Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gelgit, gözün aydın canım.. oh ne güzel ya... Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. listeyi hemen güncelledim.. senin oğlan sırayı bozuverdi birden :)

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim bendede kan pıhtılaşması çıktı sonuçlarımı 3 tane doktora gösterdim hepside güzel şeyler söylediler çok şükür iğneye gerek kalmayabilirmiş hakkımızda hayırlısı olur inş..

sevgili smmm06 lütfen doktorunla konuşmadan bu kadar strese girme riskli çıkması bebeğinde bir sorun olması anlamına gelmiyor benim bildiğim 2 li testin daha güvenilir olduğu belki içini rahatlatır benim bir arkadaşımda ikili test üçlü test amniyosentez hepsi riskli çıktı doktorlar sen bu çocuğu doğurma sakat bir çocukla ne yapacaksın dedi arkadaşım kıyamadı ve doğurdu allaha şükür nur topu gibi bir oğlu var hiç bir sorunu yok bu testler tanı koyan testler değil sadece tarama testi yani sakat çocuk doğurma riskini ölçüyor orda çıkan riskte bebeğinde bir sorun olduğu anlamına gelmiyor lütfen ne kendini nede bebeğini üz bir an önce doktorunla konuş içini rahatlat inşallah güzel haberlerle dönersin canım

çalıkuşu demek operasyon cuma günü inşallah sorunsuz bir şekilde çıkarsın operasyondan ve en kısa sürede allah sana şöyle nur topu gibi bir bebek verir çektiğin bütün sıkıntılarıda unutur gidersin inşallah canım benim senin için dua edeceğim allah yardımcın olsun sevgiler

gelgit canım benim maşallah şurda ne kalmış ya allahım 5 gün maşallah senin bu oğlan baya hızlı baksana vakit kaybetmeden annesinin kollarında olmak istiyor anlaşılan inşallah sağlıklı bir şekilde acısızı ağrısız kucağına almak nasip eder canım allah bu günleri bizede nasip eder inşallah bizim içinde dua et olurmu canım herşey gönlünce olsun küçük oğlunun adını ne koymayı düşünüyorsun bir karar verdinmi nazlı bu sorum sanada daha önce sordum ama cevap yazmamıştın hepinizi çok öpüyorum

papatya süreyya canım neler yapıyosun ....girmedinmi detaylıya ....küçük prensesin nasıl artık annesini üzmüyordur umarım bugünlerde işler biraz yoğun fazla fırsat bulamıyorum pcye girmeye bizde küçük oğluşumla iyiyiz en son 50 lik şeker yüklememiz yüksek çıktı 100 lük şeker yüklemesi normal çıktı bu yüzden diyet falan vermedi ama şekerli gıdaları kesmemi istedi allahtan şekerli gıdaları fazla canım çekmiyor ne varsa meyve ekşi şeyler kilo almamda hızlandı fazla birşeyde yemiyorum ama alıyorum anlamadım doğrusu bu gidişle doktordan fırça yiyeceğim çünkü 32 haftadan sonra daha çok kilo alınıyormuş şu anda sadece göbek olarak gözüküyor ama sonra nasıl olurum bilmiyoruma.s.

kızlar günaydın dün lütfü beyle görüştüm 3 lü testim için normal çıkmış dedi sadece afp ye bakılıp yorum yapılmaz dedi yaşına göre 1/871 risk normal dedi ama yinede ben ikna olmadım niye afp düşük çıktı nette okudum bir sürü şey orda hep down sendromu riskli bebeklerde düşük çıkar yazıyo artık hayırlısı ayrıntılı ultrasonda bişey varsa çıkar heralde

Kızlar herkese günaydın bişi sorucam size benim için çoooook önemli yardımlarınızı bekliyorum ikili testi yüksek çıkanlarınız oldumu ve amniyosentez yaptıran oldumu lütfen paylaşımlarınızı bekliyorum herkese mutlu bir gün diliyorum.

