Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

slm..ben k.ü.ç kullandım 1 ay psikolojik olarak dolgunlaştığını düşünüosun galiba.ama tekrar baslayıp 6 ay kesintisiz kullanıcam faydalı bişi sonuçta ama tadı kötü ya ona bi çözüm bulamadım henüz.

tadı için sadece hapı var istersen onu kullan diyebilirim.baska meyve suyuyla içen var yoğurtla yıyen varsuyla direkt alan var.ben mesela hapınıkullanıorum ama bende yakında toz yoğurt olayına geri doncem.zaten bide pamukla şimdi bişi denıoruz pekmez mi harnup mu daha etkili diye.bakalım gorcezyerimsenibenolmazsa da artık ne derler bilirsin yapcak bişi yokkk!!!:1ninca:

kızlar sanırım pekmez işe yaradı aylarca küç kullandım bi tık olmadı.ama pekmez bu 3 4 gunde işe yaradı sanırım.bugun bi olcym dedim madem pekmezle harnupu dnioruz dedim.anaaaa bi baktım ki 1 cm buyumus:teytey:sakın adet zamanındandır falan demeyin cunku daha yeni bittijeyyarişe yarıo sanırım hemde masaj yapmadan.bide masaj yapsam daha cok işe yarıcak sanırım:dance:
insallah hepimizinki 10 cm buyur...amin amin amin:nazar:

bu küç sadece bir saçmalık başka şeylere iyi gelebilir örn. kansızlık ben göğüs büyütmek değilde dikleşsin diye 3 haftadır kullanıyorum tık yok yinede biraz daha kullanıp bırakacağım

bu küç sadece bir saçmalık başka şeylere iyi gelebilir örn. kansızlık ben göğüs büyütmek değilde dikleşsin diye 3 haftadır kullanıyorum tık yok yinede biraz daha kullanıp bırakacağım

birakmasan biraz daha devam etsen biz bile 2 ayı askın kullandık kullanıoruz bi tık olmamasına rağmen

kızlar sanırım pekmez işe yaradı aylarca küç kullandım bi tık olmadı.ama pekmez bu 3 4 gunde işe yaradı sanırım.bugun bi olcym dedim madem pekmezle harnupu dnioruz dedim.anaaaa bi baktım ki 1 cm buyumus:teytey:sakın adet zamanındandır falan demeyin cunku daha yeni bittijeyyarişe yarıo sanırım hemde masaj yapmadan.bide masaj yapsam daha cok işe yarıcak sanırım:dance:
insallah hepimizinki 10 cm buyur...amin amin amin:nazar:

pekmezle ne yedin canım :uhm:

valla hergun midem bulana bulana 1 cay bardaği pekmez içiorum susuz ama.bi de küç hapı almiştim gunde 2 kere de o.bide rezene cayı işte aklıma gelirse o da.bu kadar yani

bende deneyim ama pekmez sevmiyorum ufff :uhm: kız bak yine k.ü.ç başlattın bana yaa :Roflol: pekmez yakmıyormu boğazını yaaa:uhm: ekmekle yesem bari:Roflol:

bende deneyim ama pekmez sevmiyorum ufff :uhm: kız bak yine k.ü.ç başlattın bana yaa :Roflol: pekmez yakmıyormu boğazını yaaa:uhm: ekmekle yesem bari:Roflol:

yiceksin tabi de ekmekle biraz zor olmaz mi yahu kilo yapar o kilojeyyaryok yok sen koy bi cay bardağina bi su iç bi pekmez oyle yap işte:kahve:ben nieyse bu sefer daha bi hevesliyim oyleki şimdi aldığım kararı soyluorum küç ü bile alınca pekmeze karıstırcam 3 kasık pekmez 1 kasık küç gibi.ayrıca devam etcem gene bi bardak pekmeze.
hem faydaliya pekmez ondan sewmiosundur sen onu,bende balik sewmem faydalı ya:Roflol:

yiceksin tabi de ekmekle biraz zor olmaz mi yahu kilo yapar o kilojeyyaryok yok sen koy bi cay bardağina bi su iç bi pekmez oyle yap işte:kahve:ben nieyse bu sefer daha bi hevesliyim oyleki şimdi aldığım kararı soyluorum küç ü bile alınca pekmeze karıstırcam 3 kasık pekmez 1 kasık küç gibi.ayrıca devam etcem gene bi bardak pekmeze.
hem faydaliya pekmez ondan sewmiosundur sen onu,bende balik sewmem faydalı ya:Roflol:

