Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

papatya süreyya canım neler yapıyosun ....girmedinmi detaylıya ....küçük prensesin nasıl artık annesini üzmüyordur umarım bugünlerde işler biraz yoğun fazla fırsat bulamıyorum pcye girmeye bizde küçük oğluşumla iyiyiz en son 50 lik şeker yüklememiz yüksek çıktı 100 lük şeker yüklemesi normal çıktı bu yüzden diyet falan vermedi ama şekerli gıdaları kesmemi istedi allahtan şekerli gıdaları fazla canım çekmiyor ne varsa meyve ekşi şeyler kilo almamda hızlandı fazla birşeyde yemiyorum ama alıyorum anlamadım doğrusu bu gidişle doktordan fırça yiyeceğim çünkü 32 haftadan sonra daha çok kilo alınıyormuş şu anda sadece göbek olarak gözüküyor ama sonra nasıl olurum bilmiyoruma.s.[/QUOTE]

Merhaba canım , ikinci şeker yüklemen aklımdaydı , naaptın diye yazmayı düşünüyordum..ıyi çıkmasına çok sevindim..Ben de dün tetanos aşısı oldum , bi sorun yaşamadım çok şükür , ama sabahtan beri acayip halsizlik var , aşının etkisi olabilir mi diye düşünüyorum..Hemşire ateş yapmasın diye soğuğa yakın ılık duş al demişti , gerçekten de iyi geldi , ateşim çıkmadı çok şükür ..Benden sonra yaptıracak arkadaşlar hiç korkmayın , hiç acımıyor , gelip geçiyor ..

Canım , ayrıntılıya girdim..Kan akımına da baktı doktorum..Herşey yolunda dedi çok şükür...:nazar: Sırada şeker yüklemesi var , 3 hafta sonra yaptırıcam , inşallah benimki de iyi çıkar...Benim de kilo alımım hızlandı canım , 6. aydan itibaren normalmiş ama çok enteresan gerçekten , ben de abur cubur yemediğim halde hızla kilo alıyorum.. Hayırlısı napalım ...

Böyle işte canım , kızımdan sevimli oğluna sevgiler...Benden de sana...Allaha emanet olun canım...

Son düzenleme:
arkadaşlar selam bebeğimin cinsiyetini öğrendim doktor büyük ihtimal kız dedi bi prensesim olacak işallah allahım sağsalim hayırlısıyla kucağımıza almayı hepimize nasip etsin bakalım test sonuçları nasıl çıkacak bendende 3 lü test istediler birazdan sonuçları almaya gidicem hayırlısı olur işallah
kahve lokumcum listeye prensesimide eklermisin canım hepiniz allaha emanet olun

sidocuğum yanıt yazdığın için çok teşrkkür ederim.2. düşüğümden sonra bize çapada kromozom anomalisi yapıldı.Onlar normal çıktı.Ama yinede doktorumuz çocuğumuz özürlü olduğu için tüp bebek denememezde genetik incelem yaptırmamızı önermişti yaptırdık.5 embriyoya inceleme yapıldı 4 tanesi sağlıklıydı.1.kaliteydi hepsi 3 tanesi transfer edildi ama olmadı işte.Sen de İstanbuldasın bana doktor önerirmisin ben de istanbula gidiyorum çünkü.Hamileliğin hayırlı olsun senin de Allah kucağına almayı nasip etsin inşalalh öptüm

canım ben tekirdağ merkezdeyim.sımdı soyle soyeyeyım.sana yapılan kromozom analızlerı ıle sadece anomalıler tespıt edılebılıyokı.oysa bızım kı farklı bı durum.kan pıhtılasması ıcın genetık testler var.onların yapılması gerek anlasılması ıcın.eger test sonuclarında pıhtılasma cıkarsa o zaman ıgne kullanıyosun.bı ara goruselım tabıkı.bak ben soyle bı yol ızledım.sana anlatayım yasam hastanesıne gıttım.kan pıhtılasması tahlıllerını yaptırmak ıstıyorum dedım.doktor once gerek yokkı bı daha gebelık dene olmazsa yaptırırız dedı.yok dedım kesınlıkle vakıt kaybetmek ıstemıyorum.yaptırıcam o tahlıllerı dedım.o zaman yaptılar.ve dusuk duzey pıhtılasma cıktı.doktor bana ıgne verdı..onu kullanıyorum hergun.coook sukur 7 bucuk aylık olduk.bence sende daha fazla vakıt kaybetme.oyalanma orda burda.tahlıllerı yaptır.sorun cıkarsa en azından ıgnelerı olur ve bebgıne kavusursun.cıkmazsada ıcın rahat bı daha denersın....nacızane tavsıyelerım...

arkadaşlar selam bebeğimin cinsiyetini öğrendim doktor büyük ihtimal kız dedi bi prensesim olacak işallah allahım sağsalim hayırlısıyla kucağımıza almayı hepimize nasip etsin bakalım test sonuçları nasıl çıkacak bendende 3 lü test istediler birazdan sonuçları almaya gidicem hayırlısı olur işallah

canım demek bir kız da sende ne güzel kızlar da çoğalmaya başladı. çok sevindim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah 3 lü sonucunda tertemiz çıkar canım öptük sizia.s.

