Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Siz ne kadara yaptirdiniz peki ? Ve suan yuzunuz ne durumda kabuklarin dokuldugu yerler ne renk eskisine gore daha koyu ve buyuk mu?

Canım ben burda 1300 TL 2 seans için ödedim ve yan tarafta bir yer daha var sizin oradaki fiyata yapıyor seansını. Maalesef orayı öğrenmek için geç kaldım. Param da gitti, yüzüm de gtti. 5. hafta doldu ve yaraların olduğu yerler hala daha büyük ve koyu renkte. Doktor advantan vermişti o da yüzümde bir sürü kılcal damar çıkarttı. Ama eskisine nazaran daha insana benziyorum. Paranla rezil olmak bunun adı canım başka birşey değil.

Yaa cok uzuldum sizin adiniza:KK43:( istanbulda mi yasiyorsunuz pervin dincerle gorusun bence tv ye falan da cikti ya guven verio insana:) ben istanbulda olsam bi dakka durmam giderdim ama maalesef uzagim:KK43:( benim bazi kabuklarim dustu ama dusen yerler kizarik ve cok hassas krem bile sursem yaniyo sizinde mi oyleydi o kizarikliklar lekeye mi donustu sizde:KK43:

Bu arada dediginiz kremi arastirdimda kortizon iceriyormus uzun sureli kullanmamak gerekiyomus yani gun asiri kullanmak daha iyiymis bide cok ince tabaka halinde surulmesi gerekmis ayrica gunduz surmeyin isiga karsi duyarliymis bide dediginiz gibi kilcal damarlaari cikartiyomus:KK43:( eczaci arkadasima sordum o soyledi
Egzama cilt yaniklari icin iyiymis.dojtorunuzla gorusun isterseniz cnku cikan kilcal damarlr kalici olabilirmis

Bu arada dediginiz kremi arastirdimda kortizon iceriyormus uzun sureli kullanmamak gerekiyomus yani gun asiri kullanmak daha iyiymis bide cok ince tabaka halinde surulmesi gerekmis ayrica gunduz surmeyin isiga karsi duyarliymis bide dediginiz gibi kilcal damarlaari cikartiyomus:KK43:( eczaci arkadasima sordum o soyledi
Egzama cilt yaniklari icin iyiymis.dojtorunuzla gorusun isterseniz cnku cikan kilcal damarlr kalici olabilirmis

advantanı biliyorum canım ya 2 kere sürdüm kılcallar çıktı. Çok az sürüyorum ama yine de yüzümü mahvetti. Hatta 4-5 gündür sürmedim. Bu benim doktor günde 2 kere sür diye ısrar etti. Sonra yüzümde kılcallar çıkınca onun da parasını isteyecek galiba. Bilerek daha mı kötü yapıyor ne. Bu yüzüm geçmezse ismini yazacağım buraya başkası yanmasın.

O dediğin pembelikler bende ilk önce pembeydi sonra morardı öyle kaldı. Kahve mor gibi bişi arada bir sürdüğüm kremlerden tekrar pembeleşiyor. Yüzüm alerji olmuş gibi duruyor. Çıkan kılcallara da maalesef tekrar lazer gerekecek. İnşallah yara yapan bir tedavi gerektirmez.

Pervin de çok farklı değildir bence. Ben Pervin Hamımla görüşmedim ama yanında çalışan birine sordum senin çillerini 3500 tlye gideririz dedi. Bunlların hepsi paragöz olmuş. Paket içeriği de şöyle : 2 karbon peeling + ışık peeling+ 1 seans qswitch yine mahvolacaktı yüzüm yani neyse biraz para kurtardım :KK43: Belki de daha iyi olurdu bilemiyorum. Belki bunlar cilt tipinden anlayıp ona göre işlem yaparlardı. Benim doktor çille beni ayırt edemiyor. 3 benimi mahvetti. Çillerin bazısı koyulaştı onlara da diyor ki benlerinize dokunmadım. Nasıl plastik cerrah olmuş hayrret. Off offf çok yanlış kişi. Allah yanlışlarla karşılaştırmasın.