kız kiloda almak istiyorum belki kilo alınca biraz büyürlerde 50 kiloyum :Roflol: neyse bende denicem bu akşamdan itibaren Şeniz

slm millet ben onbeş gün kadar kullanmıştım sonra bitti ara verdim yenisini aldım açıkta.şu an kapalıyı kullanıyorum.seksenikiydi ilk zamanlar ama ben baştan beri ölçmemiştim iki hafta geçeli ölçmüştüm.en son ölçtüğümdede seksenbeş ti buaralar tekrar ölçmeyi düşünüyorum ama o zamanlar daha güzeldi neyse sonuçta tekrar küçülmedi buda birşey ölçüp sonucu bildiririm.

ha buarada ilk zaman adaçayı ve rezene çayı içiyordum ikişer bardak sonra bitti bulamadım fazlada üstüne düşmedim ama onada devam edicem.

peki nergiss sen nasıl kullandın küçü bide masaj yaptın mi:uhm:

selam kızlar..bende k.ü.ç yı sıgara kullandıgım ıcın kullanıyorum.antı-oksıdant etkısı sebebiyle...daha önce bu bolume de yazmıstım..k.ü.ç sadece kılo alıp vermekten kaynaklanan ya da hamılelık sonrası olusan göğüs dokusu yumusaklıkları ıcın bırebır bence..daha önce dolu olup sonradan boşalan yerlerı dolduruyor..kesınlıkle dolgunlastırma var bununla beraber masaj da yaparsanız az da olsa büyüme oluyor..sevgilerimle..

kızlar bence artık rezene yerine adacayını içmeliyiz.cunku o daha etkiliymiş.yulaf da oyle ama yulaf nerden alınır nasıl tuketilir bilemiorum.keske bilen olsa da aydınlansak nasıl tuketildiğini:uhm:

kızlar bence artık rezene yerine adacayını içmeliyiz.cunku o daha etkiliymiş.yulaf da oyle ama yulaf nerden alınır nasıl tuketilir bilemiorum.keske bilen olsa da aydınlansak nasıl tuketildiğini:uhm:

benim kullandığım harnup karışımının içinde yulaf unu da var canım ama bilmiyorum ben bi etki görmedim daha... ada çayı neden daha etkiliymiş ki? ben rezene çayım bitince ısırgan otuna geçicektim adaçayına mı geçiim yani

valla pamukum senden benden baska kimse ilgilenmıo malesef.2sinide al birini sabah birini aksam içersin.nie adacayı dersen bişi diyemem ama oyle yazıodu bi yerde zaten ben bi ara adacayının faydasını gormustum kim soktu bu rezeneyi aklıma yahu o daha etkiliydi de sanki:çok üzgünüm:

valla pamukum senden benden baska kimse ilgilenmıo malesef.2sinide al birini sabah birini aksam içersin.nie adacayı dersen bişi diyemem ama oyle yazıodu bi yerde zaten ben bi ara adacayının faydasını gormustum kim soktu bu rezeneyi aklıma yahu o daha etkiliydi de sanki:çok üzgünüm:

wallla bence de ilgilenen kalmadı herkes umudunu yitirdi gibi görünüyo. neyse bakalım, masaja başladım dün inşallah düzenli bi şekilde devam edicem...

wallla bence de ilgilenen kalmadı herkes umudunu yitirdi gibi görünüyo. neyse bakalım, masaja başladım dün inşallah düzenli bi şekilde devam edicem...

aferin sana:1hug:ahh bide ben baslasam:çok üzgünüm:sanki olmucak diye gene korkum var buyuzden de tekrar uğrasmak istemıo gibiyimsenağlama

aferin sana:1hug:ahh bide ben baslasam:çok üzgünüm:sanki olmucak diye gene korkum var buyuzden de tekrar uğrasmak istemıo gibiyimsenağlama

üzme kendini canım ya olmazsa sadece kendimizi mıncıklamış olucaz :Roflol: benim de neredeyse hiç umudum yok ama bişeyler yapmadan umutsuzluğa katıldığım için de çok kızıyprum kendime

X