ravza1818
tebrik ederim insallah prensesin hayırlısıyla saglıkla sıhhatle dogar. cok sevınıyorum boyle haberler duyunca belkı bır gun bende aynı haberlerı verırım sızlere cooooooooook ıstıyorum çünkü hıc farketmez prens prenses saglıkla bı bebegım olsun yeter insallah allah benım gıbı ısteyen herkese verır o mınıcık melegın kokusunu duymayı cok ıstıyorummmm...:ecrin_bebek:

canım demek bir kız da sende ne güzel kızlar da çoğalmaya başladı. çok sevindim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.inşallah 3 lü sonucunda tertemiz çıkar canım öptük sizia.s.

canım benim saolasın 3 lü testimizde çok güzel çıktı diğer tahlillerimde iyi yalnız iğnemi 1 gün durup bi gün yapıcam bebişimin boyuda kilosuda gayet iyiymiş çok mutluyum allahım isteyen herkese versin hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın
sonuyokcum kahve lokum melek 76 reis devrim ve adını sayamadığım bebiş isteyen arkadaşlarım en kısa zamanda sizinde göbüşünüz bebişle dolsun allahım sizinde yüzünüzü güldürsün
ve hamile arkadaşlarım allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin
sen nasılsın bacım prenses nasıl artık tekmeleri iyice kuvvetlenmiştir adı konusunda karar verebildinizmi allaha emanet olun sen ve prensesin öptüm senin kıza bacı geliyo ŞenizhihoyyytŞeniz:teytey::nazar::teytey:

ravza1818
tebrik ederim insallah prensesin hayırlısıyla saglıkla sıhhatle dogar. cok sevınıyorum boyle haberler duyunca belkı bır gun bende aynı haberlerı verırım sızlere cooooooooook ıstıyorum çünkü hıc farketmez prens prenses saglıkla bı bebegım olsun yeter insallah allah benım gıbı ısteyen herkese verır o mınıcık melegın kokusunu duymayı cok ıstıyorummmm...:ecrin_bebek:

canım saol sağ salim hayırlısıyla doğsunda işallah kız oğlan farketmiyor inan allahım o günleri sanada göstersin işallah elbet sende mutlu haberi verceksin
sen nasılsın canım iyisisindir işallah yüce rabbim her şeyin hayırlısını en iyisini bilir yüce rabbim seninde yüzünü güldürsün allah yar ve yardımcın olsun

insallah canım o gunlerı gormeyı cok ıstıyoruz. burdakı annelerımızı anne adaylarımızı duydukca okudukca daha cok umıtlenıyorum. toparlandım artık aklıma getırmemeye calısıyorum. ama yınede cok ıstıyorum bıraksa doktor hemen bıdaha hamıle kalmak ıstıyorum ama ıste vucudumun toparlanmaya ıhtıyacı var mecbur beklıycez bıraz daha hep beklemeyle gecıyo ama napalım ınsallah sonu guzel olsun dıyoruz. dun 3 aylık bır bebegı kokladım allahım acaba dunyada bundan daha guzel bı koku varmı dıye dusunuyorum okadar guzel kokuyorkı bır melek sankı dunden berı daha cok ıstıyorum ama dedıgım gıbı beklıycez ınsallah uygun zamanında allah bızede herkese de nasıp etcek ınanıyorum. su an hamıle olan anne adaylarımız dua ederken bızım ıcınde dua edın ınanıyorumkı su an sızın dualarınız gerı cevrılmeyecektır.opuyorum tekrar hayırlısı olsun ınsallah sag salım kucagına aldıgın gunlerıde burda yazarsın umarım...

ravzacım cok sevindim cok şükür herseyi yolunda minik prensesimizin :Saruboceq: allahım hep ii haberlerinizi almayı nasip etsin :Saruboceq:

Merhaba canım , ikinci şeker yüklemen aklımdaydı , naaptın diye yazmayı düşünüyordum..İyi çıkmasına çok sevindim..Ben de dün tetanos aşısı oldum , bi sorun yaşamadım çok şükür , ama sabahtan beri acayip halsizlik var , aşının etkisi olabilir mi diye düşünüyorum..Hemşire ateş yapmasın diye soğuğa yakın ılık duş al demişti , gerçekten de iyi geldi , ateşim çıkmadı çok şükür ..Benden sonra yaptıracak arkadaşlar hiç korkmayın , hiç acımıyor , gelip geçiyor ..

Canım , ayrıntılıya girdim..Kan akımına da baktı doktorum..Herşey yolunda dedi çok şükür...:nazar: Sırada şeker yüklemesi var , 3 hafta sonra yaptırıcam , inşallah benimki de iyi çıkar...Benim de kilo alımım hızlandı canım , 6. aydan itibaren normalmiş ama çok enteresan gerçekten , ben de abur cubur yemediğim halde hızla kilo alıyorum.. Hayırlısı napalım ...

