Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

cnm evet öle öçtü....arkadaşın biraz atmış yahu ne alaka omuzla...o zaman hiç deişmez yahu...naniknanik.....

ee canım o zaman sana 91 fln dediyse ölçen kişi süper valla...sen karpuz gibimi olsun istiyosun tatlımsırnaşık şey.. burda millet 85lerden bahsediyo..bence tam ideal diye düşünüyorum göğüslerin..

Merhaba Juliet..Ben siyah üzüm çekirdeğini 20 tane 5'er gramlık kolonyalı mendil gibi paketlenmiş halde 6 liraya aldım. Günde 2 tane kullandım 10 günde bitti biraz pahalıya geliyor diğerlerine oranla ama açık olarak satılanlara normal üzüm çekirdeği katılıyormuş diye duymuştum. Güvenilir, bildğiniz bir yerden alırsanız ayrı tabi. Ama ayrı paketler halinde olması çok kullanışlı, bi yerlere giderken koca paketi taşımak zorunda kalmıyorsun hem de paketi ağzıma boca edip yutuveriyorum o kötü tat ile muhattap olmak zorunda kalmıyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
selam arkadaşlar bende daha önce kullandım tozunu daha sonra bıraktım fakat iki gün önce kaliteli ürünler satan ve onaysız hiç bir ürün satmayan bir arkadaş var aktar ondan küç tableti almayı düşünüyorum bana onu tavsiye etti siz özellikle sonuç alan arkadaşlar tozmu kullanıyorsunuz kapsülmü kapsülün tozundan daha etkili olduğunun ve oranların daha fazla olduğunu söyledi günde 1 kapsül bile yeterli diyo ama istersen 2 kapsül alabilirsin demişti içinden yanlış hatırlamıyorsam 60 tane falan çıkıyo ve fiyatı 14 ytl

arkadaşlar bi de merak ettiğim bişe var bu diana35 kullananlar diyoki gögüsleri büyütüyor hemde baya bi büyütüyomuş bende alayım diyorum tabiki doktora gideyim de sonra ama evliler daha ii bilirler yardımcı olurlarsa sevinirim ne gibi etkileri ve yan etkileri oluyoa.s.

canım ben 4 yıllık evliyim ve bu seneye kadar hep diane35 kullandım eğer büyütseydi benimkiler şimdi 110 olurdu herhalde inanma bence :1no2:

ya kızlar siz bu küçü ne kadara alıyorsunuz ve nekadar miktarda alıyorsunuz..

canım ben güwenilir bir aktardan aldım kilosu 20 ytl yarım kilo aldım bir aydan fazla gider dedi sabah akşam 1 tatlı kaşığı pudink e katıp yiyorum başka türlü yiyemedim buzdolabında saklıyorum kavonozda sewgilera.s.

dıane35 kesınlıkle gogus flaan buyutmuo ben 21 yasındayım suan 3 senden berı duznsızlık nedenıyle dıane35 kullanıom doktor bu bole dewam edıcek dıo kesınlıkle buyutme yada dolgun gosterme flaan gıbı bı etkısı olmadı ve kullanmanı tavsıye etmıom cunkı daha cok hormonal bozuklugun duzensızlıgın yada cocuq ıstememe gıbı bı prb. olmadıktan sora kullanılması skaıncalı...

gögüslerınızı büyütmekmı ıstıyosunuz 18 yasımdayın ve nefret edıyorum onalrdan çok büyük çok ilgi çekıyo gıbı gelıyo bana :KK43:

pamukcum katılıyorum sana of yaa çok büyük sorun olan tek sey giyimim ne giysem hemen kendını gösterıyolar :KK43:

doğum yaptıktan sonrada emzirdim.sıkıntım yoktu ama biraz daha büyüse fena olmaz diye düşündüm.ben küçü 3 ay pek düzenli olmasada kullandım.buna ek olarak masajda yaptım.ve etkisini son 3 haftadır görüyorum.80 ölçtüğüm göğüs bedenim 84 oldu.üstelik kilo falanda almadım.sabah akşam 1 tatlı kaşığı suyla yutuveriyorum.tadı da hiç kötü değil.
:sm_cool::sm_cool

sağolun arkadaşlar ya kilo yapıyo dediler diana35 ondan bide büyütüyomuş falan diye duydum çok sağolun teşekkürlera.s.

milletcim bu küç benim damarlarımı fazla açtı galiba boynumdan göğüslere giden damarlarım belli olmaya başlamış bugün aynada bakınca fark ettim. (ki benim damarlarım yüzeye pek yakın değildir,belli olmazlar) Ya da masaj olayını abarttım bilemicem ama böyle damarları çıkaracağını tahmin etmiştim ama hiç öyle bi yorum okumayınca göz ardı etmiş olmalıyım..
bilginize..

canım yazını okuduktan sonra bende dikkatli baktım benimde damarlarım belirgin önceden böyle değildi küç damarları açıyo ya damar hastalıklarına iyi geliyomuş belki ondan oluyodur masajla bi alakası warmıdır acaba bilginizi bekliyorum arkadaşlar a.s.:enbuyukkk:

.Acaba ben küç'ü kullansam nasıl olur?ben sadece biraz dolgunlaşsın istiyorum .biraz sert olsun lar istiyorum.sigara içenler içinde çok faydalıymış gerçi.bu arada at kestanesini duydunuzmu hiç..

Son düzenleme:
arkadaşlar bende geçen haftadan beri kara üzüm çekirdeği kullanıyorum kafamçokkarıştı
ben aranıza yeni üye oldum ama bayadır takip ediyorum kk yi bu gün fırsat oldu üye olmak için:enbuyukkk:inşallah faydalı olur :emir_bebek:

hıı bir de unuttum size kocaman bir tavsiye sengözlerimebaksanab masaj masaj masaj :dance: cok iyi geliyor memişlere a.s.

:1no2:kimse yok :1no2:
arkadaşlar ben kullanmaya devam ama hafif bir acıma ve hassasiyet var bilgilerinizeyerimseniben sanırım her şey yolunda gidiyorsırnaşık şey

kızlar sizinde göğüs üstü damarlarınız belirginmi benim belirginleşti neden acaba :bbo: bide göğüslerim çok ağırıyo we gergin regl dönemim geliyo ondanmı bilmem masaj yapamıyorum agırıdan baya bi dolgunluk war inş dahada büyürler:sm_cool: grş arkadaşlar a.s.

bende aldım küç.bu gece başladım..peki sizin aldıklarınız ne renk.beimki tarçın renginde.daha önceki yazılarda arkadaşlar tadı çok kötü falan demişler.benimki öyle değil..cevap yazarsanız çok sevinirim..

evet ya ben de ilk kez aldım... 1 hafta denedim sora bıraktım... bence işe yaramıştı 1 hafta da bile... şimdi tekrar başladım... ben sadece göğüs için değil damarlara ve cilde ii geliyor diye de devam edeceğim... tadı hiç de kötü değildi... yoğurtla gayet güzel oluyor... acı da değil... ben severek yiyorum :)

evet kızlar tadı bana da cok kötü gelmedi tatlicadiarzu napalım memişleri büyütmek için değer hem zaten cok saglıklı bir bitki birde sigar kullanıyorsanız kesin yemelisiniz kafamçokkarıştısengözlerimebaksanab:enbuyukkk:

X