Kardeş acısı

Başın sağolsun canım, mekanı cennet olsun :KK50:

Benimde ablam var ona birşey olsa naparım bilmiyorum :KK50:

başın sağolsun canım Allah sizlere sabır versin ablan çok gençmiş bende üzüldüm ama hayat böyle birşey işte:KK5:zamanla acın hafifler unutmazsın ama alışırsın.Allah sana annene babana huzurlu bir ömür nasip etsin.

başın sağolsun canım..
Allah nur içinde yatırsın ...
hiç bir acı aynı kalmıyor zaman geçiyor acılar tabiiki dinmiyor ama ilk günki acı sürekli bizimle kalsa kimse yaşayamaz emin ol
biz elimizden geldiği kadar duamızı edicez onlar hep bizimle beraber...
bir gün hepimiz öleceğiz...

Canım benim ablam da vefat etti. Nur içinde yatsın. Allah gerçekten iyileri yanına alıyor sanırım. Melek gibi bir insandı. Acını anlıyorum ne yazık ki hayatın boyunca bir tarafın eksik kalacak. 3 yıl oldu. Ablam 22 yaşındaydı. Hala anımsatan bir şarkı çıksa,bir olay geçse evde herkes hüngür hüngür ağlar. Ben içimden bu acıyı atmayı unutmayı çok istedim. Sonra babam dedi ki unutursanız kaybetmişsinizdir çoluk çocuğa karışsanız bile, hayatınız boyunca unutmayın dualarınızı eksik etmeyin. Haklıydı. Her gece dua ederim. Şuan onların tek ihtiyacı duamız. Duadan daha güzelde yakınlık olmuyor.
Kaderde bu varmış. Kabullen ama yılma.

Canım başın sağolsun.. Herkese ilgisinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum cevaplarınızı okudum. Annem babam için daha güçlü olacağım..

başın sağolsun....okuduğumda içim yandı..en anlaşamadığım kardeşim bile boğazımda düğüm oldu sanki.. ben yeni evlendim ve onları 2 aydır görmüyorum sanki asırlar geçti...ölüm acısı bambaşkadır,bidaha göremeyecek olmak,dokunamayacak olmak ,kokusunu duyamamak..... Allah sabır versin,Rabbim anneni babanı sana bağışlasın...Allahım bizleri sevdiklerimizsiz bırakmasın...

Düğün olayında da ben olsam sadece takıya gider düğün sahibine 5 dk görünürdüm..

cnm basın sağolsun,Allah sabırlar versın sana ve aılene .. ah ah ıcım parçalandı ınankı. ne denırkı. ablanın mekanı cennet olsun cnım.

KAderin bize gülmeye niyeti yok anlaşılan. Bugun annemin aynı hastalığa yakalandığını öğrendim. Daha ablamı kaybedeli 5ay olmadi ey kader bu kadar acımasız olmana gerek yoktu..

KAderin bize gülmeye niyeti yok anlaşılan. Bugun annemin aynı hastalığa yakalandığını öğrendim. Daha ablamı kaybedeli 5ay olmadi ey kader bu kadar acımasız olmana gerek yoktu..

çok üzgünüm gerçekten...
umarım annen en kısa zamanda ıyıleşır.
allah şıfa versın üzme kendını :KK5:

başın sağolsun canım benim
annene de Allah'tan acil şifalar diliyorum
meme ca filan mı hastalığı
bazı türler ne yazık ki genetik olabiliyor
sen de kendine dikkat et sık sık kontrole git emi

benim annem ben 3 yaşımdayken vefat etti kardeşimin doğumunda ve ben hayattan hiç tat alamadım evlendim evlilik de yürütemedim en büyük anne olmak tı ama hiç olamadım hayat oyunu

ALLAH rahmet eylesin ablanın mekanı cennet olsun
başınız sağolsun sabır versin yüce RABBİM amin:KK5:

Son düzenleme:
herkesin bir derdi var berki bin derdi... Allah hepimize sabır versin. ben de bu gece aglamaktan uyuyamıyorum 5 yasında ki kardeşim babasına sarkı yapmış annemin 2, eşi başka bi kadına aşık oldu terk etti annemi kardeşimi bizim ufaklıta her seyin farkında şöyle bir şarkı yapmıs ; babasız kaldım, babasız büyüdüm, babasız küçüldüm keşke babam yanımda olsaydı. ağlamaktan gözlerim şişti :KK43:

Gece gece efkarlı zamanlarımdan birindeyim yine. 4ay önce ablamı kaybettim 21 yaşında vefat etti. Ben ise 19 yaşındayım. 2 kardeştik biz, şimdi yalnızım o kadar yalnızım ki. Annem ile babamın çektiği acılar ise beni en çok mahfeden. Büyük bir mücadeleden yenik çıktık biz, ablamı kurtaramadık. Artık mutlu olamam gibi geliyor. 3 yıllık ilişkim var evlenemeyiz, çocuğum da olmaz benim diyorum. Ne bileyim ablam yok ya hayat bana bir daha gülmez gibi geliyor. Kaderimde mutlu olmak yokmuş gibi geliyor. Zaten yeğenlerim olmayacak, çocuğum olsa kuzeni olmayacak, ablam yok ki artık. Kardeş acısı yaşayan var mı?

ewet cnm ablam ve agabeyim vefatt etti allahım mekanlarn cennet etsin
sizinde başınız sağ olsun bak benide efkarlandrdın ağladıım:KK43:

Çok zor gerçekten Allah sana ve ailene sabır versin ablanın mekanını cennet eylesin.Allah'ım kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı.Benimde 2 kız kardeşim var onlara birşey olduğunu düşünemiyorum bile.Senin yazını okuyunca içime bir ateş düştü.Çok zor bir durum...:KK43:

başın sağolsun canım.
ben de yaşadım, kardeş acısı nedir biliyorum.
söylenecek hiç bir söz teselli olmaz.
sadece zaman saracak yaranı.
20 sene oldu. hala rüyamda görüyorum kardeşimi.
daha ne diyeyim.
Allahım sabrını versin.

böyle umutsuzluğa düşmen herşeyden vazgeçemn ablanı çok üzer o bedenen öldü ama ruhen hala seninle....senin aile kurman bebeklerin olman en çok ablanı sevindirir hem şunu da unutma torun sevgisi başkadır ailene de hayata tutunma sebebi olacaksın umutla bak yarınlara güzelim yaşadığın acının tarifi imkansız ama hayat devam ediyor

X