Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ayy korktumm simdii:KK43:( banada foto gosterdi benim doktorumdaa ii birisi guveniyorum hatta karbondan cok memnunum ama cillerin kesin gecsin istiosan qswitch yapalim tek seans seni tatmin edecek inan bana dedi:KK43:enfazla 1hafta kabuk olur cokda dikkat cekmezsin dedi:KK43:islem cok acili deil ama yinede aciyacak dedi be sonra bi kac saat devam edecek acisi dedi sizinki cok mu acidi zahmet olmazsa bana tum durumu aciklarmisiniz:KK43: yani cilleriniz cok mu koyuydu doktor kac seans dedi falan:KK43: ben cumaya gitcem cnku gitmeden ogrenmem lazim cok korktum walla:KK43:( benim lekelerimdr cok az kas yapim derken goz cikartmayimm

Benim 2 hafta oldu, eskisinden daha kötü yüzüm. 2 hafta daha geçince düzelir mi bilmiyorum. Bana 1 aylık resim gösterdi. Yüzüm benek benek. Bazı çillerim de bene döndü. Bıyık gibi duruyor. İlk yapılınca 2 saat yüzüm cayır cayır yandı. 2 saatten sonra biraz hafifledi. Ertesi güne kadar geçmiyor. Kabukların bazısı erken dökülüyor, bazısı 8. güne kadar duruyor. Dökülen yerlerde benek benek pembelik oluyor. Sonra bazısı geçiyor bazısı morarıp kahverengi gibi oluyor olduğu yerde duruyor. Benim çiller ufaktı, benekler kocaman olduğu için kabullenemedim. Geçiyor gibi de değil yani. Çillerimle görüntüm daha iyiydi, şu anki doğal bile değil.

Benim 2 hafta oldu, eskisinden daha kötü yüzüm. 2 hafta daha geçince düzelir mi bilmiyorum. Bana 1 aylık resim gösterdi. Yüzüm benek benek. Bazı çillerim de bene döndü. Bıyık gibi duruyor. İlk yapılınca 2 saat yüzüm cayır cayır yandı. 2 saatten sonra biraz hafifledi. Ertesi güne kadar geçmiyor. Kabukların bazısı erken dökülüyor, bazısı 8. güne kadar duruyor. Dökülen yerlerde benek benek pembelik oluyor. Sonra bazısı geçiyor bazısı morarıp kahverengi gibi oluyor olduğu yerde duruyor. Benim çiller ufaktı, benekler kocaman olduğu için kabullenemedim. Geçiyor gibi de değil yani. Çillerimle görüntüm daha iyiydi, şu anki doğal bile değil.

Ya ciddenmi cok uzuldum sizin adiniza kendi adimada cok korktumm:KK43:( sabaha randevum var gitmeyinmi acaba:KK43:( peki bu duruma doktorunuz ne dio tepkisi ne oldu yani ben karbondan sonra cok aydinlandim etrafimdaki herkes soruo ne yaptin die:)simdi gidip bunu bozacakmi doktorum cok sasirtici:KK43: bana 2 saat yanacaksin dedi ama sizin gibi durumlari anlatmadi:KK43: cok kararsiz kaldim ya ben sanirim yarin gitmeyecem 10gun kadar bekleyim siZin durumunuza gore gidim:KK43:(sizde bana durumunuzu yazarsaniz bende ona gore yaptiririm on gun sonra:KK43:( benden desteginizi fikrinizi esirgemezseniz sevinirim ii aksamlar

Maalesef ankarada deilim:KK43: benim lekelerim cil seklinde cok yogun deil.karbon peeling yuzde yuz gecirmio lekeleri yani sadece cildiniz aydinlanio parlaiyo canlaniyo cillerin rengi buyuk oranda acilmio ama.yani lekelerim rengi acilmadi 4seans yaptirdim fakat herkes yuzun canlanmis parliyo neyaptirdn die soruo:) islem acisiz yani anlik bi yanma oluo snra gecio islem bittikten snra bise kalmio ama ben asiri hassasim ilk yaptirdigimmda yuzum biraz sisiyo kizario ertesi gune bise kalmio.herkeste olmuomus bu durum doktor ilk kez sende oldu bu durum dedi:KK43: yani ozetle genel olarak cildin renginde bi aydinlanma parlama oluo aynaya bakinca mutlu oluyorum ben ama cillerim hala yerinde:)umarim Aciklayici olmusumdur

teşekkür ederim peki gözeneklerde sıkışma oldu mu? anında sıkılaşma gözeneklerın kapanması gerçekleşiyormuş öyle okumuştum dogrumu_?