Suan bende pembelikler olustu dua edıyorum ki onlar morluga donmesin :KK43:( ben karbondan cok memnun kalmıstım aslında keske cil tedavisine hic girmeseydim diorum:KK43:ayrıca ben ler franksiyonel co2 lazer denen cihazla alınıyo sizin doktorunuz cok hata yapmış bayagıda para almış:KK43:(

incihocam, tüm yazdıklarınızı, deneyimlerinizi takip ediyorum. son zamanlarda yoğunluktan sanırım, pek yazmıyorsunuz. ama siz benim ve bir çok arkadaşın umudusunuz. bende de sivilce izleri orta halli skarlar var. co2 yaptıracaktım yorumlardan dolayı korktum yaptırmadım. dermoroller tedavisi şu an nasıl gidiyor, bilgi verir misiniz. ayrıca, resim paylaşacağım dediniz, ne zaman paylaşırsınız acaba. siz bu sancılı sürecin en cesur olanlarından tek tanıdığım kişisiniz. lütfen sonuçları bizden esirgemeyin, saygılarımla...

advantanı biliyorum canım ya 2 kere sürdüm kılcallar çıktı. Çok az sürüyorum ama yine de yüzümü mahvetti. Hatta 4-5 gündür sürmedim. Bu benim doktor günde 2 kere sür diye ısrar etti. Sonra yüzümde kılcallar çıkınca onun da parasını isteyecek galiba. Bilerek daha mı kötü yapıyor ne. Bu yüzüm geçmezse ismini yazacağım buraya başkası yanmasın.

O dediğin pembelikler bende ilk önce pembeydi sonra morardı öyle kaldı. Kahve mor gibi bişi arada bir sürdüğüm kremlerden tekrar pembeleşiyor. Yüzüm alerji olmuş gibi duruyor. Çıkan kılcallara da maalesef tekrar lazer gerekecek. İnşallah yara yapan bir tedavi gerektirmez.

Pervin de çok farklı değildir bence. Ben Pervin Hamımla görüşmedim ama yanında çalışan birine sordum senin çillerini 3500 tlye gideririz dedi. Bunlların hepsi paragöz olmuş. Paket içeriği de şöyle : 2 karbon peeling + ışık peeling+ 1 seans qswitch yine mahvolacaktı yüzüm yani neyse biraz para kurtardım :KK43: Belki de daha iyi olurdu bilemiyorum. Belki bunlar cilt tipinden anlayıp ona göre işlem yaparlardı. Benim doktor çille beni ayırt edemiyor. 3 benimi mahvetti. Çillerin bazısı koyulaştı onlara da diyor ki benlerinize dokunmadım. Nasıl plastik cerrah olmuş hayrret. Off offf çok yanlış kişi. Allah yanlışlarla karşılaştırmasın.

merhaba cildiniz ne durumda acaba.. benim kabuklar dokuldu yuzumun eskiye göre %30 u cillerden arındı ama geriye kalan %70 lik kısım daha buyuk ve daha koyu ve bolgesel olarak lekelendı doktorum daha cok yenısın gecer dio ama inanmıyorum hani 10 gun sonra pırıl pırıl olacaktım ben dediğimde cvp vermedi:KK43:((o kadar caresiz ve mutsuzum ki tarifi yok bazı çillerim yok olmusken hiç leke kalmamışken neden diğer yerleirim lekelendi anlam veremiyorum.. cok pişmanım eskiden çillerim varken kapatıcı bile surmezken şimdi evde bile suruyorum ki ailem görmesin laf etmesinler dieee:KK43:(

merhaba cildiniz ne durumda acaba.. benim kabuklar dokuldu yuzumun eskiye göre %30 u cillerden arındı ama geriye kalan %70 lik kısım daha buyuk ve daha koyu ve bolgesel olarak lekelendı doktorum daha cok yenısın gecer dio ama inanmıyorum hani 10 gun sonra pırıl pırıl olacaktım ben dediğimde cvp vermedi:KK43:((o kadar caresiz ve mutsuzum ki tarifi yok bazı çillerim yok olmusken hiç leke kalmamışken neden diğer yerleirim lekelendi anlam veremiyorum.. cok pişmanım eskiden çillerim varken kapatıcı bile surmezken şimdi evde bile suruyorum ki ailem görmesin laf etmesinler dieee:KK43:(

Canım biz yeni topik açalım. Millet ne yaşayacağını bilsin ben hiç bilgi bulamıyorum nette bu konuyla ilgili. incinin topiğini ele geçirdik. Kusura bakmasın.

Yeni açılan konu için tıklayın.

Canım bu oraya yazıyorum hepsi toplansın orda birileri daha mağdur olmasın. Ya da bilen birileri bizi aydınlatsın.

