K.K.T.C Paylasim Alani(Tanisma)

vallahi oyle be fatosh kibris gibisi yoktur gercekten..bende 3 aydir kibrisdaydim yeni ingiltereye dondum sayilir simdiden cok ozledim :KK43:(

üzülme be gülüm napalım kısmet böleymiş.... napsan doğduğun yer çeker :))) yurt dışına gittiğimde hem içimde bi burukluk olur memleketimi isterim ... sende dert etme cnm döndüğünde doya doya tadını çıkarın yerimseniben

slm bende 1 buçuk senedir lefkoşadayım eşimin işi dolayısıyla geldik önce hiç sevmedim burayı heryer boş tarla sap sarı hatta tv de ist yi görsem gözlerim dolar özlerdim ama şimdi çok seviyorum burayı.İnsanları sıcak kanlı e güler yüzlüler.sakin huzurlu bir yer ve en önemlisi bence kapkaç korkum yok rahat rahat gezebiliyorum.kzımda burda kreşe başladı levent kolajin kreş bölümüne başladı.türkiyeye göre kreş ve anasınıfı egitimleri daha doyurucu bence.ben k.kaymaklıdayım ve okullar yolundaki stadda hafta içi her sabah 1 saatten fazla yürüyüş yapıyorum katılmak isteyen varmı......

hehehe cnm ablacım benim senda haklısın insan nerde doğup büyüdüyse orasını istior.. ewt kıbrıs sanırım sessiz sakin bir ada dediğin gibi kapkaç korkun yok :))) dmk lefkşadasın ablamm ahh ahh keşke sabah okulum olmasada gelip sana katılsam benda ztn spor yapma yapma iyce hantallaştım :eek: ... yolun taşkınköye metropole düşerse beklerim... bu arada kızını allah bağışlasın onu da öptüm kocaman... kucak dolusu sevgiler Şeniz

merhaba bende kıbrıslıyım 7 seneoldu ordan ayrılalı orda dogdum büyüdüm ama sürekli gidiyorum memleketimi çok özlüyorum işallah bu senede gidecegim

merhabaaaaaa kıbrıslılar ben 2 sene kıbrısta yaşadım ve orayı çok sevdim eğer bi imkan bulabilirsem ilk işim oraya gelmek olacak babam askerdi oraya tayin olmuştuk şimdi biraz değişmiştir galiba ama pirhanda ve dörtyolda oturduk lefkoşayı magosayı ve girmeyi biliyorum.çok güzel bir yer bence orası ve yerlileri çok şeker konuşuyorlar sizi seviyorum kıbrıslılar...

oyyy oyyy canlarım benimmm.... hade gelin yafuuu toplanalım tanışalım gaynaşalım.... bir kıbrıs buluşması da biz patladalım ! ne güzel olur değil ama ? kısmet inşallah olur... hepinizi çok öptüm canlarım benim . GENDİNİZE EYİ BAKIN !

beeee yelizzz nerdesin be gavvorkana ! Allah için açtığın topiği gayboldun... misafirlerne ben sahip çıkarım buraşta ! Hade çık meydana da seninnan da tanışalım gardaş !

oyyy oyyy canlarım benimmm.... hade gelin yafuuu toplanalım tanışalım gaynaşalım.... bir kıbrıs buluşması da biz patladalım ! ne güzel olur değil ama ? kısmet inşallah olur... hepinizi çok öptüm canlarım benim . GENDİNİZE EYİ BAKIN !

slm ben bu sene kısmet olursa gelmeyi düşünüyorum yegenim oldu daha göremedim görmek için gelecem alsancaga işallah tanışırız dedigin gibi patladırız kendinize çok iyibakınnnn:teytey:

kızlar
kıbrısta giyim üzerine neler ucuz bi söyler misiniz
deri montların Türkiyeye göre ucuz oldugunu duymuştum
doğru mudur?

slm ben bu sene kısmet olursa gelmeyi düşünüyorum yegenim oldu daha göremedim görmek için gelecem alsancaga işallah tanışırız dedigin gibi patladırız kendinize çok iyibakınnnn:teytey:

vayy gulume... inşallah gelin cnm hem gezen da değişikli olur deil ?

inş tanısırık canımcım geldıgınde bı haber patlat da goruselımm :1hug:

kızlar
kıbrısta giyim üzerine neler ucuz bi söyler misiniz
deri montların Türkiyeye göre ucuz oldugunu duymuştum
doğru mudur?

hmmm kıbrısta giyim uzerıne belirli bi rakam sölersam yanlıs olur. cunku hem marka olarak fiyatlar degişiyor ya da bir yerde beğendiğin bi şey farklı dükkan ya o fiyatın 2 katı ya da daha ucuzu var ...

gecenlerde bi yerden 150 ytl mont aldım.. aynı montu baska yerde 60 ytl ye gördüm sok oldum tabi kazzıklandıgım ıcın de uzuldugum cabası .. üstüne de bi bardak soguk su ıctım afıyet olsun fatosum dedim kendı kendıme sırnaşık şey

en iyisi lefkoşa surlar içine gitmek uygun fiyatlar orda var ama oraya yalnız gitmek için baya bi cesaretli olmak gerek :kahve: (sebeb sormayın söleyemem... anlatılmaz yaşanır cınsınden fisfisfis)

KIBRISTA YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!!!!kıbrısta el işleri satan bildiniz bir mağaza var mı? kurdele nakışlı çantalar yapıyorum. ancak maddiyata çevirmem için,bir el işi mağazasıyla anlaşmam lazım.bildiğiniz böyle bir yer var mı?

KIBRISTA YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE!!!!!!kıbrısta el işleri satan bildiniz bir mağaza var mı? kurdele nakışlı çantalar yapıyorum. ancak maddiyata çevirmem için,bir el işi mağazasıyla anlaşmam lazım.bildiğiniz böyle bir yer var mı?

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: çok osr dılerım ama ne nakıs işinden anlarım ne de öle ahım şahım bi el işi mağzası biliyorum :çok üzgünüm:

merhaba ben sibel ekren yazın 3ay kıbrısta kaldım çok güzel girnede oturdum gezilecek görülecek yerleri var

merhaba ben sibel ekren yazın 3ay kıbrısta kaldım çok güzel girnede oturdum gezilecek görülecek yerleri var

merhaba arkadaslar pazar gunu kibrisa geliyoruz tatile ( girne ) tavsiye edebiliceginiz guzel yerler nereleri var bilgi verirseniz cok sevinirim:emir_bebek: bir gun sizde romanya.ya gelirseniz bende size yardimci olurumyerimseniben

Naparsiniz Arkadaşlar Ben Kibrisi çok özledim 4yil Kibrista Kaldim Dogu Akdeniz Universitesi Mezunuyum Of Ya Okuldan Sonra Evlendim Ve De Bdahaa Gidemedim Keske Imkanim Olsada Gitsem Ben 2004 De Mezun Oldum Halen Gorustugum Aileler Var Kbrista.gece Hayatini Ve Denizi Sevenler Için Yasanacak Yerrrrrrrrrrrrrrrr

arkaslar slm :))belki bu sitedende yardım alabiliriz diye dusundum
esimle burda 2 sene kıbrıs lefkosede uygun fiyatta kıralık ev arıyoruz
bu konuda yardımcı olabilcek arkaslar varmı?olursa cok sevinirim :))

X