teşekkür ederim peki gözeneklerde sıkışma oldu mu? anında sıkılaşma gözeneklerın kapanması gerçekleşiyormuş öyle okumuştum dogrumu_?

Bende gozenek yok ama cilt islemden sonra bi canlaniyo toparlaniyo parliyo.gozenekleride kapatabilir yani dogrudur soruna tam cvp veremedim kusura bakma:KK43:( .seansini 250tl yaptiriyorm ben sonuc olarak memnunum artik 2ayda bir yaptirmayi dusunuyorum favorim oldu benimm:))

Ya ciddenmi cok uzuldum sizin adiniza kendi adimada cok korktumm:KK43:( sabaha randevum var gitmeyinmi acaba:KK43:( peki bu duruma doktorunuz ne dio tepkisi ne oldu yani ben karbondan sonra cok aydinlandim etrafimdaki herkes soruo ne yaptin die:)simdi gidip bunu bozacakmi doktorum cok sasirtici:KK43: bana 2 saat yanacaksin dedi ama sizin gibi durumlari anlatmadi:KK43: cok kararsiz kaldim ya ben sanirim yarin gitmeyecem 10gun kadar bekleyim siZin durumunuza gore gidim:KK43:(sizde bana durumunuzu yazarsaniz bende ona gore yaptiririm on gun sonra:KK43:( benden desteginizi fikrinizi esirgemezseniz sevinirim ii aksamlar

Benimki 3 hafta geçmesine rağmen hala kötü görünüyor. Çok az iyileşme oldu. Doktor pih oluşmuş olabilir dedi. Bu hafta vakit bulabilirsem görüşeceğim doktorla. Sen de çok istersen deneme yaptır birkaç tanesini. Belki sende oluşmaz. Sonuçları bana da haber ver. Ya da sen kendi doktoruna sorar mısın benim durumumda iyileşme oluyor mu diye. Burdan görüşelim canım. Ben çok üzgünüm, çok pişmanım, eskiden gayet güzeldim. Resimdeki lekelerden heryerimde var artık.

3 gün önce 9.seans roller ve son seans prp yapıldı.son 1 seans dermarollerım kaldı.doktorum onu da yaptıktan sonra cildim hakkında genel bir değerlendirme yapabileceğimizi söyledi.Ancak insan önce kendisi hissetmeli doktor ne söylerse söylesin kendimizdeki değişimi fark etmiyorsak bence verilen emeğe çokta değmemiş demektir..ve bana göre sonuç şu ki cildimde;akne izlerimde yani yanaklarımdaki çukurluklarda ciddi bir düzelme,lekelerimde ciddi bir azalma var...Doktoruma sadece şunu söyledim:KK70:oktor Hanım hayatıma ışık oldunuz.iyi ki sizi tanımışım..artık memnuniyetimi bu cümleden siz çıkarın :) hepinize kucak dolusu sevgiler..İNCİ HOCA

İnci Hoca Merhaba uzun zamandır sizleri takip ediyorum benim çiller çok yoğun olmayan akne izleri ve omularımda güneş lekeleri var.bunlardan kalıcı olarak kyrtulmanın çözümünü arıyorum.kriyoterapi için test uygulaması yaptırdım ancak bütçemi aşması ve kabuklanma süreci beni korkuttuğundan vazgeçtim.1 hafta önce karbonpeeling yaptırmak konusunda nir doktora gittim bana franksiyonel lazer önerdi 3 seans sonrasında leke kalmaz cihaz lekeye neden olmaz diyor.ancak karasızım ciltimde derin çukurluk yada yüzümü kaplayan bir leke yok ayrıca kabuğun 2.gün atıp işegidebileceğimi söylüyor.sizin bu konudaki yazılarınızı tek tek okudum bu nedenle bana da cvp yazarsanız çok seviniceğim.çünkü 23.02 sabahı doktorla randevum var tek başına karbonpeeling yetmez mi yani doktor öyle diyor ama...

