kaçan kovalanır mantığı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
yıllarca kovalayan taraftım vala, bi ilgi gösterdimki sorma gitsin, anasından bukadar ilgi görmemiştir :nazar:

eee noldu şımardıda şımardı, çantada keklik gördü beni..
playstationı bile benden daha değerliydi :sinifsinif:

sonunda sabır taşı çatladı bende tabi..

eşşekten düşmüşe döndü:kahve:

1-2 ay sonra bi baktım serenatlar yapan bi adam olmuş :umursamaz:

geçmiş ola :nazar:

eşşekten düşmüşe döndü:kahve:

1-2 ay sonra bi baktım serenatlar yapan bi adam olmuş :umursamaz:

geçmiş ola :nazar:

aha işte, rest cekmıs ama blöfünü gormemıs adam, zaten blöf de degılmıs
ozaman kaçmıs kovalanmıs kaydirigubbakcemile

aha işte, rest cekmıs ama blöfünü gormemıs adam, zaten blöf de degılmıs
ozaman kaçmıs kovalanmıs kaydirigubbakcemile

yok yok blöf değildi, blöf yapcak hal bırakmamıştı bende, doğrudan "goodbye"ı çektim kaydirigubbakcemile3

çok güzel bi hayat tecrübesi olarak kaldı :nazar:

ama şuda bi gerçek, bu her erkek için geçerli olan bişe değil... yani kimilerinin kaç kovalan taktiğiyle uzaktan yakından ilgisi olmuo, adam gibi adamlar adam gibi sevmesinide ilgilenmesinide bilio gamyoncuiremsu

yok yok blöf değildi, blöf yapcak hal bırakmamıştı bende, doğrudan "goodbye"ı çektim kaydirigubbakcemile3

çok güzel bi hayat tecrübesi olarak kaldı :nazar:

ama şuda bi gerçek, bu her erkek için geçerli olan bişe değil... yani kimilerinin kaç kovalan taktiğiyle uzaktan yakından ilgisi olmuo, adam gibi adamlar adam gibi sevmesinide ilgilenmesinide bilio gamyoncuiremsu

ama işte kaçıp kovalanmayı onceden yapsaydın hayat tecrubesınden öte sevgılın olabılırdı belkı, ama demek uygun bırı degılmıs ya da sen co kıstememıssın vazgecmıssın en sonunda, adam dedıgın sıkı sıkı sarılır ama sımaranlar ıcın kacmak lazım sanırım.

ya kovalamazsa işte? ne yapmak lazım kı arada tatlılık yapmak mı gerekıyor acabaa

ama işte kaçıp kovalanmayı onceden yapsaydın hayat tecrubesınden öte sevgılın olabılırdı belkı, ama demek uygun bırı degılmıs ya da sen co kıstememıssın vazgecmıssın en sonunda, adam dedıgın sıkı sıkı sarılır ama sımaranlar ıcın kacmak lazım sanırım.

ya kovalamazsa işte? ne yapmak lazım kı arada tatlılık yapmak mı gerekıyor acabaa

8 yıl uğraştım sence çok istememiş olma durumum varmı yerimseniben

ama hiç pişman değilim vazgeçtğim için geçmişe baktığımda, şuanda hayatımda benim için dünyanın en güzel adamı var çünkü, en sevilmeye layık adamı :kedi:

haklısın şımaranlar için kaçmak şart oluo bazen, ancak ozaman kıymet biliolar:hulya:

bi arkadaşım vardı, evliydi, kaçma kovalama taktiği işe yaramayınca "tepetaklak yöntemi" uyguladım demişti.. o ne ya demiştim.. bugün çok ilgili oldum ertesi gün yüzüne bile bakmadım demişti.. bugün çok kıskandım ertesi gün çok rahat takıldım.. adam neye uğradığını şaşırmıştı, işten gelince kapıyı açtığımda hemen yüzüme bakardı bugün iyi davrancakmı acaba die demişti..

ben pek anlamam ama belki işe yarar böle tiplerde :sm_confused:

bu teknik her erkek için geçerli olmuyo malesef, ben duygularımı açık açık söylemeyi yeğliyordum fakat baktımki taktik uygulamak şart !! bir erkekle kesinlikle ilgilenmeyeceksin :1closedeyes:

bence bu taktiği eskiden erkekler bilmiyorlarmış ve yöntem etkiliymiş, şimdiyse hepsi ezbere biliyor kızlaarr.. :)

ezbere bız de bılıyoruz ama ağa düşmeye düşüyoruz da bal gıbı de

bizde "hayatının erkeğini bulmak" isteği, onlardaysa "elinin kiri"ni çoğaltmak isteği var. bu durumda duygusallıkla adilik karşı karşıya geliyor. ve duygusallık yenik düşüyor maaleseff. :KK43:

eskiden o kaçardı ben kovalardım ama şimdi umrumda bile degilşimdi ben kaçıyorum ....

