Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

canım kübra bende bu siteye daha yeni üye oldum 2 haftadır küç deniyorum ağrılarım gittikçe çoğalıyo istersen benım yazdıüğım tarifi bi dene belki iii gelir marulunda ii geldiğini duymadım ama elma ve portakal suyu ii geliyomuş...

slm kızlar bundan 2 ay önce küç kullanmaya başladım bir hafta sonra göğüslerimde belirgin bi büyüme oldu :teytey:2hafta kullandıktan sonra bıraktım 5 gün önce gene başladım bünyeye göre etkisi değişebilir ama bende işe yaradı dayanılmıcak bi sızısıda olmamıştı ilk kullanmaya başladığımda pekmezle karıştırıp yemiştim şimdi tabletini aldım
:enbuyukkk:

birsürü çeşit markası vardır tabi ama aktar bana kendisi söylemişti tabletleri de var diye, kara üzüm çekirdeği tableti desen yeterli bence.

ben 2 ay önce toz halinde aldığım markanın tabletini aldım ama marka sölemek uygun olmadığından yazamıyorum sadece üzerinde üzüm çekirdeği yazıyor aktarlarda yada bitkisel tabletler satan mağazalardan temin edebilirsiniz
ben evde kullanmak içinde tozunu alıcam tableti dışarı çıktığımda kullanırım pekmezle karıştırıldığında tozu yenilebilir oluyor hemde faydalı:enbuyukkk:

ben 2 ay önce toz halinde aldığım markanın tabletini aldım ama marka sölemek uygun olmadığından yazamıyorum sadece üzerinde üzüm çekirdeği yazıyor aktarlarda yada bitkisel tabletler satan mağazalardan temin edebilirsiniz
ben evde kullanmak içinde tozunu alıcam tableti dışarı çıktığımda kullanırım pekmezle karıştırıldığında tozu yenilebilir oluyor hemde faydalı:enbuyukk

teşekkür ederim... ben de tozunu kullanıyorum ama bazen çok üşeniyorum ya da 2 kaşık yoğurt yiyemeyecek kadar tok hissediyorum kendimi... ondan sordum yerimseniben peki fiyatı ne kadar ?

2ay önce tozunu 15ytl ye almıstım geçen çarşamba tableti 12 ytl ye aldım tozuda 10ytl ye düşmüş dışarıda olduğunda kullanabilmek için tableti daha mantıklı geldi ama evde kullanacağın zamanlar içinde tozunu almak mantıklı geliyor tabletide çantada taşınabilir boyutta yani evde toz dışarda tablet:sm_cool::enbuyukkk:

2ay önce tozunu 15ytl ye almıstım geçen çarşamba tableti 12 ytl ye aldım tozuda 10ytl ye düşmüş dışarıda olduğunda kullanabilmek için tableti daha mantıklı geldi ama evde kullanacağın zamanlar içinde tozunu almak mantıklı geliyor tabletide çantada taşınabilir boyutta yani evde toz dışarda tablet:sm_cool::enbuyukkk:

teşekkür ederim... evet ya işe giderken süper olur tablet... yerimseniben

slm kızlar bundan 2 ay önce küç kullanmaya başladım bir hafta sonra göğüslerimde belirgin bi büyüme oldu :teytey:2hafta kullandıktan sonra bıraktım 5 gün önce gene başladım bünyeye göre etkisi değişebilir ama bende işe yaradı dayanılmıcak bi sızısıda olmamıştı ilk kullanmaya başladığımda pekmezle karıştırıp yemiştim şimdi tabletini aldım
[/QUOTE

tamm canım sağol

Son düzenleme:
valla arkadaşlar bende tozunu yiyorum ve memnunun..kullanmaya başladıktan sonra sanki daha mutlu enerji dolu oldum gibi geliyo tabi gögüsleri unutmamak lazım onlara yaradıkı silikonlu 75 takiyodum normal geliyodu ama şimdiiiiii sıkıyor evet sıkıyor yarıyor yanı canlar:dance::teytey:a.s.
yaa arkadaşlar bide günde iki tatlı kaşıgı yiyorum ben ama bazıları üç yiyor acaba hangisini yesem 2 mi 3 tatlı kasıgımıCADIARZUfisfisfis

kızlar bu küçsadece goguslerı buyutmek ıcın mı kullanılıyor?benım derdım baskada! bu küç gogus sarkıklıgına da ıyı gelıyormu acaba? bılen varmı?

kızlar bazı arkadaşlarında dediği gibi kurutulmuş olarak aktarlardan alın bencede..dün sordum yarım kilosu 6 ylt dedi fiyat ii hani..ama yoğurdun içine atıp yemek mi daha iyi olur yoksa öylecemi yesem karar veremedim..çünkü üzüm çekirdeğinin iştah açıcı bi özelliği var..ya zaten balık etliyim formumu korumak için çok uğraşıyorum..yani su içse yarıyo derlerya öle..bide bu iştahımı açarsa of of.. :çok üzgünüm: bende sınavları felan atlatıp kullanmaya başlıycam..şu an hiçbişiyle uğraşmak istemiyorum...saçlarımada bakım yapmam lazım amann hangi biriyle uğraşıcam..

canım senin adına çok sevindim yararını görmüşsün küç.ün :1hug:.... peki sadece küç.mü yedin başka şeyler kullandık yada yaptınmı masaj yada nebilim başka şeyler işte? :1shok:

yok canım sadece küç kullandım tozunu alrken pekmezle karıştımıstım şimdi tabletini kullanıyorum darısı başınıza:enbuyukkk:

canım senin adına çok sevindim yararını görmüşsün küç.ün :1hug:.... peki sadece küç.mü yedin başka şeyler kullandık yada yaptınmı masaj yada nebilim başka şeyler işte? :1shok:

X