Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

evet kan testini sormuştum canım saol. peki adete 8-9 kala ara kanamanın olması ne anlama gelir biliyormusun?

çok yoğun değil ama öyle lekelenme de değil yerleşme ne demek :KK43:
bebeğin yerleşmesi değildir umarım

beebğin yerleşmesi demek canım lekelenme
canım bence bi kan ver için rahatlasınn

kocişim geldi kacmış anammmm dedim gördügümde cok sevinçliyim ogluşumda babası geldi durmadan oynuyo yaff valla sevinmiş gibi öptüm arkadaşlarımı sabaha ucakla döncek görüşürüz arkadaşlarım

uzman tv adlı nette bır yerde ızlemıstım cnm ılk haftalarda bılınmeden alınan ılaclar bebegı o kadarf kolay etkılemez dıyordu doktor,kalbını bozma cnm benım hayırlısı olsunn

evet tatlım uyuyamıyorum gecelerı artık...Gecıcek bunlarda arayacagız bu gunlerımızı sanırım cunku bu seferde bebişlerımız uyanacak gecelerı acıkacak :)))

Arkadaslar 5 haftalık hamıleyım tekrardan.Bu hamileliğimde de karın ağrılarım var.doktorlar da bunu onemsemıyorlar.benım gibi karın ağrısı çekenler var mı? korkuyorum tekrar bebişimin düşmesinden:KK43:( ilk hamileliğimde kalp atısını duydugum gunun ertesi günü düşmüştü bebeğim,idrar yolları enfeksiyonu sebeb olmustu) yarın idrar testi yaptıracagım iltihap için.
bunu konuda bana yardımcı olursanız cok sevınırım

kızlar 10 gün önce hcg değerim 407 idi dün yaptırdığım kan testi 2308 çıktı.dr.rahmimdeki kesenin 8 mm olduğunu ve 3,5 haftalık hamile olduğumu ancak son hcg değerime göre kesenin büyümemiş olduğunu söyledi.bir sonraki adetimle düşürecekmişim.çok da heveslenmiştik ama kısmet değilmiş.kan değerim 10000-55000 arası çıksaydı normal bir gebelik olacaktı.tek teselli dış gebelik olmaması.inş.kürtaja da gerek kalmadan atlatırım.ilk hamileliğimdi.o yüzden test falan yaptırmayacağım.inş. ikincisi sıkıntı yaşamadan olur.bir daha kalp atışını duymadan hamileyim diye sevinmeyeceğim.

kocişim geldi kacmış anammmm dedim gördügümde cok sevinçliyim ogluşumda babası geldi durmadan oynuyo yaff valla sevinmiş gibi öptüm arkadaşlarımı sabaha ucakla döncek görüşürüz arkadaşlarım
ayy canım ya gözünn aydınn çok sevindim aplacım sarık kocişine bugün mışıl mışıl

saol canım ya doğru söylüyosun hiç rahat değilim bir iki gün geçsin kan vericem.
hakkında hayırlısı olsun canımmm
kızlar 10 gün önce hcg değerim 407 idi dün yaptırdığım kan testi 2308 çıktı.dr.rahmimdeki kesenin 8 mm olduğunu ve 3,5 haftalık hamile olduğumu ancak son hcg değerime göre kesenin büyümemiş olduğunu söyledi.bir sonraki adetimle düşürecekmişim.çok da heveslenmiştik ama kısmet değilmiş.kan değerim 10000-55000 arası çıksaydı normal bir gebelik olacaktı.tek teselli dış gebelik olmaması.inş.kürtaja da gerek kalmadan atlatırım.ilk hamileliğimdi.o yüzden test falan yaptırmayacağım.inş. ikincisi sıkıntı yaşamadan olur.bir daha kalp atışını duymadan hamileyim diye sevinmeyeceğim.

canım yaa walla dicek bişey bulamadım Rabbim sabır versinn inşalahh mucize olurdu bunlara gerek kalmazz çok üzüldüm canım

günaydın arkadaşlar iyi haftalar
benim SAT 1 eylül, cumartesi beta hcg yaptırdım 6300 küsür çıktı:nazar:
1 saate kadar doktora gidiyorum
inşallah hayırlı haberler alırım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hale aynı durumda bi arkadaşım vardı düşer dedi hatta arkadaşın 3 gün kanaması oldu
ama sonraki gidişinde kesenin içinde embriyo ve kalp atışını duydular
arkadaş da çok hazırlamıştı kendini moral olarak ama bu resmen sürpriz oldu ona

arkadaş çok dua etmişti ama bol bol dua et ve umudunu kaybetme derim ben.
hakkında hayırlısı ama inşallah.

Arkadaslar 5 haftalık hamıleyım tekrardan.Bu hamileliğimde de karın ağrılarım var.doktorlar da bunu onemsemıyorlar.benım gibi karın ağrısı çekenler var mı? korkuyorum tekrar bebişimin düşmesinden:KK43:( ilk hamileliğimde kalp atısını duydugum gunun ertesi günü düşmüştü bebeğim,idrar yolları enfeksiyonu sebeb olmustu) yarın idrar testi yaptıracagım iltihap için.
bunu konuda bana yardımcı olursanız cok sevınırım

arkadaslar tekrar hatırlatayım deıdm.bu konuda bılgısı olan var mı arkadaslar.

arkadaşlar bebeişinize bir şey aldınızmı ben atlet bile almadım korkudan 8 aylık ounca bynkutluay sen aldın mı tatlım 10 gündür grip oldum ölüyorum artık altsolunumuma indi kocam gitti ben hastanelere düştüm hava verdiler acaba bebişime bi şey olurmu maş.370 gr olmuş yaa

Tesekkurler cevabın ıcın arkadasım.
İnşallah benım gıbı kucağına almak ısteyen herkese Allah nasip eder.
aminn canım benimm inşalahhhh
arkadaşlar bebeişinize bir şey aldınızmı ben atlet bile almadım korkudan 8 aylık ounca bynkutluay sen aldın mı tatlım 10 gündür grip oldum ölüyorum artık altsolunumuma indi kocam gitti ben hastanelere düştüm hava verdiler acaba bebişime bi şey olurmu maş.370 gr olmuş yaa

aplacımm geçmiş olsun dikkat et kendine bak havalarda soğudu Allah korusun aplam dr biliyodur hamile olduğunu ona göre tedavi uygulamıştır korkma bebemm
bi kaç parça aldım datlumm bi takım aldım haztane çıkışıı
bi zıbın birde bşkli eşofman tarzı bişi aldım koyu bşkli babamız ona jest yaptımm
Rabbim hayırlısyla giydirmeyi nasib etsin inşalah
ohh kocişinnle hasret giderdin aplam darısı bi daha gelmesine inşalahh
bu arada neresindesin anknın

X