Benimki 3 hafta geçmesine rağmen hala kötü görünüyor. Çok az iyileşme oldu. Doktor pih oluşmuş olabilir dedi. Bu hafta vakit bulabilirsem görüşeceğim doktorla. Sen de çok istersen deneme yaptır birkaç tanesini. Belki sende oluşmaz. Sonuçları bana da haber ver. Ya da sen kendi doktoruna sorar mısın benim durumumda iyileşme oluyor mu diye. Burdan görüşelim canım. Ben çok üzgünüm, çok pişmanım, eskiden gayet güzeldim. Resimdeki lekelerden heryerimde var artık.

Benim doktorm mersinde acikcasi doktorumdan cok memnunum ama neticede sizin yorumlariniz benim icin daha onemli:)) randevumu 1hafta ertelettim olmazsa deneme atisi isteyecem kabul ederse yaptiracam gittigmde sorarim sizin durumunuzu insaallah yardimci olacak bisey soyler:KK43: cnku emin olun boyle yanlis tedavi uygulaninca cok uzuluyorm ah ah ben ne paralar doktum ne kandirildim neler sattilar bana bi bilseniz:KK43:( tek leke icinde deil leke tedavisi,cilt bakimi, lazer epilasyonn az kandirmadilar beni:))allah yardimciniz olsun..bari kendinizi gunesten dahada koruyunda lekelenmeler artmasin.ve mutlaka doktorunuzla vakit bulup gorusun belki iyilesme surecini kisaltacak krem onerir

Hala çok iyi değil ama gözüm alışmaya başladı. Doktor lazere bağlı hyperpigmentation oluşmuş geçer diyor. 6 ay sürebilirmiş. Krem verdi filan falan. Önceden söylemiyorlar tabi. Parayı alıncaya kadar en etkili yöntem oluyor. İnsanlar öyle paracı olmuş ki milletin yüzü mü, canı mı umursamıyorlar. Belki sende benimki gibi olmaz bilemiyorum herkeste olmuyormuş.

Hala çok iyi değil ama gözüm alışmaya başladı. Doktor lazere bağlı hyperpigmentation oluşmuş geçer diyor. 6 ay sürebilirmiş. Krem verdi filan falan. Önceden söylemiyorlar tabi. Parayı alıncaya kadar en etkili yöntem oluyor. İnsanlar öyle paracı olmuş ki milletin yüzü mü, canı mı umursamıyorlar. Belki sende benimki gibi olmaz bilemiyorum herkeste olmuyormuş.

Ah ah ah suan iki gozu iki cesmeyim:KK43:( sizi dinlemedim gittim yaptirdim tertemiz cildimi rezil ettirdim suan insan icine cikamiyorm aynaya bakamiyorm yuzum sizin fotodaki gibi bile deil:KK43: heryanim kizarik sis kabuklanma falan olmadi hala ari sokmus gibi tum yuzum:KK43: siz bana durumunuzu soylermisiniz birbirimize destek olalim lutfen cok mutsuzum:KK43: doktorum cok emin konusuyo 10gune hicbiseyin kalmayacak dio inanmak istiyorum sadece:KK43:( siz tek seans 532 q switch mi yaptirdiniz oncesinde baska islem yapilmismiydi karbon peeling falan

Ah ah ah suan iki gozu iki cesmeyim:KK43:( sizi dinlemedim gittim yaptirdim tertemiz cildimi rezil ettirdim suan insan icine cikamiyorm aynaya bakamiyorm yuzum sizin fotodaki gibi bile deil:KK43: heryanim kizarik sis kabuklanma falan olmadi hala ari sokmus gibi tum yuzum:KK43: siz bana durumunuzu soylermisiniz birbirimize destek olalim lutfen cok mutsuzum:KK43: doktorum cok emin konusuyo 10gune hicbiseyin kalmayacak dio inanmak istiyorum sadece:KK43:( siz tek seans 532 q switch mi yaptirdiniz oncesinde baska islem yapilmismiydi karbon peeling falan