Kaçan Kovalanır mı Evet bana göre ama
Fazla naz aşıkta usandırır :KK66: Orta karar en iyisi

herseyin yeri ve zamanı vardır bence..
ben öyle kaciyim kovalasın vur kaç yapıyım sürünsun fln yapabilen biri degilimdir..ayrıldıysak gerekirse kopek gibi yalvarırım içimden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranırım..pek taktik bilmem,bu yüzden bı ara beni resmen parmağında oynatmıştı..bir gün kavga ettik ve ayrıldık,tak etmişti artık bana da bitmişti benim için o yüzden hiç aramadım sormadım gezdim tozdum 3 gün snr o msj atmaya aramaya başladı..baya bı ugrasti affetmem için..ister istemez kaçan kovalanir taktığını uyguladım :) farkında olmadan yani:) e ise yaradı :)) barıştık ve o tamamen olumlu yonde değişti hersey daha güzel oldu :))

Cnm,bence de hersey dozunda olacak yoksa gercekten fazla naz asik usandiriyor...-tatlicadiarzu-

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
aynen bana biri böyle uzun zaman naz yapsa Koyarım tekmeyi
bu ne yaw Erkek dediğin biraz sertte olacaklaelaelaelaelae

herseyin yeri ve zamanı vardır bence..
ben öyle kaciyim kovalasın vur kaç yapıyım sürünsun fln yapabilen biri degilimdir..ayrıldıysak gerekirse kopek gibi yalvarırım içimden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranırım..pek taktik bilmem,bu yüzden bı ara beni resmen parmağında oynatmıştı..bir gün kavga ettik ve ayrıldık,tak etmişti artık bana da bitmişti benim için o yüzden hiç aramadım sormadım gezdim tozdum 3 gün snr o msj atmaya aramaya başladı..baya bı ugrasti affetmem için..ister istemez kaçan kovalanir taktığını uyguladım :) farkında olmadan yani:) e ise yaradı :)) barıştık ve o tamamen olumlu yonde değişti hersey daha güzel oldu :))

Cnm, ben bu kacma/kovalama isini hic anlayabilmis degilim, nereye kadar gider bu taktik?? :sm_confused:
Neyse, barismaniz cok iyi olmus, ikiniz de birbirinizin degerini bilin, ask gercekten cok emek,ozveri istiyoropuyorumnanaktan

bu teknik her erkek için geçerli olmuyo malesef, ben duygularımı açık açık söylemeyi yeğliyordum fakat baktımki taktik uygulamak şart !! bir erkekle kesinlikle ilgilenmeyeceksin :1closedeyes:

Bencede kesinlikle bir erkekle ilgilenmeyeceksin. Biz neden biraz ilgi görmeyince meraklanıyoruz insanoğlunun doğasında var bu aslında biraz gizemli olanı istemek.

kaçın kaçın ama abartmayın yaws ...abartınca bu sefer kovalayan taraf olmak durumunda kalırsınızyasakkelime

ya arkadaşlar şimdi ben birini seviyodum söyledim uzun zamandır görüşmüyoduk buluştuk ogün çıkmaya başladık beni sevdiğini söylüyodu ama aşık olmadığını söyledi kaç kere, bağlanmamış. hep ilk konuşmayı ben başlatırdım ilk mesaj bendn ayrılıcamı söyledim falan ama gene kovaladım şimdi kendimi geri çektim biraz ama söyle bi düşününce sanki beni kendine bağlamaya çalışıyo mesajlara geç cevap veriyodu falan napsam kaçsammı yoksa kaçarsam oda kaçamı bana fikir verseniz ne yapsam bana aşık olur?

kesinlkle kaçan kovalanır.bir kadın bir erkeğe 'beni her an kaybedebilirsin' duygusunu yasatmalı.bir erkeğe ona olan bağlılığını çok fazla belli edince bence gizemi kalmıyo kadının erkekler gözünde.erkekler bu yüzden iiyilikten çok fazla anlamıyorlar.Bence kadınlar da biraz erkekler gibi davranmalı.ilişki biterse yıkılmayacağımızı bilmeliler.ve de bir ilişki biterse tabi ki sevginizin arkasında durun ama sürünmeyin.emin olun onlara bu çok daha koyuyo çünkü erkek egosu böyle bişi kaçan kovalanır mantığı :) 2 kere yaşadım ve gördüm:dance:

tamamen dogru benım erkek arkadasım baslarda o kadar cok pesımden kostukı ben hıc tınmıyordum cok fazla baglı degıldım ama zamanla bıseyler paylastıkca gıtgıde baglandım bana sureklı sen benden ayrılcaksın yok sen benden sıkılcaksın bılıyorum bılıyorum dıyıp duruyodu sonrasında da ben baglandım ona onu ne kadar sewdıgımı onsuz yapamıycagımı soyledım tutamam cunku ıcımde ama sımdı kı aklım olsa ona asla bunları soylemezdım ondan sonra bu bı degıstı artık ne dusunduyse aptal bı hawalara bı artıslıklere falan gırdı bı baktım kowalayan ben olmusum ben kowaladıkca o kacar olmus bunu fark ettıgımde ıs ısten gecmıstı artık ılıskım bıtmıstı keske ona o kadar guwernmeseydım tamam artık kesın benım ılerde yasamımı bırlestırıcegım ınsan bu demıstım hıc benı uzmez sureklı benı onemser dıye dusu nmustum ama ne zamnakı ondan kopamıycagımı anladı hersey degısı su saatten sonr E KADAR TAKMIYOR GIBI DURMAYA CALISSAM da yokk olmuyor cunku mona o kadar guwen wermısım kı:KK43: bakalım donucekmı onsuzda hayatıma dewam edebılıyormusum gıbı dawranmaya calısıyorum ama bakalım umarm arar:KK43:

Kaçmak her zaman işe yaramıyo. Ben kaçsam o da kaçıyo ben yaklaşında o daha çok yaklaşıyo opuyorumnanaktan. Hele cilve yapsam adam biter ama pek yapamıorum mu ne boshayallersmile

Son düzenleme:
X