Böyle işte canım , kızımdan sevimli oğluna sevgiler...Benden de sana...Allaha emanet olun canım...

papatyacım vucudun ödem yapıo olabilir.tuz kısıtlaması yapabilir hatta dokoruna danısarak tamamen tuzu kesebilirsin.günde bir tane mutlaka mineralli su veya maden suyu iç.ama ütünde soda yazmasın buna dikkat et.tuzu kesersen bu sulardan tuz ihtiyacını karsılayabilir ödem illetinden kısmen kurtulabilirsin.ben şeker diyeti yaptığım halde tam 21 kilo aldım bu ödem yüzünden.ve halada atamadım ödemi :umursamaz:

ravzacım cok sevindim cok şükür herseyi yolunda minik prensesimizin :Saruboceq: allahım hep ii haberlerinizi almayı nasip etsin :Saruboceq:

celencim saol canım hepimizin iyi haberleri olur hep işallah hiç kötü haber vermeyiz biliyomusun senin mink prensesi eşime gösteriyorum bak diyorum bu topiğimizin ilk gülü eşim kızının yanaklarını ısırmak istiyormuş işallah diyor bizim zillide doğarsa böle olsun diyor allahım kızını sana ve eşine bağışlasın güzel günler görün beraber

celencim saol canım hepimizin iyi haberleri olur hep işallah hiç kötü haber vermeyiz biliyomusun senin mink prensesi eşime gösteriyorum bak diyorum bu topiğimizin ilk gülü eşim kızının yanaklarını ısırmak istiyormuş işallah diyor bizim zillide doğarsa böle olsun diyor allahım kızını sana ve eşine bağışlasın güzel günler görün beraber

allahım daha güzelini versin.hepsinden önemlisi hayırlı evlatlr versin :Saruboceq: inşallah anane dede olduumuz günleride görürüz kaydirigubbakcemile3

celen hamileliğinde kızının hareketlerini kaçıncı haftada hissetdin hatırlıyormusun benim 16 cı haftam bitmek üzere daha pek bişey hissedemiyorum

celencim izmirn neresindesin canım
ravzacım prensesin sağlıcakla sana gelir inşallah güzelim

celen hamileliğinde kızının hareketlerini kaçıncı haftada hissetdin hatırlıyormusun benim 16 cı haftam bitmek üzere daha pek bişey hissedemiyorum
19. haftanın ortalarında hissettim tam olarak..16. haftalarda gaz oynaması gibiydi.karıtırıo olabilirim die tam kesin oynamayı sayıyorum ben.
celencim izmirn neresindesin canım
ravzacım prensesin sağlıcakla sana gelir inşallah güzelim

bucadayım baharcım.sen?

herkese merhaba ben genelde bu bölümü okuyorum ama benim bir sorum olcak cevaplarsaniz sevinirim bildigim 6 -7 düsügüm oldu bi saglikli kizim var yine bir evlat sahibi olmak istiyorum saglikli hayirlisindan
düsüklerimin sebebi kromozon anomalisi testlerde cikti bende bugün dr a dedim ki bu düsüklerden hic birdemi saglikli degildi kanda pihtilasma varmi yokmu ögrenmek istiyom diye yarin kan alincak ne üzerinden istemem lazim yani yoksa kendileri biliyomu örnegin protein s-c veya baska örnekler gibi ve bi sorumdaha esimin annesinde tromboli vardi gecen yil vefat etti bu düsüklerde herhangi bi faktörü olabilirmi eger cevap verirseniz sevinirim hepimizin allah yardimcisi olsun

özellikle celen canim senin bayagi bilgin var aydinlatirsan sevinirim yarin kan vercem en azindan istemem gereken dr dan bisey varmi

özellikle celen canim senin bayagi bilgin var aydinlatirsan sevinirim yarin kan vercem en azindan istemem gereken dr dan bisey varmi

canım cok cok gecmiş olsun bende 7 bebek kaybettim mafoldumben 8, de kavustum bebeğime allahıma bin şükür :Saruboceq:
hangi hastaneye gidiosun*yani kanı devlet hastanesindemi yoksa üni.hatanesindemi vericeksin?benm sana tavsiyem eşinin ve senin kanlarınızın üni.hastanesinde alınıp yine üni. nin genetik tıp bölümüne gönderilmesi..orda merak ettiğin herseyin sonucu cıkıcak.hatta eşinin annesinden kaynaklanan sorunuda.sonuclar biraz gec cıkabilio.biz 1 bucuk-2 aya yakın kadar bekledik.doktorun devlet hastanesindeyse ona üni. ye sevk etmesini sööle.sevkini aldıktan sonra üni.de hematolojiye veya benm yaptığım gibi kadın-doğum bölümüne git.kanının genetik tıpta incelenmesini istediğini sööle..yerimseniben

of şimdi gördüm almanyadaymıssın :KK43:( ordaki prosedürü en ii calıkusumuz vvar o bilir.sana bu konuda en ii yardımcı olucak o bitanem yaaaaaaa :KK43:((

X