Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

bende 2 gündür kullanıyorum benım göğüslerım nerdeyse hiç yok gibi bişey inşallah faydasını görürüm yaa 2gündür kullanmama rağmen göğüslerım acımaya başladı ama ben günde bir kez yiyordum aam artık sabah akşam yerim......:icecream:

kullandım yedim düzenli bir şekilde ilk önce acıma ya başladı ve sonra dolgunlaştı büyüdü gibi oldu ama kara üzüm çekirdeğini bıraktıktan çok kısa bir sure sonra tekrar eski haline döndü

kullandım yedim düzenli bir şekilde ilk önce acıma ya başladı ve sonra dolgunlaştı büyüdü gibi oldu ama kara üzüm çekirdeğini bıraktıktan çok kısa bir sure sonra tekrar eski haline döndü

nasıl yani ömrümün sonuna kadar küç mü yiyecez yaakafamçokkarıştı:smiley-cool:sırnaşık şeysırnaşık şey

herkeste aynı etkiyi yapmıyo sanırımsırnaşık şey

ben de 2 ay sabah aksam aklıma geldıkçe çerez nıyetıne yedım.benim aldıgım unu falan degıldı oldugu gibi ezilmemiş çekirdekti. ama tık yok gögüslerde.adacayını tavsıye ederim.çok içmek de zararlıymıs sabah aksam bır fıncan.ostrojen hormonunu arttırdıgı için göğüslere de iyi geliyor.ben de işe yaradı.ama hamilelere zararlı!!!!

arkadaşlar ben k.ü.ç. kullanmaya devammsırnaşık şeyhala dolgunluk az var regliyim de:eek:olsun saglık için değil mi :dance:memişelrede iyi gelir:teytey:

her baslıga sordum ama bu kuru uzumun kendisini yesek de aynı etkiyi yapar mı acaba bilen var mı..

nur82 adacayı iciorm ben ne kadar icmek zararlı ben her gun bi bardak iciorm

her baslıga sordum ama bu kuru uzumun kendisini yesek de aynı etkiyi yapar mı acaba bilen var mı..

bunu daha önce de sormuştu biri ve " olmaz , kara üzüm çekirdeği ya da tozu olacak" demişlerdi... ama hangi başlıkta kim demişti hatırlamıyorum... :teselli: ama istersen küçle ilgili başlıkları bi gözden geçir... biraz zaman alacak ama... en azından net öğrenebilirsin...

arkadaşalr masaj yapmak istiyorum ama etkili yöntemleri bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. teşekkürler

küçü düzenli olarak kullanamadığımdan bi etki göremedim ben daha malesef :KK43: ama tekrar düzenli olarak başlamaya karar verdim... hala diretiyorum yani yılmak yok :)

selam arkadaşlar ya bende k.ü.ç. kullanmaya başladım başladıktan snra gaz ve terleyince küç kokuyom ya sizde de oluyormu ben bırakmayı düşünüyom

arkadaşalr masaj yapmak istiyorum ama etkili yöntemleri bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. teşekkürler

çilek yağı çemen yagı falan olabilir canım sağ elinle sol gögsüne saat yönünde
sol elinlede sağ gögsünde saat tersi yönünde masaj canım sanırım yeni ben öle yapıyorummmyerimseniben

selam arkadaşlar ya bende k.ü.ç. kullanmaya başladım başladıktan snra gaz ve terleyince küç kokuyom ya sizde de oluyormu ben bırakmayı düşünüyom

canım küçün öyle bir etki yapacagını sanmıyorum zaten küçün o kadar keskin bir kokusu yok ki ...fisfisfis gaz konusu na gelince bagırsakların düzgün çalışmasını sağlıyor bende öyle yaniia.s.

Arkadaşlar bende kara üzüm çekirdeğini sabah akşam pekmez ile yiyorum kilo almak isteyen arkadaşlar pekmezle karıştırıp yesin iştah açıyo ısırgan otu aldım kaynatıp günde 1 fincan içiyorum en son olarak rezene yağı aldım göğüslerime sabah akşam masaj yapıyorum 2 hafta oldu göğüslerim çok ağrıyo ama gözle görünür bir büyüme yok daha sizin başka bildiğiniz varsa göğüslerin büyümesi hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim

X