Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

yatmıyorum canım ben iftardan sonra yapıyorum iğnemi şuanda.zaten oturarak yapıyorum.sonrada kalkıyorum.

Hiç çektirmek istemiyorum bu histeroskopiyi neden bilmiyorum artık çok yoruldum önümüzdeki ay gebe kalmayı planlıyordum düzenli geliyor adetim ama öncesine göre daha az bak seninde azalmış ama yapışıklık çıkmamış off off şu mubarek günlerde Rabbim biraz azaltsa sıkıntımızı bende bunu öğrenmek istiyordum yani kürtaj sonrası sadece benim kanama miktarımda mı azalma oldu diye ama belli bir çok arkadaşın olmuş demekki çok etkileniyor rahim aslında celende baya kürtaj geçirmiş biri ulaşamıyorum ki onada sorayım :Saruboceq:

sevgili SÜLAL;benimde kürtajdan sonra adetim epeyce azalmıştı.ama ben bunun sebebinin yapışıklık olabileceğini filan bilmiyordum o yüzdende hiçbişey yaptırmadım.kürtajımdan sonra1 yıla yakın korundum sonra bıraktım korunmayı bırakıncada hemen kalabildim hamile.inşallah seninde öyle olur lütfen stres yapmamaya çalış buda etkiliyor çünkü biliyorsun.Allah yardımcımız olsun...

bugün doktora gittim kalp atımını aldım bebeğin.mutlu oldum.ama bakalım 3 aya kadar riski var
birde iğne raporu çıkardım.normalde 5 hafta 6 günlük.doktor 6 hafta 2 günlük ölçümlere göre dedi.biliyormusunuz 5 bebek kürtaj oldum hiç birinin kalp atışını duyamadım.şuan heran bir şey olcakmış gibi içim buruk
birde çalışıyorum.öğretmenlik 3 e kadar ayaktayım sınıf çok kalabalık.okul eve uzak. bakalım 9 ayı getirebilecekmiyim.

merhaba mumamu;kalp atışlarını duymana çok sevindim.inşallah sonuna kadar herşey yolunda gider bundan sonrada.kendine ve bebişine iyi bak lütfen.sevgiler...

arkadaşlar herkese merhaba..burdaki yazıları okuyorum kaç gündür hala bitiremedim.acaba bana da umut olur mu diye!! sanıyordumki bu dertte sadece ben varım:-)) gülüyorum şimdi kendime..iki tane düşük yaptım ilkini kendim düşürdüm 9 haftalıkken.ikincisini 11 haftalıkken kalbi durmuştu.ikisinde de kürtaj oldum.allahım hiç birimize birdaha yaşatmasın bu üzüntüyü..benimde kanımda sıvılaşmama problemi varmış..mthrf1298 mutasyonu heterozigot bende..aslında ne demek olduğunuda bilmiyorum..ben ikinci bebeğimde clexane 0,4 iğne oldum karnımdan.ama yinede öldü karnımda anlayamadık nedenini..burada okuduklarıma bakılırsa bazı arkadaşlarım iğneden olumlu sonuçlar almışlar ne güzel..banada biraz bilgi verebilir misiniz bu konuda sizinkiler nasıl oldu??kan sıvılaşmamasının nedeni hangi mutasyondu acaba sizde?? bilgi verirseniz çok mutlu olacam..sevgiler hepinize..sağlıklı bebekler nasip eder inşallah Allah hepimize

kan sıvılaşmaması demiyelim kan pıhtılaşması sorunum var diyelim şuna.ayrıca canım ilkini ben düşürdüm demişsin.hayır sen düşeremezsin canım.öyle bi yetkin yok.belki biincinde olmadığın için dikkatsiz olmussundur ama sen düşürmedin.Allahın takdiri canım.kimse bunu yapamaz.ama isteğine bağlı kürtaj olduysan iok ediyor canım.blemem ama düşük yaptım diyorsun.o sekilde düşünme ilk önce.bunu söylemek istedim.unutmakı doğa sağlıklı olmayan bir bebeği bunye kabul etmiyor ve kendi kendine yok ediyor.bunu her sağlık sitesinde okuyabilirsin.sormak istediğin birşey varsa sor canım.

ilki kanamayla başladı hastaneye yattım sabaha kadar doktorum bekleyelim dedi sonrada ultrasonda bebek görülmeyince düşmüş dedi.kürtaj oldum sonra..arkasından testler yapıldı mthrf1298 mutasyonu heterozigot diye iğne olacaksın hergün hamile kalınca demişti doktorum.bende öyle yaptı öğrenir öğrenmez iğneye başladım ama sonuç yine hüsran oldu..

hayır canım haile değilim.benim doktorum bana gebe kalmadan önce başlattı iğneleri.hazirandan bu yana korunmuyruz ama hala gebe kalamadım.

bende clexan 0.4 kullanıyorum.burdaki arkadaşların hepsi bebeaspiriniyle başlamıs hamile kalıncada iğneye başlamıslar.tek benim gebelik öncesi iğneye başlayan.

evet canım benim bir arkadaşım var 5 tane düşük yaptı onda da aynı problem var o da önce bebek aspirini kullanıyor hemilelikte iğneye başlıyor gerçi 3 seferdir bunu yapmasına rağmen yine de bebeğine kavuşamadı.

canım ben 2 düşük yaptım.2.düşüğümden sonra birsürü testler yapıldı.genetik testler yapıldı bendede mthfr c677 homozigot çıktı.

birde diyetten bahsediliyor bu problemi yaşayanlar için.bazı yiyeceklerden uzak duruluyormuş.senin bir bilgin var mı bu konuda??

X