Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

selam kızlar benimde memişler çok küçük benden küçüğü yoktur yani o kadar küçük neler yapmalıyım büyümeleri için şimdiden teşekkürler

Canlarım ben şuan küç kullanmıyorum kullandığım zaman benim damarlarımdada belirginleşme oldu küçden kaynaklanıyodu sanırım ama şimdi küç kullanmıyorum sadec masaj yapıyorum masajdanda kaynaklanıyo olabilir masaj yaparken dikkatimi çekti baya bi belirgin dikkat edin bakalım masaj yağparkenmi belirginleşiyo yoksa dewamlı belirginmi damarlar benim göğüs we boyuna doğru damarlar belirgin sizin :uhm:

canım yaklasık uc ay hergun masaj yaptım ama boyle bı belırtı olmadı bence masajdan degıl kucden dır:1no2:

benim daha kçktr emin ol üstteki resm kadar alttaki gibi olsa keşke doğal ürünlerle

breast.aug.gel.27a_full.jpeg

üstteki resmin alttaki gibi olması için ameliyat şart bence. ama üstteki resimdeki biri buradaki yöntemleri denerse kesinlikle daha belirgin hale getirir. bir de sanki altta kio da almış o kişi. vücuttaki yağ oranıyla da alakalı göğsün büyüklüğü

ben 2 aydr takp ediyorum forumu hergün dznli başlangıçta hiç yokken alttaki kdr olduğunu söyleyen çok kişi var maskara var resim koynuştu hani kocaman bi 75 bedn senind ebaya büykmüş nikole kidman kadar felan diyodn han,i bana gelince nie amelyt dionuski senağlamasenağlamasenağlama korkrm amlyttan ben olmam hayatta

ben 2 aydr takp ediyorum forumu hergün dznli başlangıçta hiç yokken alttaki kdr olduğunu söyleyen çok kişi var maskara var resim koynuştu hani kocaman bi 75 bedn senind ebaya büykmüş nikole kidman kadar felan diyodn han,i bana gelince nie amelyt dionuski senağlamasenağlamasenağlama korkrm amlyttan ben olmam hayatta

tamam da canım hıc bırımızınkı oyle olmaz kı ama yanı alttakı cok buyuk yanı olsa olsa 80 en fazla oda yanı capı o kadar yoktur kı bellı zaten ortada hersey buyur ama o kadar olmaz sadece sana degılkı bızımde oyle yanı kendı cabamızla o kadar olması zor yanı

Üst resim 75 B beden
Alt resim söylememe gerek yok ondan büyük oldugu belli zaten 80 beden yani...
Bunların nesi yanlış bunların nesi büyük anlayamadım.
Sizlerin bedeni 70 veya 75 a ise 75 b size tabiki büyük gelecek bu cok normal.
Ama siz diger resimler için bunlar dogru bedenler derseniz bende size o zaman benim koydugum modellerin nesi yanlış derim.
Bedenler için niye yalan söyleyeceksem anlamadım.
Ben 75 b giyiyorum.İlk sütyen gibi rahatlıkla takabiliyorum.Onun kadar iyi taşıyabiliyorum bu bedeni hatta küçle heralde biraz daha büyüdü.Daha dolgun oluyor 75 b bedenler.
Ben yeni sütyen almadıgım için eskiler oluyor biraz daha sıkıyor daha cok frikik veriyor üstten ama rahatlıkla kullanabiliyorum.
Hatta içinde dolgusları olan cıkarılabilen sütyenim var 80 görünümünde bir 75 beden onu bile desteklerini cıkartıp artık diyorum rahatlıkla kullanabiliyorum.
Herkese dilerim ne diyeyim.Herkes diledigi ölcülere kavussun en kısa zamanda ama kırıldım gercekten...

bu göğsler ondan bile byk maskaryı takp ediyorum hep okudum msjlarını dümdüzmüş önceden şimdi bu kadrmş sizin ne kadrki bence çok büyük deil alttaki resimdekilr olmazmı diosunuz ne kadar olur peki sizce senağlamasenağlamasenağlama

bu göğsler ondan bile byk maskaryı takp ediyorum hep okudum msjlarını dümdüzmüş önceden şimdi bu kadrmş sizin ne kadrki bence çok büyük deil alttaki resimdekilr olmazmı diosunuz ne kadar olur peki sizce senağlamasenağlamasenağlama

bu resımler yıne daha kucuk sankı ama senın koydugun cıpklak baya buyuk oyle olması zor sanırım yanı:1shok:

X