Son düzenleme:
Merhaba hangi sehirdesiniz ben mersinde yaptırdım karbon peelingten memnun kaldım cildimi gözle gorulur bir sekilde aydınlattı parlattı

İstanbuldayım ben. Kalıcı mı peki bu? Sonradan eskisi gibi oldu mu? Yada şuan izlere ne gibi bir faydası oldu. Biraz bahseder misin.

İstanbuldayım ben. Kalıcı mı peki bu? Sonradan eskisi gibi oldu mu? Yada şuan izlere ne gibi bir faydası oldu. Biraz bahseder misin.

Yaptirdiktan 1hafta ya kadar cook daha canli ve parlak oluyosun ama sonra bu canlilik parlama azaliyo tabi..ben 4seans yaptirdim 10gun araliklarla cok memnundum bubdan sonrada 2ayda bir surekli yaptirmayi dusunuorm beni mutlu etmeye yetio o parlamlik canlilik cunku:)) ama bende sivilce lekesi akne skari falan yoktu sadece cillerim vardi cilleri yok etmedi ama cilt tonumu aydinlatti.

Yaptirdiktan 1hafta ya kadar cook daha canli ve parlak oluyosun ama sonra bu canlilik parlama azaliyo tabi..ben 4seans yaptirdim 10gun araliklarla cok memnundum bubdan sonrada 2ayda bir surekli yaptirmayi dusunuorm beni mutlu etmeye yetio o parlamlik canlilik cunku:)) ama bende sivilce lekesi akne skari falan yoktu sadece cillerim vardi cilleri yok etmedi ama cilt tonumu aydinlatti.

Lekerin yeni miydi? Derinliği nasıldı?

Bende karbon peeling yaptırdım ama doktorum biraz iyiliğimi düşünenden çok daha farklı bir yapıya sahipti diye düşünüyorum 6 seans yaptırman lazım seqas başına 300tl dedi.Malum 1800tl veremem bu işlem için. Yanaklarımda büyükçe lekeler vardı sağ yanağımdaki lekelere atış yaptı sağolsun soldaki lekere atış yapmadı doğru düzgün, sağda lekelerim kayboldu en azından eskiye göre daha iyi ama solda hiç işlem yapmadığı için soldaki leke olduğu gibi duruyor ve ben bu işlem için 4 seans gittim son 2 seansta zaten genelde yüzümde oyalandı fazla atış yapmadı her gittiğimde soldaki bu bölgenin yok olmasını istiyorum dedikçe sağ tarafa atışlar yaptı sinirlerim bozuldu diğer seanslara da gidemedim. Ama genel itibari ile lekelerimin yok olduğunu gördüğüm için iyi ve gerçekten işinin hakkını veren doktora giderseniz tavsiye ederim bu işlemi.

ben bu yukarıdaki bütün işlemleri yaptırdım.cildim deneme tahtası gibi oldu.cildinizde çok büyük problem yoksa CO2 lazer olayına girmeyin derim zaten bir iyileşme süreci var.ben kendi adıma en çok memnun kaldıgım tedavi Karbon peeling diyebilirim.Mucizevi bişey o lekeler azalıyor cilt aydınlanıyor.her hafta toplamda 5 hafta yaptırdım yazın bile yapılabiliyor.Co2 lazeri ise geçen sene 4 seans yaptırdım bu sene de 19 kasımda bu sene sadece 1 seans olacak diye yaptırdım geçen seneye göre daha büyük atışlar yapıldı şu an sonucu bekliyorum.pazartesi kontrolüm var.

nerede yaptırdınız peki?

Merhabalarda
Son 1.5 senede çok zorlu dönemler geçirdim hala da geçiriyorum.Bu aşamada insan sabahlara kadar nette kendisi gibi problemler yaşamış kişilerin nasıl bir tedavi süreci atlattıgını merak ediyor ve araştırıyor.Ben de 1.5 yıllık Fraksiyonel CO2 lazer,Karbon peeling,kimyasal peeling ve q swicth lazer deneyimlerimi sizlerle paylaşmak ve içinizi rahatlatmak amacıyla bu başlık altında sorularınızı cevaplamak istiyorum.Ayrıca bunun bana da iyi geleceğini düşünüyorum,çünkü ben de malesef ki hala bir tedavi sürecindeyim ve desteğe morale çok ihtiyacım var ...Haydi sorusu olan,gerçekten sağlam bilgiler almak isteyen herkes buraya !!