Ben de q switch 532 yaptırdım tek seans. Resimde benim yüzüm 2 haftalıktı. Kabuklar filan dökülüyor ama bilemiyorum benimkinde kaldı. Ben ilk hafta insanlardan saklandım, 2. hafta da utanarak dışarı çıktım. Şimdi biraz daha rahat gibiyim, biraz gözüm alıştı biraz da hafifledi ama hala iğrenç gözüküyor. 8 günde kabuklar dökülür ama pembe pembe yerler kalır. Onlar da çk güzel ve doğal durmuyor insanda onu da söyledi mi bu doktor...

Ben de q switch 532 yaptırdım tek seans. Resimde benim yüzüm 2 haftalıktı. Kabuklar filan dökülüyor ama bilemiyorum benimkinde kaldı. Ben ilk hafta insanlardan saklandım, 2. hafta da utanarak dışarı çıktım. Şimdi biraz daha rahat gibiyim, biraz gözüm alıştı biraz da hafifledi ama hala iğrenç gözüküyor. 8 günde kabuklar dökülür ama pembe pembe yerler kalır. Onlar da çk güzel ve doğal durmuyor insanda onu da söyledi mi bu doktor...

Demeyinn oylee yaa aglamaktan harap oldum allahim kafayi yicem:KK43:(demedi demedii tek dedigi 10gun bekle dedi snra guleceksin bu agladiklarina dedi;(cildirmak uzereyim yaa son haliniz eskisinden de mi kotu allahimm ya neden dinlemedim ki sizi:KK43: iste boyle kandiriliyorum doktorada guvenmiceksek kime guvenecez:KK43: ve en kotusu nisanlim dioki ben yaptirma dedim beni dinlemedin yuzun duzelmezse dilimden kurtulamazsin dio:KK43:( off off

Demeyinn oylee yaa aglamaktan harap oldum allahim kafayi yicem:KK43:(demedi demedii tek dedigi 10gun bekle dedi snra guleceksin bu agladiklarina dedi;(cildirmak uzereyim yaa son haliniz eskisinden de mi kotu allahimm ya neden dinlemedim ki sizi:KK43: iste boyle kandiriliyorum doktorada guvenmiceksek kime guvenecez:KK43: ve en kotusu nisanlim dioki ben yaptirma dedim beni dinlemedin yuzun duzelmezse dilimden kurtulamazsin dio:KK43:( off off

Benim eşim de yaptırma demişti :KK43: Bence üzülmek için erken, sen önce 10 gün bekle. Geçmezse benimki gibi o zaman düşünmek lazım işte. Benim 1 ayı geçti öncekinden hala berbat. Ama görenler biraz düzelmiş diyorlar seviniyorum. Sen peki doktoruna sormadın mı pih oluşuyormuş daha da yüz lekelenebiliyormuş diye. Sorduysan da sana ne dedi sende oluşmaz mı dedi de yaptırdın. Ben böyle olacağını bilseydim yaptırmazdım. Verdiği ilaçlar da burnumu mahvetti. Kenarı şişti damarlar çıktı.

Bana 6 ay verdi, ben de geçen çok ağladım. İnş. 6 ay sonra normal bi suratım olacak diye düşünüp kendimi avutuyorum.

Doktoruma cok korktugumu soyledim lekelrim artarmi dedim hatta islem sonrasi agladim yuzumu gorunce bana dediki 10gun bekle cok mutlu olacaksin piril piril olacaksin biseyin kalmayacak dedi. Aslinda benim cokda sorunum yoktu karbon peelinglede cok aydinlanmistim doktorum karbondan sonra q switch yaparsak tamamen kurtulursun lekelerinden guven bana dedi bende guvendim..gunleri sAyiyorum umarim gecer:KK43: sizi de soyledim doktora tek dedigi bana guven bisey olmayacak o doktor hatasidir gunese cikmistir falan dedi bilemiyorm ki ya:KK43:( ayrica hani 1ayda iyi olacaktiniz 6 ay nerden cikti neden hep laf degistiriyolar ya ama internette arastirdim bazen hiperpigmentasyon olabiliyomus:KK43: of of allah yardimcimiz olsun