merhaba kızlar.şimdi doktordan geldim.evet yanlış duymadınız akşam 7 de randevum vardı.beni hamile görünce sağolsun kız cok yoğun eviniz yakınsa eve gidin 10 da gelin dedi.gece muane olduk geldik.bebeğimiz iyiydi çok şükür ağzını açıp kapatıyordu amniyon sıvısını içiyordu galiba.çok çok hareketliydi doktor çok iyi kasları kuvvetli vuruyor dedi ahhhh dedim bana sorun bir de canımı yakıyor nasıl dedim uykudan uyandırıyor dedim.neyse gelelim asıl habere doğum tarihimizi aldık veeeeeeeeee:
27 temmuz da sezeryan oluyorum.malum 35.haftamda kanamam gelmişti vebiraz riskli gördü bu yuzden genel anesteziyle olacağım.içinde şüphe varsa başka doktora gidebilirsin dedi ama ben hiçbir ekilde sorumluluk almam o zaman dedi.biraz da tuzlu geldi ama elimiz mahkum bebeğimiz için herşeye değer.10 gun var diye düşünüyordum 5 gün kaldı birdenbire.
allah sağlıklı bir ömür nasip etsin canım....

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim bendede kan pıhtılaşması çıktı sonuçlarımı 3 tane doktora gösterdim hepside güzel şeyler söylediler çok şükür iğneye gerek kalmayabilirmiş hakkımızda hayırlısı olur inş..
maşallah canım her şey güzel olsun senin için...

sidocuğum yanıt yazdığın için çok teşrkkür ederim.2. düşüğümden sonra bize çapada kromozom anomalisi yapıldı.Onlar normal çıktı.Ama yinede doktorumuz çocuğumuz özürlü olduğu için tüp bebek denememezde genetik incelem yaptırmamızı önermişti yaptırdık.5 embriyoya inceleme yapıldı 4 tanesi sağlıklıydı.1.kaliteydi hepsi 3 tanesi transfer edildi ama olmadı işte.Sen de İstanbuldasın bana doktor önerirmisin ben de istanbula gidiyorum çünkü.Hamileliğin hayırlı olsun senin de Allah kucağına almayı nasip etsin inşalalh öptüm

kızlar günaydın dün lütfü beyle görüştüm 3 lü testim için normal çıkmış dedi sadece afp ye bakılıp yorum yapılmaz dedi yaşına göre 1/871 risk normal dedi ama yinede ben ikna olmadım niye afp düşük çıktı nette okudum bir sürü şey orda hep down sendromu riskli bebeklerde düşük çıkar yazıyo artık hayırlısı ayrıntılı ultrasonda bişey varsa çıkar heralde

şükür canım sevindim aklım sende kalmıştı dünden beri sıkıntını anlıyorum ama daha sakin olmak için elinden geleni bebeğin için yapmalısın inşallah sonu çok güzel olur inşallah canım

gelgitcim canım sayılı gün bitti mis kokuluna kavuşmana az kaldı inşallah sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canım

Çok teşekkür ederim canım.Ama benim çocuğumun da hiçbir teşhisi yok.6,5 sene çapa tıp fakültesinde araştırma yapıldı.3-4 kez yurtdışına tahliller gönderildi hiçbirşey bulunamadı.Sonunda doktorlar da pes etti.Artık hastalık aramıyorlar.Ne doğumda ne de doğumdan sonra hiçbir kötü hikayemiz olmadığı için anne karnında herhangi bir iletişim problemi yaşamışsınızdır onu sen hissedemezsin demişti doktorlar.Ben de onun için bu konuya çok taktım.Bence aspirin yeterli gelmedi.

gelgitcim gözün aydın olsun :)) valla cok sevindim :))) hayırlı doğumlar olsun sağlıkla gelsin minik melek :)))

merhaba kızlar.şimdi doktordan geldim.evet yanlış duymadınız akşam 7 de randevum vardı.beni hamile görünce sağolsun kız cok yoğun eviniz yakınsa eve gidin 10 da gelin dedi.gece muane olduk geldik.bebeğimiz iyiydi çok şükür ağzını açıp kapatıyordu amniyon sıvısını içiyordu galiba.çok çok hareketliydi doktor çok iyi kasları kuvvetli vuruyor dedi ahhhh dedim bana sorun bir de canımı yakıyor nasıl dedim uykudan uyandırıyor dedim.neyse gelelim asıl habere doğum tarihimizi aldık veeeeeeeeee:
27 temmuz da sezeryan oluyorum.malum 35.haftamda kanamam gelmişti vebiraz riskli gördü bu yuzden genel anesteziyle olacağım.içinde şüphe varsa başka doktora gidebilirsin dedi ama ben hiçbir ekilde sorumluluk almam o zaman dedi.biraz da tuzlu geldi ama elimiz mahkum bebeğimiz için herşeye değer.10 gun var diye düşünüyordum 5 gün kaldı birdenbire.

çok sevindim canım allah tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallah :nazar:

X