı olurlar inşallah.. ama ben her yar magosaya tatile giderim.. magosada denize yakınsan ve denizi seviyosan çok seveceksin magosayı... eğtim açısından da için rahat olsun cnm uni ye mi gideceksin ??? eger uniye gideceksen magosada dogu akdeniz uni zaten 1 numara yerimseniben

merhaba sıteye bugun yenı katıldım
yazılarınızı okumak cok guzeldı dusuncelerımı sızlerle paylasmanında aynı derecede guzel olacagını umut ederek burdayım..kıbrıstan herkese kucak dolusu gulucukler..ayrıca memleketlılerıme de...

cnm benim seni de aramızda görmek çok güzel... ben bu siteye üye olduğumda sadece bu siteye kıbrıstan 1 kayıtlı arkadaş vardı.. inşallah burda sevgi ve saygı çerçevesinde birlik olursak güzel paylaşımların olacağına inanıyorum... inşallah ilerleyen zamanlarda birbirimizi daha yakından tanıyacağız... ismoşşum cnm sevgiyle kal öptum Şeniz

X