Surekli dua ediyorum sizin icinde kendim icinde:KK43:( evde bile gunes koruyucu suruyorum sizde surekli kullanin daha beter olmayiz insaallah allin izniyle desteginiz icin tesekkur ederim iyi geceler:)

Doktoruma cok korktugumu soyledim lekelrim artarmi dedim hatta islem sonrasi agladim yuzumu gorunce bana dediki 10gun bekle cok mutlu olacaksin piril piril olacaksin biseyin kalmayacak dedi. Aslinda benim cokda sorunum yoktu karbon peelinglede cok aydinlanmistim doktorum karbondan sonra q switch yaparsak tamamen kurtulursun lekelerinden guven bana dedi bende guvendim..gunleri sAyiyorum umarim gecer:KK43: sizi de soyledim doktora tek dedigi bana guven bisey olmayacak o doktor hatasidir gunese cikmistir falan dedi bilemiyorm ki ya:KK43:( ayrica hani 1ayda iyi olacaktiniz 6 ay nerden cikti neden hep laf degistiriyolar ya ama internette arastirdim bazen hiperpigmentasyon olabiliyomus:KK43: of of allah yardimcimiz olsun

Canım ben 10 senedir güneş kremi kulanıyorum zaten. Güneşe filan çıktığım yok. Benim cildim yara sonrası hiçbirşey olmamış gibi yapmıyor. Herkesin farklı tabi. Doktor hatası mı olabilir. Doktor yara olunca iz kalıyor mu diye sormadı. Bana çok zararsız olduğunu söyledi. Daha fazla leke olursa diye sordum leke gidermek için kulanılan lazerin leke yapacağını sanmıyorum dedi. Bilemiyorum post i. hyperpigmentation oluştu bende. Lazer sonrası böyle olan çok insan var. Olmadığını iddia edenler yalan söyler. Ama senin için erken senin daha kabuklar bile dökülmemiştir. Bu ara yüzüm hala eskisinden daha kötü ama insan suratına benzedi biraz. Ne kadar verdin canım sen? Hem karbon hem de qswitch için ayrı ayrı söylersen daha açık olur. Ben çok fazla ödedim sanırım yüzümü mahvettirmek için.

Canım ben 10 senedir güneş kremi kulanıyorum zaten. Güneşe filan çıktığım yok. Benim cildim yara sonrası hiçbirşey olmamış gibi yapmıyor. Herkesin farklı tabi. Doktor hatası mı olabilir. Doktor yara olunca iz kalıyor mu diye sormadı. Bana çok zararsız olduğunu söyledi. Daha fazla leke olursa diye sordum leke gidermek için kulanılan lazerin leke yapacağını sanmıyorum dedi. Bilemiyorum post i. hyperpigmentation oluştu bende. Lazer sonrası böyle olan çok insan var. Olmadığını iddia edenler yalan söyler. Ama senin için erken senin daha kabuklar bile dökülmemiştir. Bu ara yüzüm hala eskisinden daha kötü ama insan suratına benzedi biraz. Ne kadar verdin canım sen? Hem karbon hem de qswitch için ayrı ayrı söylersen daha açık olur. Ben çok fazla ödedim sanırım yüzümü mahvettirmek için.
Ben paket satin almistim 5seansa 1200 odedim karbon peeling 4seans yapti 5.seansi da karbon yapar die konusmustuk ama karbonsuz 532dalga boyuyla q switch yapti:KK43:(karbon peelingle o kadar aydinlanmistim ki suan beni bu hale getirdigi icin doktoruma cok kizginim:KK43:( anlamadigimda bu zaten karbonla beni aydinlatti parlatti simdi neden bu hale getirdiki :KK43:( of of cok mutsuzum gunlerdir evden cikmadim ailemden bile utaniyorm isigi kapatip oturuyorm yanlarinda:KK43:( eminim sizinde cilleriniz benim gibi azdi ama gittik hata yaptik umarim kurtuluruz ya:KK43:(

X