MERHABALAR sizinde dediğiniz gibi problem olunca bi tek benmiyim deyip neti dolaştım ama gördüm ki tedavi sonucunda mağdur olan biçok kişi var sevinmelimiyim derken kendi yaşadıklarımı düşününce kimsenin yaşamasını istemem.şimdi benim sorunum gebelikten sonra kalan kolosma denilen şakaktan yanaklarıma inen lekeler.Biçok tedavi kullandım ekspigment azelderm diğer leke açıcılar ama iyi sonuçlar olmadı daha doğrusu ben tamamen geçmesini bekledim bu da olmayınca farklı yöntemlere başvurdu.Kremlerden fayda göremeyince ip lazer denilen soğuk lazerle leke tedavisi yaptırdım 3 seans ilk seansdan sonra cildim kabuklandı soyuldu ve bayağı düzelme oldu alttan yeni cilt çıkmaya başladı ve ben çok umutlandım tek seans böyleyse 3 seansda daha iyi olacağını düşündüm.1.seanstan 15 gün sonra 2.seans yapıldı ki çok erken dönemde yapıldığını düşünüyorum çünkü kabuklanmalar yani bitmişti ve cilt çok tazeydi bide üzerine işlem yapılınca cildim yandı ve silik olan lekelerim kahve telvesi renginde kocaman lekeler olarak kaldı kabus gibiydi sonra dr la görüştüm ve çözümün ne olacağını sordum 15 gün krem tedavisi yapalım dedi ekspigment oda iyice hassaslaştırdı ve sonrasında 3 seans tabi oda işe yaramadı yaramadığı gibi dahada çoğaldı.yani anlayacağınız kaş yapayım derken göz çıkardım hatta baş kopardım o boyuttayım.dr yapılan işlemin benim cildimin verdiği bi reaksiyon olduğunu söylüyor fakat bende yanlış uygulama yada yanlış doz olduğunu düşünüyorum şimdi bana kışa kadar bekle tekrar lazer yapalım diyorlar tabi bende artık sabır kalmadı sırf bişey yapmadık olmasın diye dermoroller yapılacakmış sonrasında mezopling prp falan ama bunların benim şu andaki durumumu düzelteceğini sanmıyorum onun için de yaptırmadım gittiğim diğer drlarda ya fraksiyonel lazer yada dermamelan tedavisi öneriyor bu arad bi arkadaşım dermamelan yaptırdı ve sonuç mükemmel fakat çok pahalı oda kışın yapılıyormuş çözüm bulamayınca artık herşeyden umut bekliyorsunuz ve netten sis leke kremi denilen sinopda bi ecz.yaptığı kremi sipariş ettim ve 5 gündür onu kullanıyorum ve koyu kahveden sütlü kahve rengine dönmeye başladı ve daha 25 gün daha kullanacağım çok memnun olup geçenlerde var daha kötü oldu diyenlerde bende sonuç umarım iyi olur çünkü sabır kalmadı.şimdi sizce bundan sonra nasıl biyol izlemeliyim kışa kadar bu kremi kullanıp kışın dermamelan mı yaptırmalıyım yoksa lazermi? gerçi lazer kabus gibi çaresiz bekliyrum önerileriniz yazarsınız memnun olurum sağlıcakla

3 gün önce 9.seans roller ve son seans prp yapıldı.son 1 seans dermarollerım kaldı.doktorum onu da yaptıktan sonra cildim hakkında genel bir değerlendirme yapabileceğimizi söyledi.Ancak insan önce kendisi hissetmeli doktor ne söylerse söylesin kendimizdeki değişimi fark etmiyorsak bence verilen emeğe çokta değmemiş demektir..ve bana göre sonuç şu ki cildimde;akne izlerimde yani yanaklarımdaki çukurluklarda ciddi bir düzelme,lekelerimde ciddi bir azalma var...Doktoruma sadece şunu söyledim:KK70:oktor Hanım hayatıma ışık oldunuz.iyi ki sizi tanımışım..artık memnuniyetimi bu cümleden siz çıkarın :) hepinize kucak dolusu sevgiler..İNCİ HOCA

İnci hanim son deneyimlerinizi paylasmamissiniz tum yazilarinizi ilgiyle okudum son seanslardan sonra memnun kaldiniz mi ve etkililigi hala devam ediyor mu cok merak ediyorum bende bu kiş basliycagim bu tedaviye sivilce lekelerim ve cukurlasmis gozeneklerim var tavsiye ediyo musunuz hala ?? Yardimci olursaniz cokkkkk sevinirim :KK43:((

X