kardeş sevgisi

Canim ;onun sana cok ihtiyaci var su anda.Sakin birakma onu; hep yaninda ol...Biz de ablamla soz vermistik; hic ayrilmicaktik ama ne oldu; ben evlendim ona maddi destek olamiyorum artik diye benimle konusmuyor.Bu kadar basit degil kardeslik; sakin birakma;sakin...

canım yadıklarınız benı çok mutlu etti inşallah buraya gelmeyi kabul eder de onu bir kerecik olsun görürüm ailemin yanına gittiğimde de bu konuyu ısrarla konuşcam

Amin inşallah.. Hiç kimseye göstermesin inşallah..
Az önce yazdım kendi durumumuzu.. Ailem onaylamamıştı kardeşimin evliliğini. Burada tüm ayrıntısı ile yazmıyorum ama şu an bile çok onayladıklarını sanmıyorum kendi annemin babamın. :sm_confused:
Kaçmadan önce önlem almak,yanında olmak daha doğru ama artık olan olmuş bence kızgınlıkları,kırgınlıkları kenara bırakma,kardeşe destek olma vaktidir diyorum ben yine.:1hug:

bende inan ne kadar kızgın olsamda yanında olmayı onu görmeyi çok istiyorum dediğin doğru ne kadar kırgın ne kadar dargın olsakta onun bize ihtiyacı var ailemle sonuna kadar bu konu hakkında konuşcam inşallah da barış sağlanır

slm arkadaşlar bugün kardeşimi aradım yaşlı gözerimle mutluğumu sizinle paylaşmak istedim o kadar mutluyum kı anlatamam çok mutluymuş hiç de bi sorunu yokmuş babamı aramasını söyledim babam kabul etmezse bile eve gidince hemen babamla konuşup bu olayı halletmeye çalışcam inşallah herke ailesinden sevdiklerinden ayrı düşmesin herkesin mutlu olmasını istiyorum

X